Yüzbaşı
20 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar boşluğuma geldi araştırmadan trendyol dan versace eros edt 100 ml siparişi verdim ürün geldi ambalajını bilerek açmadım çünkü daha sonra iade için sıkıntı çıkarıyolar, bilgili bir arkadaş orijinal olup olmadığını söyleyebilir mi ürünün ?

Merhabalar toplam da 220tl lik bir alışverişim oldu parça parça fakat son parçada kredi kartı numarası dahil olmak üzere hepsini doğru girdiğimi fakat isim soy isim kısmını yanlış girdiğimi gördüm şimdi ne olucak bilemedim ? çünkü tüm ürünler kargo bekliyor benim mi iptal açmam lazım yoksa kabul oldu mu ? tam anlam veremedim.
Dubai’den iPhone x aldım arkadaşlar her şey iyi güzel fakat faceid çalışırken çentik kısmından mor Işık’lar yani ışık patlamaları olmuyor nedeni nedir acaba ?
Hangisi sizce arkadaşlar ?
Beyler Yenimahalle muftulugunden amca oglu aradi ogle namazi sonrasi 1:40 civari aciklancakmis
Gittim kaydoldum beyler daha önce burada okumuş olanınız var mı ? yada benim gibi kayıt yaptıran ?
merhaba arkadaşlar kuzenime bu haftasonu sistem alacağız sistemin oyun amaclı olması lazım kasa vs en dengeli sistemi toplarmısınız ? konuya uzman arkadaşları bekliyorum.
Merhaba Dh sakinleri İphone 5 im recovery mode cıkmıyor.Şarj aleti ni bağladığım an elma geliyor sonrasında usb kablosu resmi ile itunes resmi geliyor.Pc ye takıncada böle şarj aletine takıncada böle.Telefonda Herhangi bi JB yok Yardım edebilcek var mı acaba?
Merhaba arkadaşlar geforce experiance yi kurarken NVIDIA KURULUM PROGRAMI DEVAM EDEMİYOR hatası alıyorum çözümü yok mu ? lütfen bi el atın
Hakkında
Forum İmzası:
İşlemci:Intel i5 4670k| Anakart: MSI Z97 Gaming 3|| Ekran Kartı: Asus Gtx 780 DirectCu II OC | Ram: Gskill 2x4 1866 MHz | Hard Disk: Seagate 1 TB Barracuda 7200RPM | Monitör: Asus VN47H 1MS | Kasa: SILENCIO 650 PURE CM750W | Klavye:Logitech G103 | Mouse:SteelSeries SenseıRAW Frosted Blue | Mouse Pad:SteelSeries SpecialEdition Frosted Blue | Ses Sistemi: Logitech Z-323 2 1 | Kulaklık:SteelSeries Siberia V2 FrostedBlue
Hakkımda:
Para ve insan arasındaki karşılıklı ilişki şöyledir: İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın. Benjamin Franklin
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.246
İkinci El Bölümü Mesajları: 47
Konularının görüntülenme sayısı: 9.949 (Bu ay: 362)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 145 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.