Şimdi Ara

TRT 1 - Melo ve Riera Kavgası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
9.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanirim kavganin videosu ellerinde var, vereceklerini soylediler. Nasil geciyor ellerine merak ediyorum acikcasi.

• Valla videodan sezdiğim riera da vurmuş gibime geliyor
  • Boks videosu falan koymuslar fragmana bak
  • Ajanlar tarafından ele geçirilmiş olabilir.
  • Video var mı ?
  • Başlığa bak. Florya'da vahşet : pitbull melo kan döktü. Merak ettim açıkcası.
  • Eğer Riera başlattıysa mümkünse Rieracılar kendini imha etsin. Bir sayfa geri gitsem papazın çayırı. KADIKÖY adlı arkadaşın mesajlarından daha beter mesajlar uplarım
  • Takipteyim
  • Fragmanda gösterdikleri eğer gerçekse ikiside takımdan gönderilir.
  • yalnız o görüntüler umarım gerçek değildir.vahim olan görüntülerin gerçek olması değil onun trt'nin eline nasıl geçtiği sorusunun cevabıdır
  • Fragman harbi gerçekse cok fena. Ben bir tane vurup sermistir yere diyordum ama girmişler birbirlerine.
  • Eger onlar gercekse bizim soyunma odasinda demir parmaklik var ... Bu kadar dusmanimiz var ya helal olsun
  • Hacılar yapmayın bizim soyunma odasının kapısı demir parmaklık mı?

Muhtemelen ABD'deki eyalet hapishanelerinin birindeki bir kavga...
  • Valla video gerçekse -ki gerçek gibi duruyor- birbirleribe paldur küldür girmişler öyle tek bir vuruş yok ortada. Hem Riera vuruyor, hem Melo vuruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PS3!BF3!

Hacılar yapmayın bizim soyunma odasının kapısı demir parmaklık mı?

Muhtemelen ABD'deki eyalet hapishanelerinin birindeki bir kavga...

Haklı bence.
  • abi siz ne saçmalıyorsunuz soyunma odasında demir parmaklığın işi ne.Tamam anladık hani Flash Tv'de varda ondan böyle bir düşünceye girmişinizdir ama biz de ne işi olsun.
  • Görüntüdekilerin Melo ve Reira olduğunu sanmıyorum.Çok hızlı geçiyordu seçilmiyorlardı.Eğer onlar olsa görüntü durdurularak verilirdi.
  • ikisi de birbirine vuruyor gibi gözüküyor bakalım tamamında ne olmuş ona göre yorum yapalım
  • TRT tamamen seyirci çekmek için boks kaseti koymuş yayına
  • SS aldım, adamların olayı anons etme şeklinde bakın
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.