Şimdi Ara

Transistor - Türkçe Yama ÇIKTI! [GÜNCELLENDİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
14
Favori
20.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 65
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 23
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 gün 16 saat 13 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 212
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 65
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Grimm (23 mesaj) Rafadamn Lehte (4 mesaj) tyavuz (4 mesaj) .Meraxes. (4 mesaj) playingrobb (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (51 mesaj) Mobil (8 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Ücretsiz Yamalar >> Transistor - Türkçe Yama ÇIKTI! [GÜNCELLENDİ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    618 Mesaj

Oyunu baştan kurdum hatta font dosyalarını help dosyalarını subtitle dosyasını silip steamden doğrulama yapıp baştan indirdim ama hala inglizce karakterler görünmüyor...

Yama yaptığımda türkçe çıkmıyor "-lang es yaptığımda da yemiyor, Espanol u seçincede hata veriyor.

Belki bende bir şey vardır çözemedim.
    |
    |
    Grimm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Adamlar iki senelik oyuna geçen hafta yama çıkarmışlar, gözlerim yaşardı Müsait olduğumda bakacağım.
    |
    |
    Bahsedilenler: oguz71

Aynen öyle hocam en son sürüm 1.42591
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: ~Lithium

Oyun indirime girdiğinde ne kadar oluyor arkadaşlar ? Bu fiyata satın almak istemiyorum.

En son indirimde 6,20 TL olmuştu.
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 3600 | GPU:MSI RTX 2060 SUPER GAMING X | RAM: 2x 8GB Corsair Vengeance Rgb Pro 3600MHz | Anakart: MSI B450 Tomahawk Max |HDD: Western Digital 1TB 7200RPM | Kasa: Zalman MS800 Plus | PSU:Evga SuperNova 750 P2 80 Platinum
  • Yüzbaşı
    611 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Baştaki mesajı editledim, gelişmelerle ilgili de buraya yapıştırıyorum:
    Not[03.02.2017]: Son gelen yamayla oyunda çökmeler yaşanıyor. En kısa sürede düzelteceğim ve yama artık İspanyolca üzerine olmayacak, diğer dillere ellemeden yeni bir dil olarak ayarlarda Türkçe seçeneği görünecek. Türkçe olarak oynamak isteyenler bu yamayı beklesin.

Ayrıca da işin 80%'i bitti sayılır. Bir de, oyunu çeviri için geçenlerde yüklediğimde, çeviriyi kurmadığım halde bende de bazı karakterler * şeklinde görünüyordu. Bunun nedeni de bizim sistem dilinin Türkçe olması. Sistem dilini İngilizce yaparsanız geçiyor. Bu çeviriyle fontlara da el attığımdan bu sorun da gitmiş olacak.

Kolay gelsin. Eline, emeğine sağlık.
    |
    |
    Yama güncellendi, gerekli notları ve nerelere ne yapmışım baştaki mesajda bulabilirsiniz.
    Özetle, bu güncellemenin asıl amacı oyuna Türkçe dilini eklemek olduğundan, iki sene evvelki yamayı cümle bazında pek güncellemedim.
    Karakter diyaloglarına Türkçe karakterleri ekleyip elimden geldiğince imla kurallarına göre düzelttim. Terminal, UI, fonksiyon açıklamaları gibi yerlere girişemedim çünkü oralar sıfırdan çeviri yapsam yeridir dedirtecek yerler.
    Kusurları mazur görün, oyunu oynayacaklara iyi eğlenceler. Bu çeviriyle birlikte oynayın ya da oynamayın ama oyun kesinlikle bir şans vermeye değer.
    Hata vs durumları buradan bildirirsiniz. Yama nedeniyle oyunun çökmesine neden olacak hatalar dışında yamayı güncellemeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grimm -- 7 Şubat 2017; 18:40:38 >
    |
    |
    |
    |

Hocam ben bu altyazıyı indirip exe dosyasını dediğin gibi transistor klasörünü gösterip kurdum, ama oyuna girdiğim dillerde türkçe dili gözükmüyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: Grimm
    |
    |

Orijinalden alıntı: Grimm

Baştaki mesajı editledim, gelişmelerle ilgili de buraya yapıştırıyorum:
    Not[03.02.2017]: Son gelen yamayla oyunda çökmeler yaşanıyor. En kısa sürede düzelteceğim ve yama artık İspanyolca üzerine olmayacak, diğer dillere ellemeden yeni bir dil olarak ayarlarda Türkçe seçeneği görünecek. Türkçe olarak oynamak isteyenler bu yamayı beklesin.

Ayrıca da işin 80%'i bitti sayılır. Bir de, oyunu çeviri için geçenlerde yüklediğimde, çeviriyi kurmadığım halde bende de bazı karakterler * şeklinde görünüyordu. Bunun nedeni de bizim sistem dilinin Türkçe olması. Sistem dilini İngilizce yaparsanız geçiyor. Bu çeviriyle fontlara da el attığımdan bu sorun da gitmiş olacak.

Sırf şu * sorunundan dolayı indirdim, gayet memnun kaldım. Ellerine sağlık
    |
    |

DH Simyacılar Kulübü

If God had wanted you to live, he would not have created me!
    http://forum.donanimhaber.com/m_65519047/tm.htm

• Yüzbaşı
    507 Mesaj
    Yamayı Gog sürümüne kurdum; Türkçe dil seçeneği gözükmüyor. Ne yapmak lazım?

Aynı sorun bende de var gog sürüm aldım ama yama seçeneklerde görünmüyor siz çözebildiniz mi problemi ?
    |
    |
    hayalperest44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok hocam çözemedim. Öyle bir kenarda duruyor oyun. İnternetten eski sürümünü bulabilirsen bir dene istersen. Ben uğraşmadım onunla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalperest44 -- 30 Mart 2018; 8:1:55 >
    |
    |
    4XCUE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben denediğimde çalışmadı hocam gog sürümde, son gelen güncelleme sonrası uyumsuzluk olmuş sanırım çözülmedi hâlâ
    |
    |
    balikekmekyedim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.technopat.net/2019/04/19/epic-storeda-29-tlye-satilan-transistor-ucretsiz-oldu/
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/transistor/home

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agah07 -- 19 Nisan 2019; 12:38:51 >
    |
    |
Sohbet
Cancer Clinical Trials
SEO
Bitcoin
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,382
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.