Şimdi Ara

TRT 1 - Melo ve Riera Kavgası (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
9.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Twitterdan tepkilerimi belirttim. Yalnız Hakan Ünsal denen şahısta bir gram Galatasaray sevgisi olduğunu sanmıyorum.
  • oha lan inanamiyorum devlet televizyonunun yaptigina bak 1 nisan bile degil nedir bu sacmalik.
  • Yuh be benim verdigim vergilerin gittigi yer sahtecilil diyari resmen kesin gs sessiz kalmasin vwrsin mahkemeye hos mahkemede onlarinda neyse en azindan cikip rezil etsinler
  • şaka gibi lan bu ne
  • Böyle şeylere tepkisiz kalmamak lazım kamuoyunu ve taraftarları kandırarak reyting amacıyla Galatasarayı küçük düşürücü davranışlarda bulunan, Devletin kanalı olan TRT de çalışmayı haketmeye insanların o koltuktan biran önce indirilmesi lazım. TRT en ufak bir argo yada lisan sürçmesinde diğer çalışanlarını nasıl gönderiyorsa buda öyle olmalı.
  • ulan trt.

ödüm patladı valla.
  • Rezillik ya.
  • Ulan FB'li birine versen böyle haber yapmaz, yuh
  • Arkadaşlar direk bu konuyla alakalı değil ama bu stadyum programını bu sezon tanımakta zorlanıyorum.Özellikle Ersin Düzen ya kendisi yada rejiyle ortaklaşa göz göre göre insanın gözünün içine baka baka yalan söylüyor.Mesela "x maçının geniş özeti şimdi" diyor ama nerdeyse yarım saat geçmesine rağmen başlamıyor.En son geriye doğru dakika ve saniye düşmeye başlıyor,o süre sıfırlanıyor yine özet başlamıyor.Ben özellkile TRT gibi bir tv de böyle küçük hesaplar,aldatmacalar hiç görmemiştim.Sizden ricam twitter hesabı olan bir arkadaş bu konuyu programa direk iletsin lütfen.
  • uykulu uykulu telegolümü izliyorum bir an diye kendime sordum...
  • TRT İZLEME , İZLETME
  • Arkadaş Galatasaray düşmanı bir Fenerli bir haber yapacak olsa bu kadarını beceremez. Hem de devlet eliyle yapılıyor bunlar, benim verdiğim paralarla. Ben tepkimi göstereceğim elbet ama asıl yönetimin bunu manşetlere taşıyıp gerekli kişileri susturması gerekir.
  • Cemaatin işi hep bunlar !! Nasa uzay üssü ihalesine girecektik oyun oynadılar bize.
  • ''@ersinduzen Teşekkürler!Halkın vergileriyle program yapıp halkı kandırmayı,şark kurnazlığını iyi bilen bir sunucu oldğunuz için.(Melo-Riera)''

Ayrıyetten fotoyu ve videoyuda gönderdim. Herkes tepkisini ortaya koyarsa twitterdan iyi olur

• 24 saate yakın bir süre geçmesine rağmen resmi siteden bir açıklama gelmedi, yönetimin bu şekilde sessiz kalması kabul edilemez.
  • +

Galatasaray Sözlük'te de durum aynı. (Yazar değilim, takip ederim.) Twitter hesabım olmadığı için oradaki durum nedir bilgim yok. Fakat transfer dönemlerinde takipçi sayılarını arttırmak için umut tacirliği yapan anadan doğma duyumcuların bu olay karşısındaki tavrı nedir merak ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.