Q

Yüzbaşı
21 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Blacklight Retributon'a dün daha yeni başladım. Steam sürekli oyunu yeniden kurduruyordu. Kütüphanede gözükmüyordu. O sorunu hallettim. Bir sorun daha çıktı. Oyunda bir maça giriyorum. Maç bittiğinde XP kaydoluyor fakat ne kadar ölüp ölmediğim ve kaç maç oynadığım yazmıyor neden böyledir nasıl düzelir yardım edene şimdiden teşekkürler.

MicroVolts free to play tps oyunudur.Steam üzerinden oynanabilir. Oyunun grafikleri çizgi film gibidir. Battlefield Heroes'e benziyor biraz.

Oyunun web sitesi: http://www.microvolts.com

Gameplay Trailer

Kendi Aldığım Ekran Görüntüleri,

Oynayanlar varsa Nickini yazsın beraber oynayalım

Minecraft yapımcısının yeni oyunu Scrolls Alpha'ya çıktı. Şimdilik yanlızca tek kişilik ve çok kişilik modlara girilebiliyor ve çoğu özellik yok.

Oyunun web sitesi: http://scrolls.com

Scrolls Gameplay Trailer

Screenshotlar:

uyarı puanının zararları nelerdir
Forumda birşeyi etkiliyormu örneğin kıdemli yarbay olmayı yada diğer üyelerden farkı falan varmı. Yardım edenlere teşekkür ederim.

İlk montage videom biraz acemilikler olabilir izleyen ve beğenen herkeze teşekkür ederim
Saints Row da eskiden boyun kırardık şimdi vampir ısssırmasımı ne var çok kötü nasıl değiştirebilirim ?

Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.

Saints Rowdan birkaç resim:

İnternette gezinirken şölye bir yazı gördüm;

Facebook Hesabını Silme

Facebook Hesabını Tamamen Kapatma

- Facebook hesap silme sayfasını tıklayın. Oturum açmanız istenirse oturum açın ve bu sayfadan hesabınızı silin.

-Hesabınızı silmek isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Parolanızı ve ekranda görünen metni girin, hazırsanız Tamam‘a basın.

- Onayladıktan sonra artık bir şey yapmanıza gerek yok. Hesabınız, 14 gün boyunca oturum açmazsanız tamamen silecektir.

Not:Facebook connect ile oturum açtığınız sitelere gidin ve hesaplarınızı kapatın. Yani Facebook dışındaki sitelerde Facebook bilgileri ile oturum açtığınız sitelerle ilişkinizi kesin. Bu sitelere iptal süreci içerisinde oturum açarsanız, hesabınız tekrar dirilecek ve baştan başlamanız gerekecektir.

bu doğrumudur ? Tamamen siliniyormu ?
Evet arkadaşlar soru başlıkta belli. Uzun süre facebooka girmiyorum (artık çok saçmaladı) Emailimi bi açıyorum 300,400 tane facebook uyarısı nasıl çözebilirim bu sorunu yardım edenlere teşekkürler.
Hakkında
Hakkımda:
eda76a5fc5d6aab60a21cabeebb84f988.png
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.001
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.163 (Bu ay: 142)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 26 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.