Şimdi Ara

Tribes Ascend (2012) [ANA KONU] + Rehber (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
787
Cevap
13
Favori
39.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arena önemli, dayak yiye yiye öğreniyoruz :)
    Acı yoksa kazanç yoktur ^_^
  • Az önce bi Juggernaut olayım dedim bi türlü isabet ettiremiyorum turretlere ya nası ayarlıcaz onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Randy Marsh

Az önce bi Juggernaut olayım dedim bi türlü isabet ettiremiyorum turretlere ya nası ayarlıcaz onu

mortarı diyorsan turrete isabet zor ama yapılabilir. sadece bir müddet roam a map deyip pratik yapacaksın, harita harita kendine tepe bulacaksın, nereden ne kadar yükseklikte havan atışı yapacağını öğreneceksin sonra maça girip sinir bozacak milleti deli edeceksin
  • Yavaştan çözmeye başladım oyunu.Patfindher'in lazer silahi çok sağlam.İyi kullanılınca sağlam kill alıyor.Şimdilik 15-16 kill ve 2 bayrak kaparak 4.-5. bitiriyorum oyunları.Hele üslerine Patfindher'la dalması acayip zevkli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuruncuSite

Yavaştan çözmeye başladım oyunu.Patfindher'in lazer silahi çok sağlam.İyi kullanılınca sağlam kill alıyor.Şimdilik 15-16 kill ve 2 bayrak kaparak 4.-5. bitiriyorum oyunları.Hele üslerine Patfindher'la dalması acayip zevkli.

Ya hacı ben yeteneksizim heralde 12 levelim aldığım en yüksek kill 7 onu da raider la aldım
  • quote:

quote:

Yavaştan çözmeye başladım oyunu.Patfindher'in lazer silahi çok sağlam.İyi kullanılınca sağlam kill alıyor.Şimdilik 15-16 kill ve 2 bayrak kaparak 4.-5. bitiriyorum oyunları.Hele üslerine Patfindher'la dalması acayip zevkli.

Ya hacı ben yeteneksizim heralde 12 levelim aldığım en yüksek kill 7 onu da raider la aldım

Brute-Juggernaut alıp düşman generator'une dal kill almak istiyorsan .Veya jug. ile düşman flag standını , turretlarını falan temizleyebilirsin.

12 levelım ben de 1-2 harita dışında 15k-20k ve üstü credit yapıp ilk 5'te bitiriyorum genelde.Ama bazen 1.lerin abartı puanı oluyor 40-50k'lara çıkıyor.Onlarda genelde tcn oluyor sanırım base'de oturup free killeri topluyorlar Biraz da alışma meselesi hocam.İlk başlarda sold-pth oynardm genelde sonra diğer klasları denedikçe onlara daha çok ısınıp (Brt,jug ve inf özellikle) onlarla daha iyi oynamaya başladım.Sen de her klası dene bir süre , en iyi oynadığın veya en çok zevk aldığın klasta kendini geliştir bence İyi oyunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem3463

quote:

quote:

Brute-Juggernaut alıp düşman generator'une dal kill almak istiyorsan .Veya jug. ile düşman flag standını , turretlarını falan temizleyebilirsin.

12 levelım ben de 1-2 harita dışında 15k-20k ve üstü credit yapıp ilk 5'te bitiriyorum genelde.Ama bazen 1.lerin abartı puanı oluyor 40-50k'lara çıkıyor.Onlarda genelde tcn oluyor sanırım base'de oturup free killeri topluyorlar Biraz da alışma meselesi hocam.İlk başlarda sold-pth oynardm genelde sonra diğer klasları denedikçe onlara daha çok ısınıp (Brt,jug ve inf özellikle) onlarla daha iyi oynamaya başladım.Sen de her klası dene bir süre , en iyi oynadığın veya en çok zevk aldığın klasta kendini geliştir bence İyi oyunlar.

Bi kere 10 k credit yapmıştım daha üstünü göremedim . Zaten bende FPS yeteneği yok eskiden C.S 1.6 oynarken hep sonuncu olurdum .Hep sonuncu olmama rağmen zevk alıyorum oyundan o kadar zevkli bi oyun bu oyun bakın .

• Daha levelim 7 olduğundan pek sınıf açmadım.Cod gibi oyunlarda sniper silahını sevdiğimden Sentinel açtım fakat acayip zor.Millet pire gibi.Zıp zıp zıplıyor herkes.kimi vuracağımı şaşırıyorum.Bir sınıf daha açacağım fakat hangisi zevkli olur bilmiyorum.Herhalde Raider ya da infiltrator açarım.Heavy gruplarıyla oynamayı nedense hoş gelmiyor.Beyler bir de oyundaki isimlerinizi söyleyin.Birbirimizi ekleyelim.Benim isim efsunger.
  • quote:

Daha levelim 7 olduğundan pek sınıf açmadım.Cod gibi oyunlarda sniper silahını sevdiğimden Sentinel açtım fakat acayip zor.Millet pire gibi.Zıp zıp zıplıyor herkes.kimi vuracağımı şaşırıyorum.Bir sınıf daha açacağım fakat hangisi zevkli olur bilmiyorum.Herhalde Raider ya da infiltrator açarım.Heavy gruplarıyla oynamayı nedense hoş gelmiyor.Beyler bir de oyundaki isimlerinizi söyleyin.Birbirimizi ekleyelim.Benim isim efsunger.

Bence hepsini açıp dene.Ben de başlarda heavy oynamam diyordum ama şimdi ki favorilerim brute ve juggy Sentinel de zor cidden ama gördüğüm kadarıyla iyi oynayanların %90'ı Phase Rifle kullanıyor.Vardır bi bildikleri

• quote:

Daha levelim 7 olduğundan pek sınıf açmadım.Cod gibi oyunlarda sniper silahını sevdiğimden Sentinel açtım fakat acayip zor.Millet pire gibi.Zıp zıp zıplıyor herkes.kimi vuracağımı şaşırıyorum.Bir sınıf daha açacağım fakat hangisi zevkli olur bilmiyorum.Herhalde Raider ya da infiltrator açarım.Heavy gruplarıyla oynamayı nedense hoş gelmiyor.Beyler bir de oyundaki isimlerinizi söyleyin.Birbirimizi ekleyelim.Benim isim efsunger.

Hocam pro sentinel adamı oyundan soğutur ama pro olmak çok zor sentinel de . Benim nickim de RandyMarshReyiz

• güzele benziyor da galiba herkes iyice prolaşmış bu saatten sonra başlasak keklik oluruz heralde
  • Oyunda K/D oranı varmı varsa nerden bakılıyor.

@Ragnar Frisch

Ben başlayalı çok olmadı o kadar çok ölmüyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickSniper06

Oyunda K/D oranı varmı varsa nerden bakılıyor.

@Ragnar Frisch

Social>Profile'den bakılıyorda Death yazmıyor sanırım kill,flag kapma sayısı,hangi karakterle çok oynamışsın,W/L falan yazıyor.
  • quote:

quote:

@Ragnar Frisch

Social>Profile'den bakılıyorda Death yazmıyor sanırım kill,flag kapma sayısı,hangi karakterle çok oynamışsın,W/L falan yazıyor.

Sağol şimdi bakıyorum. K/D oranından nefret ederim öle öle öğreniyoruz işte.

• quote:

quote:

quote:

@Ragnar Frisch

Aynen olmaması iyi olmuş.Öğrenmesi kolay , ustalaşması zor bi oyun. Bir o kadarda zevkli tabii Bu arada eklemek isteyen olursa nickim Klmor.Generator ve Flag bombardımancısına ihtiyacınız olursa her daim hazırım

Edit=İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem3463 -- 11 Temmuz 2012; 21:55:14 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

@Ragnar Frisch

Aynen olmaması iyi olmuş.Öğrenmesi kolay , ustalaşması zor bi oyun. Bir o kadarda zevkli tabii Bu arada eklemek isteyen olursa nickim Klmor.Generator ve Flag bombardımancısına ihtiyacınız olursa her daim hazırım

Edit=İmla

nickimn heryerde aynı steamdan oynuyorum europa |londonda yım Soldier den başkasını oynuyamıyorum

• Çok teşekkür ederim wildlove yararlı bir rehber olmuşDaha yeni başladım hatta bu konu sayesinde başladım Tribes'a Oyun çok güzel ama bir o kadar da zor..İlk oyunumu Soldierla oynadım 5 kill alabildimNeyse lafı uzatmadan sorularıma geçiyim ekranın sağ ve sol kenarlarında iki bar var onlar neyi gösteriyor?Bir de ben Soldier oynarken tüm killerimi Grenade launcherla alıyorum.Rifle'ı kullanmak işkence ya..Biraz garip bir soru olacak kusura bakmayın şu rifle kullanımının bir püf noktası filan var mı?GL'nin bombaları hemen bitiyor da rifle'a alışmak gerek.

• 7 levelim uzun zamandır oynamıyorum Techinican , sentinel gibi sınıflar nasıl açılıyo. Levellemi bilmiyordum xp ile açtım. İnşallah boşuna xp harcamamışımdır. Bide techinicianlarda iki tane turret nasıl konuluyor
  • Arkadaşlar Steam üzerinden Tribes Starter Pack 20$'dan 5$'a düşmüş.

Paket içeriği = -800 Gold (10$)
    -4 silah (Soldier için Spinfusor , Pathfinder için Thrust Pack , Pathfinder için Light Assault Rifle , Juggernaut için MIRV Launcher)
    -2 tane klas (Technician ve Infiltrator)
    -4 tane perk (Bayrağı daha uzak mesafeden kapmak için Reach , Silahları daha hızlı değiştirmek için Quickdraw , Aldığınız her kill için daha fazla credit veren Bounty Hunter ve energynizi arttıran Ultra Capacitor II)
    -Son olarak (Ve bence en önemli içerik) sınırsız VIP üyeliği.Bu sayede oynadığınız her maçtan %50 daha fazla xp alacaksınız.

@moraldecay
    Ekranın sağ ve solundaki bar senin hızını gösterir(Km cinsinden).Soldier konusuna gelirsek ; rifle,smg gibi silahlar açık alanda avantaj sağlar.Diğer disk tabanlı veya launcher tarzı silahlara göre düşmanları daha kolay vurabilirsin.Verdikleri hasar düşüktür ama otomatik silah oldukları için daha rahat kullanılır.Ve eğer bu tip silahlarda ustalaşabilirsen açık alanda çok rahat edersin ve düşmanlarına kan kusturursun bi nevi Ayrıca Soldier'ın Thumper'ı candır Kullanması rahat ve damage açısından çok iyi bir silahtır.İstersen klas ve silahlara alışmak için ilk birkaç level TeamDeathmatch(TDM) oyna ondan sonra oyunun asıl modu olan CaptureTheFlag(CTF)'ye geçersin.
    Sana tavsiyem her klası bir dene önce en keyif aldığın,en iyi oynadığını düşündüğün ile kendini geliştir.Bol bol maçlara gir skorun başlarda biraz düşük kalabilir pek sallama.Oynadığın klaslara alıştıkça sen de yüksek puanlara ulaşıcaksın.Ve sadece kill oynama oynadığın klasın yükümlülüklerini yerine getir.İyi eğlenceler.

• quote:

Arkadaşlar Steam üzerinden Tribes Starter Pack 20$'dan 5$'a düşmüş.

Paket içeriği = -800 Gold (10$)
    -4 silah (Soldier için Spinfusor , Pathfinder için Thrust Pack , Pathfinder için Light Assault Rifle , Juggernaut için MIRV Launcher)
    -2 tane klas (Technician ve Infiltrator)
    -4 tane perk (Bayrağı daha uzak mesafeden kapmak için Reach , Silahları daha hızlı değiştirmek için Quickdraw , Aldığınız her kill için daha fazla credit veren Bounty Hunter ve energynizi arttıran Ultra Capacitor II)
    -Son olarak (Ve bence en önemli içerik) sınırsız VIP üyeliği.Bu sayede oynadığınız her maçtan %50 daha fazla xp alacaksınız.

@moraldecay
    Ekranın sağ ve solundaki bar senin hızını gösterir(Km cinsinden).Soldier konusuna gelirsek ; rifle,smg gibi silahlar açık alanda avantaj sağlar.Diğer disk tabanlı veya launcher tarzı silahlara göre düşmanları daha kolay vurabilirsin.Verdikleri hasar düşüktür ama otomatik silah oldukları için daha rahat kullanılır.Ve eğer bu tip silahlarda ustalaşabilirsen açık alanda çok rahat edersin ve düşmanlarına kan kusturursun bi nevi Ayrıca Soldier'ın Thumper'ı candır Kullanması rahat ve damage açısından çok iyi bir silahtır.İstersen klas ve silahlara alışmak için ilk birkaç level TeamDeathmatch(TDM) oyna ondan sonra oyunun asıl modu olan CaptureTheFlag(CTF)'ye geçersin.
    Sana tavsiyem her klası bir dene önce en keyif aldığın,en iyi oynadığını düşündüğün ile kendini geliştir.Bol bol maçlara gir skorun başlarda biraz düşük kalabilir pek sallama.Oynadığın klaslara alıştıkça sen de yüksek puanlara ulaşıcaksın.Ve sadece kill oynama oynadığın klasın yükümlülüklerini yerine getir.İyi eğlenceler.

Cevabın için çok teşekkür ederimBir de xp kasmak zor gibi geldi bana yav.Kaç oyun oynadım anca 8000 küsür xp var iyi silahlar hep 20000 küsür filan onları almak çok zamanımı almaz mı?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.