Şimdi Ara

Duştan sonra bile devam eden koltuk altı kokusu :(

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
33.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya beyler duştan çıkmama rağmen koltuk altının kokusu devam ediyor ve sanki hiç duş almamış izlenimi yaratıyor
    Bu soğuk kış günlerinde bile her gün duş almaktan bıktım

Kokuyu bastırsın diye parfüme abanıyorum bu seferde çevremdeki insanlar çok parfüm sıkmışsın bu ne, boğulucaz gibi laflar ediyolar

Bunun çözümü nedir acaba gerçekten sosyal çevrede sıkıntı yaşatıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kıllar varsa başlıca sebep odur.yoksa sabunlukla iyice keselen bilader.
  • Kılları kes koltuk altını güzel ilifle, parfüm sıkma deli gibi deodorant kullan (Axe Apollo) ve ustunrdr 2-3 fis parfüm sik oldu iste.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RonaldPeterson

Kılları kes koltuk altını güzel ilifle, parfüm sıkma deli gibi deodorant kullan (Axe Apollo) ve ustunrdr 2-3 fis parfüm sik oldu iste.

Kılları kesiyorum zaten hep, axe cikolatalı kullanıyorum
    Lifliyorum ama yine geçmiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: lTUBORGl

quote:

Kılları kes koltuk altını güzel ilifle, parfüm sıkma deli gibi deodorant kullan (Axe Apollo) ve ustunrdr 2-3 fis parfüm sik oldu iste.

Nivea Silver Protect denediniz mi hiç? Axe çok basit bir deodorant maskelemez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasuedxzbl

quote:

Orijinalden alıntı: lTUBORGl

quote:

Nivea Silver Protect denediniz mi hiç? Axe çok basit bir deodorant maskelemez.

Hayır hocam denemedim
    Axe 1 2 saate uçup gidiyor zaten
    Nivea daha iyiyse ondan alayı.m

• quote:

Orijinalden alıntı: erehyan

Bence orada bir hayvan ölmüştür git bi doktara göster

Çok seviyesiz bir cevap yazmışsın kaale bile almıyorum

• Dostum koltuk altının kıllarını düzgünce temizle ve sabunla birkaç defa köpürterek yıka.Lif işe yaramaz.Sabunla ovala geçer merak etme ve aşırı deodorant kullanma.
  • Önce sabunlayıp, yıka. Sonra eline karbonat dök, koltuk altında ovala biraz. Tekrar yıka.
  • Yeni Nivea Silver Protect aldım, çok iyi gerçekten.
  • parfüm deodorant vs bunlar sorununu çözmez
    sağlıklı bir koltuk altında duştan sonra koku olmaz,bence sizin mantar veya bakteriyel bir sorununuz var
    yogun kullanılan deodorant parfüm vs de sorununuzu tetikliyor, büyütüyor olabilir

en iyisi uzman bir doktora görünmeniz ve sorunu kökten çözmenizdir, parfumle deodorantla sonunuzu çözemeyeceginiz gibi kendnize ve çevrenize rahatsızlık vermiş olursunuz
  • Arkadaşım deotak koltukaltı kremi kullan haftada 1 kez duştan sonra kesin Allah razı olsun diyeceksin. Terlemeyi önlemiyor fakat kokudan eser bırakmıyor, üstelik üzerine diğer kozmetik ürünlerini de kullanabilirsin. Ben yaklaşık 5 senedir kullanıyorum mucize gibi bir ürün.
  • Merhaba,

Mümkün mertebe pudralı deodorantları kullan. Nivea iyidir, bolca sık, geçmezse bence bir cildiye uzmanı ile görüş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.