Şimdi Ara

Tribes Ascend (2012) [ANA KONU] + Rehber (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
786
Cevap
13
Favori
39.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorunlar düzelmemiş abi oyunnun konusunda herkes aynı sorunları yaşamaya devam ediyor bence adam gibi bi launcher yapmaları lazım.Oyunu alt tab la alta atınca oyun hata veriyor Alt tab yapip oyuna geri donunce bazen geri donuyor ozamanda herşey birbirine girmiş gibi goruntu bozluyor. valla ben hiç okumuyorum bişe flag gordugum gibi kapiyorum bana ne zevk verne flag li map kumlar fln var mesafede az orada cok eglendir diger maplerde cok zor orda kolay
  • eline sağlık
  • 2 ay önce falan bir ara başladım, çok beğendim ancak zor geldi ne yalan söyleyeyim.Sınavlar sebebiyle bırakmıştım.Güzel rehber olmuş bu arada eline sağlık.
  • Ya technician la oynuyorum bu ara da sadece tamirden alıyorum puanları turretler kill alamıyo hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Randy Marsh

Ya technician la oynuyorum bu ara da sadece tamirden alıyorum puanları turretler kill alamıyo hiç.

turretleri bayrak standının yakınlarına kur, üs içine kurarsan mahvederler ama dışarıda pek önemsemedikleri için takır takır kill alırlar. en doğru yolu ise birini bayrağa yakın diğerini generator odası girişlerine bakacak bir yere koy. sote olsun, rahat görülemeyecek bir yer olsun. turretler kill aldıkça onlar indirecek sen de inventory station'a gidip işlemi yenileyeceksin..
  • Soldier'le daha rahat bayrak kapıyorum ya dün o pathfinder olup o kadar uğraştım 5 oyunda 1 tane captureladım. Az önce soldier le bi girdim tek oyunda 2 tane hacıladım maç sayısını yaptım
  • beyler faceden gelen gold nasıl yükleniyor yardım edebilecek var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadlock60

beyler faceden gelen gold nasıl yükleniyor yardım edebilecek var mı

Evet nasıl alacağız anlatabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2Shane

quote:

facebook size kod verecek uygulamayı açtığınızda, o kodu oyun içinde menüden promo code bölümüne gireceksiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

quote:

facebook size kod verecek uygulamayı açtığınızda, o kodu oyun içinde menüden promo code bölümüne gireceksiniz..

o kodu ben kaybettim yaw bidaha alabiliozmu
  • quote:

quote:

quote:

Tamamdır hallettim.
  • şişman abimiz juggernaut'tan jetpack gösterisi

• quote:

şişman abimiz juggernaut'tan jetpack gösterisi

Hahah süpermiş

Bu arada jug. generator saldırı ve savunmalarında çok etkiliymiş gerçekten.Defaut olan 2 silahıda kapalı alanda acayip iş yapıyor.Sizce 2. silah olarak spinfusor mu kullanmalı X1-lmg mi ? Dar alanda alanda spinfusor bayağı bi işe yarıyorda açık alanda pek etkisi yok gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem3463

quote:

Hahah süpermiş

Bu arada jug. generator saldırı ve savunmalarında çok etkiliymiş gerçekten.Defaut olan 2 silahıda kapalı alanda acayip iş yapıyor.Sizce 2. silah olarak spinfusor mu kullanmalı X1-lmg mi ? Dar alanda alanda spinfusor bayağı bi işe yarıyorda açık alanda pek etkisi yok gibi.

süper oyun hakkaten ki betasından beridir internet fenomeni oldu çıktı troll face vs şeyler gibi meme oldu.. böyle tonlarca video, gif felan var ve sürekli yenileri geliyor

juggy'nin karakteristiği uzak tepelerden bombardımandır hele ki dış alanda olduğundan x1 lmg silahı spinfusor mkd'den çok daha etkilidir kendini koruma anlamında (otomatikleri iyi öğrenmek lazım) spinfusor ile başarılı atışlar indirmek biraz fazla yetenek ister açık alanda o yüzden ben custom loadout açtım dışarıda fusion mortar-x1 lmg içeride ise mirv launcher-spinfusor kombosu ile çok can yakarım. hele ki x1 lmg açık alanda kullanacaksan el bombası yerine elle fırlatılan spinfusor disklerden açmanı öneririm bu sayede mortar+x1lm+disk sahibi olan bir şişman olup milleti cayır cayır indiriyorsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdem3463

quote:

Hahah süpermiş

süper oyun hakkaten ki betasından beridir internet fenomeni oldu çıktı troll face vs şeyler gibi meme oldu.. böyle tonlarca video, gif felan var ve sürekli yenileri geliyor

juggy'nin karakteristiği uzak tepelerden bombardımandır hele ki dış alanda olduğundan x1 lmg silahı spinfusor mkd'den çok daha etkilidir kendini koruma anlamında (otomatikleri iyi öğrenmek lazım) spinfusor ile başarılı atışlar indirmek biraz fazla yetenek ister açık alanda o yüzden ben custom loadout açtım dışarıda fusion mortar-x1 lmg içeride ise mirv launcher-spinfusor kombosu ile çok can yakarım. hele ki x1 lmg açık alanda kullanacaksan el bombası yerine elle fırlatılan spinfusor disklerden açmanı öneririm bu sayede mortar+x1lm+disk sahibi olan bir şişman olup milleti cayır cayır indiriyorsun

Anladım hocam teşekkür ederim.Otomatik silahlarla aram iyi fena kullanmıyorumda juggy'i dediğiniz gibi kule-radar-flag bombardımanında ve generator baskılarında kullanıyorum daha çok.Düşman gen.'ini patlatıp rahat 5-6 dk savunup 15-16 kill aldığımı bilirim Bence Brute ile beraber en iyi kapalı alan adamı juggy.XP birikince önerinize uyarak bi x1 lmg denemeyi düşünüyorum.Pek açık alanda oynamasamda juggy ile , denemekten zarar gelmez

• Daha yeniyim diye mi bilmiyorum ama hiçbir oyunda ilk 7 e giremedim takımımda bile kill rekorum 7 2 kere captureladım en fazla bu zamanla gelişir mi yoksa acı gerçek mi var ortada ben noob muyum
  • En zevkli sınıf bence Pathfinder.Bayrağı kaptıktan sonra o kovalamaca acayip zevkli.
  • quote:

Daha yeniyim diye mi bilmiyorum ama hiçbir oyunda ilk 7 e giremedim takımımda bile kill rekorum 7 2 kere captureladım en fazla bu zamanla gelişir mi yoksa acı gerçek mi var ortada ben noob muyum

yeni olduğundan öylesin, ben en başlarda hep sonuncu oluyordum şimdi team kill bile yapıyorum, relentlesslarım var. maalesef noobsun ve herkes başlarda öyle oluyor. tribes hiçbir oyuna benzemez, dinamikleri çok farklıdır ve alışması zordur, zamanla iyileştiğini hissedeceksin

• quote:

quote:

Daha yeniyim diye mi bilmiyorum ama hiçbir oyunda ilk 7 e giremedim takımımda bile kill rekorum 7 2 kere captureladım en fazla bu zamanla gelişir mi yoksa acı gerçek mi var ortada ben noob muyum

yeni olduğundan öylesin, ben en başlarda hep sonuncu oluyordum şimdi team kill bile yapıyorum, relentlesslarım var. maalesef noobsun ve herkes başlarda öyle oluyor. tribes hiçbir oyuna benzemez, dinamikleri çok farklıdır ve alışması zordur, zamanla iyileştiğini hissedeceksin

Bu sentinellerin prosu adamı gerçekten oyundan soğutur ya 250 yle kapıyorum bayrağı peşimdede kimse yok diyorum oh captureladım ben bunu Allahsız kitapsız sentinel bi çakıyo allahım şaşıyo

• quote:

quote:

quote:

Bu sentinellerin prosu adamı gerçekten oyundan soğutur ya 250 yle kapıyorum bayrağı peşimdede kimse yok diyorum oh captureladım ben bunu Allahsız kitapsız sentinel bi çakıyo allahım şaşıyo

hiç sorma, ben 25 level olan gold ranklara kadar pathfinder ile bayrak kapıyordum paso ki 3500 civarı bayrak kapmışım ama sonraları deli sentinel'lar gelmeye başladı o bayrağı kapar kapmaz giren gaz bir müzik olur böyle 3-5 saniye duyuyordum tık diye indiriyorlardı ve ben de isyan edip bıraktım. sonraları brute'a taktım kafayı onunla oynadım baya, şimdilerde super heavy perki kuşanmış infiltrator olarak oynuyorum çarpan pathfinder ölüyor bugün 35 rank olup platin seviyelere geçtim dur bakalım teamspeak ile competitive maç yapmayı düşünüyoruz hayırlısı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.