Şimdi Ara

Transporter 1 ton yük taşır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
15.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 günlüğüne transporter kiralayıp şehirlerarası yolculuk yapcağız. Bagaja da 1 ton ağırlık yükleyeceğiz. Şehirlerarası yolculukta sorun çıkarır mı?

• 10kisi taşıyabiliyorsa..
  • ben kango ile tasimistim transporter tasimazsa atin cope daha
  • İbiza ile 600 kg taşıdım
  • ruhsattaki istiap haddine bakın. araç fiziksel olarak istiap haddinin çok daha üstünü taşır ama yol kenarındaki ağırlık ölçümü yapan yerlerde ceza yersiniz istiap haddinden fazla yük atarsanız.
  • Taşır bir sıkıntı olmaz
  • Beyler bir de kiralayacağımız şahıs e devlet şifremizi de istedi. Şifreyi aldık ancak sonradan aklıma dank etti kimse e devlet şifresini istemeyi tenezzül etmemeli. Dolandırıcı olabilir mi?
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    E devlet şifresini niye veriyon ? Tc nüfus cüzdanı fotokopi ve kira sözleşmesi yeterlidir.Ha birde merdiven altıysa senet imzalattırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

E devlet şifresini niye veriyon ? Tc nüfus cüzdanı fotokopi ve kira sözleşmesi yeterlidir.Ha birde merdiven altıysa senet imzalattırır.

Sonradan farkettik sanırım bir suçu var mı diye kontrol etmek isteyebilir internet üzerinden. Şifre istemez herhalde.
  • 110 luk connectlee 2.5 ton atıyoduk. Fren mesafesine dikkat !!!
  • 1 ton mu hocam inşallah şaka yapıyorsunuzdur.Transporterla ben 4 ton yükle uzun yola çıktım.700 gidiş dönüştede 3 ton vardı toplam 1400 km yol yaptım.Sadece fren yumuşar ona dikkat edin.Bide yüklüyken kötü asfaltta hızlı gitmeyin.İyi yolculuklar.
  • Edevlet şiftesi vermek nedir ya
  • Taşımaz olur mu?

Leonum ile 400kg ağırlık taşıdığımı hatırlıyorum.

Nede olsa yük aracı değil mi.Bi zahmet sağlasın o avantajı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

ruhsattaki istiap haddine bakın. araç fiziksel olarak istiap haddinin çok daha üstünü taşır ama yol kenarındaki ağırlık ölçümü yapan yerlerde ceza yersiniz istiap haddinden fazla yük atarsanız.

Önemli bir detay. Çok teşekkürler.

Yazan herkese çok teşekkürler arkadaşlar. E devlet şifresini istemiyormuş ki vermem zaten. E devletten bir suça karışılmış mı ona bakacak. Bu da dogal hakkı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

ruhsattaki istiap haddine bakın. araç fiziksel olarak istiap haddinin çok daha üstünü taşır ama yol kenarındaki ağırlık ölçümü yapan yerlerde ceza yersiniz istiap haddinden fazla yük atarsanız.

Yazan herkese çok teşekkürler arkadaşlar. E devlet şifresini istemiyormuş ki vermem zaten. E devletten bir suça karışılmış mı ona bakacak. Bu da dogal hakkı.

Kiralıyacağınız araba modeli nedir bilmiyorum.2010 model üstü arabaysa sinyal kolunun üstünde hız sabitliyicisi var onu on yapınca aktif oluyor.Kolun köşesinde alt üst basılan yerden artırıp indirirsiniz hızınızı.Yol kenarında ağırlık kontrol merkezleri(Kantar'lar) var.Oralara girmeniz gerekecek.Adamlar zaten akıllarına gelirse SRC soruyorlar.Onada dikkat edin.Kiralayacağınız şirkete kesinlikle k2 yetki belgesi varmı diye sorun.Jandarma ve çevirmelerde arabadaki malın irsalyesini isterler yoksa ceza yazarlar.Bazı kılllar.Araba ama caravella otomobil modeliyse bunların hiçbirene gerek kalmıyacaktır.Başka sorunuz varsa cevaplarım.

• quote:

Beyler bir de kiralayacağımız şahıs e devlet şifremizi de istedi. Şifreyi aldık ancak sonradan aklıma dank etti kimse e devlet şifresini istemeyi tenezzül etmemeli. Dolandırıcı olabilir mi?
    E-Devlet siferinimi istiyor?

Kim istiyorsa uzaklasin ordan,sacmaliga bak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

hocam senet imzalatınca
    arabayı götürünce seneti hemen geri veriyorlarmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senyour

quote:

quote:

Kiralıyacağınız araba modeli nedir bilmiyorum.2010 model üstü arabaysa sinyal kolunun üstünde hız sabitliyicisi var onu on yapınca aktif oluyor.Kolun köşesinde alt üst basılan yerden artırıp indirirsiniz hızınızı.Yol kenarında ağırlık kontrol merkezleri(Kantar'lar) var.Oralara girmeniz gerekecek.Adamlar zaten akıllarına gelirse SRC soruyorlar.Onada dikkat edin.Kiralayacağınız şirkete kesinlikle k2 yetki belgesi varmı diye sorun.Jandarma ve çevirmelerde arabadaki malın irsalyesini isterler yoksa ceza yazarlar.Bazı kılllar.Araba ama caravella otomobil modeliyse bunların hiçbirene gerek kalmıyacaktır.Başka sorunuz varsa cevaplarım.

Hocam bunlarda çok önemli detaylar bilmiyordum bunları sağolun. Caravelle de sıkıntı olmuyor da transporter da olur mu? Gerçi birbirine benzer araçlar ancak sınıf farkı olabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Senyour

quote:

quote:

Hocam bunlarda çok önemli detaylar bilmiyordum bunları sağolun. Caravelle de sıkıntı olmuyor da transporter da olur mu? Gerçi birbirine benzer araçlar ancak sınıf farkı olabilir.

Alıntıları Göster
    Sınıf farkı değil.Caravella yeni kanuna göre 8+1 kişi olduğu için otomobil geçiyor.Transporterda kamyonet olarak geçmekte.Bu arada transporter için k1 belgesi gerekiyor düzeltiyim.Uzun yol için çok iyi arabadır.Yüksekte olduğunuz içindaha rahat geçer yolculuk.

• Bu ülkede yaşayıp taşınmaz diyeni bulamazsın bence lakin sürüşe biraz daha özen gösterin ve fren gibi önemli parçaların bakımlı yada sağlam olmasına dikkat edin, iyi yolculuklar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.