Şimdi Ara

TRENDYOL 100/300 SÜPER CÜZDAN (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.533
Cevap
21
Favori
120.496
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mi band 5 kac liraya geliyor ve guvenilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 hesapta 300-100 kod vardı kullandım birine benim telefonumu diğerine eşimin telefonunu kaydederek cüzdan oluşturdum ve aynı kredi kartından para yatırdım. işlemler bitince benim telefonumu kaydettiğim cüzdana geri kalan parayı rahatça transfer edebildim fakat eşimin telefonuna tanımladığım cüzdandan kredi kartıma geri ödeme yaparken bu cüzdan başka bir kullanıcıya ait diye uyarı verdi. 76 tl vardı hesabıma geri yüklemek istediğim hem 76 tl düştü cüzdandan hem de kartıma yansımadı kafayı yiycem

• TRENDYOL 100/300 SÜPER CÜZDAN

Bana da gelmiş. Cüzdan işi aktif değilmiş bende, ne olduğunu da bütün sayfaları okudum ama anlamadım.

Mesela bi ürün alacağım 350tl, bu cüzdan deninlen şeyi aktif edip 250 eft yapar gibi ona mı yüklüyoruz? Yoksa 350 mi göndermem gerek

• KUPON KULLANIMINI ÇÖZEMEYEN OKUSUN!! Bu kuponu kullanana kadar acı çektim resmen.

Cüzdanda 200 veya fazla alıyorsanız üzeri rakam olacak, sepete kargo bedava ürün ekleyeceksiniz, sepette indirimli ürün atmayacaksınız.

300 liralık veya üstü ürün ekleyince kupon kısmından cüzdan kuponunu seçip cüzdanla ödeyin. Net 100 tl düşüyor.Cüzdanınızda fazla para kaldıysa, trendyolun verdiği bonus kısım hariç kartınıza dönüyor.

Kolay gelsin :)

• Tosla kart ile kalan tutarı geri iade yapınca karta gelmeme durumu oluyor mu?

• Kuponunu kullanmayan varsa bu linkteki ürün indirimle ne kadara geliyor bakabilir misiniz?

https://www.trendyol.com/levi-s/erkek-sherpa-trucker-ceket-16365-0054-p-3153004?boutiqueId=534671&merchantId=153503

• 260 liraya ayakkabı var , 300/100 gelmiş bana da ama cüzdan hiç kullanmadım. Bana mantıklı gelmiyor şimdi. Ne yapacaz bu indirimi, gönderebiliyor muyuz birine ?

• kredi kartını eklemek için illa alışveriş mi yapmak gerekiyor

• ahmetsalih37 kullanıcısına yanıt
    Düşmedi benim hesapta cüzdanım aktif

• quote:

Orijinalden alıntı: aspergersendrom01

2 hesapta 300-100 kod vardı kullandım birine benim telefonumu diğerine eşimin telefonunu kaydederek cüzdan oluşturdum ve aynı kredi kartından para yatırdım. işlemler bitince benim telefonumu kaydettiğim cüzdana geri kalan parayı rahatça transfer edebildim fakat eşimin telefonuna tanımladığım cüzdandan kredi kartıma geri ödeme yaparken bu cüzdan başka bir kullanıcıya ait diye uyarı verdi. 76 tl vardı hesabıma geri yüklemek istediğim hem 76 tl düştü cüzdandan hem de kartıma yansımadı kafayı yiycem

benimde üzerinden 26 saat geçti hala yatmadı hesaba.

• İlginç bir durumla karşı karşıyayım: sepetteki 2 ürününde kargosu bedava ama en son ödemeye gelince pat diye kargo çıkıyor

TRENDYOL 100/300 SÜPER CÜZDAN

Burda Kuponu daha kullanmadım

Burada kuponu kullanmış durumdayım

Artık ödeme zamanı geldi, nihai tutar ortaya çıktı ama pat diye kargo masrafını da koydu, halbuki kargo bedavaydı

• dekareme kullanıcısına yanıt
    Bende 323tl lik ürüne 100tl indirim uygulayinca fiyat 290tl oluyor çözemedim bilgisi olan varmı ?

• dekareme kullanıcısına yanıt

kupon uygulayınca 30un altına düşüyordur ürünlerden biri, veya mağaza kargo limitinin altına

• Trendyol, tosla, cüzdan sağolsun güzel alışveriş oldu 419 tllik kulaklık 7 hesabımdan 1ine gelen 300/100 çekle 319a düştü. Tosla ile 30 iade alacağım, 289 oldu. 10 lira cüzdan aktiflemeye verdi 279, 6 lira cüzdanla ödedim diye iade etti 273, ödediğim fiyat olan 319 tlnin %5'i yaklaşık 15 tl de bir telefondan diğerine attığım refli mesaj (paylaş kazan) ile 258 liraya gelmiş olacak. Geçenlerde 300 liraya klavye almıştım ancsk mobil uygulamadan satın almadım diye %5 iade alamamıştım. Bu sefer kaçmadı  2 hesapla da koleksiyon oluşturmaya katıldım, onlarla da kuruyemiş alırım artık

Ürün fiyatı: 419 tl
    Kupon: -100 tl
    Tosla: -30 tl
    Cüzdan aktifleme: -10 tl
    Cüzdan ödemesi: -6 tl
    %5 Referans: -15 tl

Total: 258 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jayus

Düşmedi benim hesapta cüzdanım aktif

Altın,ceptel, ev ve yaşam, sepette indirimli ürünler(sepette indirim kısmını siliyor veya indirim yapmıyor) haricinde kod çalışıyor, bir çok çeşit ürün denedim. 1 kez de aldım hepsini iade ettim anında cüzdana döndü para, 150tl fazlalık vardı yüklediğim kartıma geri yolladım.

• Ödeme sonrası bir miktar para arttı karta yüklerken isim TC doğrulama istiyor.Farklı hesaplardan alışveriş yapıyoruz, ban veya hesabı bloke etme gibi bir şey yaşarmıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geri ödemeler gecikiyor beyler. Umarım sıkıntı çıkarmazlar.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.