Şimdi Ara

Tribes Ascend (2012) [ANA KONU] + Rehber (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
787
Cevap
13
Favori
39.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Phanrisal

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

SCOOOOOOOOOORP

lan sen napıyon olm burada

dün akşam nerdeydin. wick, leet, togo, eff felan pathfinder training yaptık eff togo bi de ben blood eagle olup hep yenildik sınısatayım üçümüz mal gibi koordinasyonla rezil olduk hele stonehenge routeları bilmiyordum orada tam bi rezil olduk. gözlerimiz seni aradı, bi de air arena'da mortar shover felan yaptık

ben işteyim şimdi oynayamıyoruz, /vg/ ye de giremiyorum güvenli net zamazingosu yüzünden bi dh'ye giriyor, yeni patch ne zaman bi öğren gel de my body is ona göre ready olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 23 Temmuz 2012; 12:46:00 >

• quote:

quote:

quote:

SCOOOOOOOOOORP

dün akşam nerdeydin. wick, leet, togo, eff felan pathfinder training yaptık eff togo bi de ben blood eagle olup hep yenildik sınısatayım üçümüz mal gibi koordinasyonla rezil olduk hele stonehenge routeları bilmiyordum orada tam bi rezil olduk. gözlerimiz seni aradı, bi de air arena'da mortar shover felan yaptık

ben işteyim şimdi oynayamıyoruz, /vg/ ye de giremiyorum güvenli net zamazingosu yüzünden bi dh'ye giriyor, yeni patch ne zaman bi öğren gel de my body is ona göre ready olsun.

al ben sana iyi haber veriyim, ben hannz ve 3 diğer kişi (eff yok) yendik bizimkileri. Onların takım fulldü, ilk maçı 6-5 kaybettik, gerisini 6-2, 6-5 kazandık Bizimkiler diyo "bunlar mı A takımı şimdi" ne güldüm ha
    ha yeni patch, bulamadım vgde ama benim bildiğim bugün gelmesi lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phanrisal -- 23 Temmuz 2012; 18:56:00 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

SCOOOOOOOOOORP

al ben sana iyi haber veriyim, ben hannz ve 3 diğer kişi (eff yok) yendik bizimkileri. Onların takım fulldü, ilk maçı 6-5 kaybettik, gerisini 6-2, 6-5 kazandık Bizimkiler diyo "bunlar mı A takımı şimdi" ne güldüm ha

dur bugün paso route videosu izledim tekrar hatırlayıp pekiştireyim bak sen nasıl yaracam ortalığı, hüüüüvvjjjt flagstand ağladı be

o değil de şimdi eski route'ları tekrar ezberliyorum (crossfire'da kaya routelar nerflendi ne eyi oluyordu back2front halbusi), temple ruins fixlenecek ne bileyim nitronların impulseları nerflenecek disk jump impulse'ları bufflanacak derken al başına belayı tekrar uğraş dur..

bi de bugün işyerinde sıkıntıdan wick'in steam'deki tribes capslarına baktım en tepede hep bizim tayfa vardı birinde ardına gelenle şok oldum worst 4 yazmış bi de irmeni

Tribes Ascend (2012) [ANA KONU] + Rehber

ahan bu da gurur tablomuz

bi de bugün patch gelecek olsa kate'li bart'lı video dünden düşerdi, hep hafta başında gelirdi halbuki :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 23 Temmuz 2012; 18:59:55 >

• infiltrator sınıfını keşke başta açsaydım. Generatorlerin baş düşmanı . Team Fortress 2 den kalan spylık tecrübelerle iyi gidiyor. Oyundaki en iyi sınıf gibi geliyor bana ama daha doombringer ile bruteyi denemedim. Sentinelde iyi ama lagdan kimse vuramıyom.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickSniper06

infiltrator sınıfını keşke başta açsaydım. Generatorlerin baş düşmanı . Team Fortress 2 den kalan spylık tecrübelerle iyi gidiyor. Oyundaki en iyi sınıf gibi geliyor bana ama daha doombringer ile bruteyi denemedim. Sentinelde iyi ama lagdan kimse vuramıyom.

inf oynaması çok keyifli. sürekli yerde kal uçup kaçıp enerjini bitirme, düşman generator odasını kabusa çevir ki sticky bombası acayip güçlü ve onlar sizin bayrağı kaptığında sen de kafanı gen odasından çıkarıp hemen bi e-grab yap acil durum kapışı maksat skor yapmasınlar

bir de şöyle bir sniper kardeşimiz var herhalde bu eleman dünyanın en mobil sniper'ıdır. buluyor bir arkadaş grav cycle'ı sürdürecek, atlıyor arkasına takır takır indiriyor milleti izlediğim en güzel tribes videolarından biri valla dur bi daha izleyeyim

• O adam ne yapıyor öyle yahu :)

Ben Dooma/juggera sardım iyice ama doom ile bir şeye çok gıcık oldum. 2-3 sefer bizim takım elemaları karşı tarafın bayrağını bana bırakarak bizim bayrağa topyekün dalmaya gitti. Bu sıra light sınıflardan birisi saldırdı bayrağı almak için, ben hunharca gülerken eleman yumruk atarak bayrağı düşürtü ve aldı, öyle bakakaldım... Gece gece az sövmedim.
    Mayınları açmak için XP topluyorum şu an, bir de Brute için Devastatoru istiyorum. Sonra fazla bir isteğim yok oyundan, sırf trolllük için İnfe yüklenebilirim.

Bu arada sizde lag oluyor mu hiç? Dün 3-4 kere yaşadım problemi, başka bir oyunda problem olmuyor normalde.
  • @siberarmi

hocam doombringer'ın silahlar iyi felan ama işte o zorluğu var, takımda chaser oynayan yoksa bayrağı getirip sana yıkarlar ki yapmamaları gerekiyor yine senin takımda bayrağ getiren elemanın sizin bayrak dönene kadar etrafta ski yapması gerekiyor.. eğer ki yine getirip verirlerse kullanacağın vgs komutları şunlar olsun sürekli spam et bunları;

VFF- i have the flag
    VVH- help
    VDC- defend the flag carrier
    VNS- i need support

eğer yine yardım etmezlerse bas küfürü

tek yumrukla taşıdığın bayrağı düşürtenler sonic punch perkini kullanan infiltratorlerdir ki ben böyle durumlarda çok kullanırım ve 10 üzerinden 9 defa başarılı bir şekilde bayrağımızı kurtarırım o yüzden bayrak sendeyse doom gibi şişko bir sınıfsan bile az hareket etme, bol bol hareket halinde ol ve ski yap..

sonic punch ile ilgili güzel bi video örneği vereyim, bunun dışında pek işe yaramaz gider düşman bayrak standının üzerinde gizlenirsin ve efc tam bayrağı getirdiği anda ağzının üstüne bir tane çakıp bayrağınızı geri kurtarırsın. bir de bu sonic punch'ın itiş gücü olduğu için generator tamir edenleri aşağı düşürmesi keyifli oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 24 Temmuz 2012; 15:46:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hellraisers

Arkadaslar 5-10dk dır açık duruyor fakat ekran hep böyle ne o mavi bar ilerliyor nede yazı değişiyor.

bende de aynı yerde takıldı ama ben official sitesinden indirdim. sende kendiliğinden mi düzeldi ?

Edit: Tamam hallettim options'dan support a girince düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c0ll0s -- 24 Temmuz 2012; 17:23:05 >

• tribes açılmıyor this game was not properly authenticated at lunch time hatası veriyor
  • quote:

O sorun gitti şimdide 3.12GB lık bir dosya indiriyor :S Ben oyunu steam'den indirmiştim.

Updullah.
    Sorun devam ediyor. Ben oyunu indirdiğim halde tekrar indirmeye çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi above and beyond -- 24 Temmuz 2012; 23:23:52 >

• quote:

quote:

O sorun gitti şimdide 3.12GB lık bir dosya indiriyor :S Ben oyunu steam'den indirmiştim.

Updullah.
    Sorun devam ediyor. Ben oyunu indirdiğim halde tekrar indirmeye çalışıyor

steam ana dosyaları indirmiştir hirez launcher da yamalarını indiriyordur büyük ihtimal..

• Bu pathfindera bayıldım eskiden cs1.6 da çok surf oynardım bu oyun da tam surf ve unreal tournament karışımı olunca pathfinder favori classım oldu. Neyse ben birşey soracaktım bu disclerle hızlanmada ben mi yanlış yapıyorum bilmiyorum ama disc çok damage vuruyor a birde nitron atınca zaten bayrağı 150 gibi bir hp ile kapıyorum, kapmamla ölmem bir oluyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c0ll0s

Bu pathfindera bayıldım eskiden cs1.6 da çok surf oynardım bu oyun da tam surf ve unreal tournament karışımı olunca pathfinder favori classım oldu. Neyse ben birşey soracaktım bu disclerle hızlanmada ben mi yanlış yapıyorum bilmiyorum ama disc çok damage vuruyor a birde nitron atınca zaten bayrağı 150 gibi bir hp ile kapıyorum, kapmamla ölmem bir oluyor zaten.

hızlanırken nitron ve disklerin hasarını düşürmek için egocentric perki kullanılıyor. pathfinder için lazım yegane perk egocentric'tir ki unlock etmeye bak derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadlock60

tribes açılmıyor this game was not properly authenticated at lunch time hatası veriyor

yardım yok mu
  • quote:

quote:

tribes açılmıyor this game was not properly authenticated at lunch time hatası veriyor

yardım yok mu

Hocam güvenlik duvarını kapatıp yönetici olarak çalıştırmayı dene düzelmezse buradan sorununu bildir derim aklıma başka bir şey gelmedi.

• Bugünki update ile pathfindera Twinfusor diye yeni bir primary weapon geldi. Tek reload ile 2 disc fırlatıyor açmak için 88k exp gerek.

• oyuna giremiyorum önceden luncher hiç açılmıyordu şimdi update olmuyor ve sağ üstte servers are down yazıyor
  • quote:

oyuna giremiyorum önceden luncher hiç açılmıyordu şimdi update olmuyor ve sağ üstte servers are down yazıyor

server bakımı vardır büyük ihtimalle sen en iyisi diagnostic yaptır bi launcher'dan..
  • quote:

quote:

oyuna giremiyorum önceden luncher hiç açılmıyordu şimdi update olmuyor ve sağ üstte servers are down yazıyor

server bakımı vardır büyük ihtimalle sen en iyisi diagnostic yaptır bi launcher'dan..

onu da yaptıramıyorum validating %0 da kalıyor ilerlemiyor
  • quote:

quote:

quote:

onu da yaptıramıyorum validating %0 da kalıyor ilerlemiyor

oyunu steam'den mi indirdin yoksa kendi launcher'ından mı. güvenlik duvarına bir bak bakalım belki engelliyordur patch servisine erişimi..

edit: araştırdım bugün bir süreliğine serverlar offline olmuş, patch sonrası fixleme işleri felandır sanırım. sen tekrar dene girecektir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 26 Temmuz 2012; 17:24:30 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.