Şimdi Ara

Trendyol Aldığım parfüm orijinal mi sizce ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar boşluğuma geldi araştırmadan trendyol dan versace eros edt 100 ml siparişi verdim ürün geldi ambalajını bilerek açmadım çünkü daha sonra iade için sıkıntı çıkarıyolar, bilgili bir arkadaş orijinal olup olmadığını söyleyebilir mi ürünün ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Magna kozmetik hakkında orijinal sıkıntı olmaz diyende var sahte ürün gönderdi diyende var anlamadım, youtube dan orijinal kutulara baktım her şey eksiksiz fakat alt kısımda 4 satır var iken orijinal de benim kutuda 3 satır yazı var sizce bu parfüm çakma mı ?

• Orjinal, trendyol gibi e ticaret sitelerde sahte ürün satmak yasak

• Ben de trendyolda bi satıcıdan alıp kıllanmıştım. Ama orjinalmiş sanırım :)

Parfümden pek anlamam ama birçok üründe ambalajlarda ülkelere veya üretim yılına göre bazı farklılıklar oluyor.

Kokuyu sevdiysen, yarım gün kokusu duruyorsa orjinal de geç bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • laylaylaylom L kullanıcısına yanıt
    Şikayetvar a girip incelemenizi tavsiye ederim. Demiyorum ki hepsi sahtecidir. Ama trendyol sahte parfüm kaynıyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu iki siteye girip bir sorgulama yapın bakalım. Ürünün ne zaman üretildiğini gösteren sitelerdir. Bir sonuç çıkarsa orjinaldir
    diye düşünüyorum.

http://www.checkfresh.com/

http://checkcosmetic.net/

Ayrıca internete "versace original vs fake" yazıp arama yaparsanız bir sürü inceleme yazısı çıkıyor. Onlara da bakabilirsiniz.

Örnek bir video. (Sağ taraftaki ürün sahte olan.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 18 Mayıs 2020; 12:47:48 >

• Hangi satıcıdan aldığınızı yazın, sahte mi değil mi az çok çıkarım yaparız zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1271

Şikayetvar a girip incelemenizi tavsiye ederim. Demiyorum ki hepsi sahtecidir. Ama trendyol sahte parfüm kaynıyor...
    Güvenilmez kıyıda köşede kalmış puanı olumsuz yorumu az satıcılardan ürün almak tehlikeli tabii çürük elma her yerde var. Ben de n11 Trendyol gibi yerlerde satıcıyım sahte ürünle ilgili bir şikayet gelse e ticaret siteleri satıcılar için yaptırımları var

• laylaylaylom L kullanıcısına yanıt
    rayban gözlüğüm imitasyon gelmişti iade de sorun çıkmadı allahtan tabi satıcıdan satıcıya değişebilir
  • Aynı parfümü aynı batch koduyla aldım.Kutu,şişe orjinal.Ama benim ki dolum çıktı.Trendyol ciddi anlamda sahtekarların satışına alenen izin veriyor.Hatta durun tahmin edeyim magna kozmetik fatura da göndermedi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.