Şimdi Ara

Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017 (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
659
Cevap
8
Favori
22.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son film baya ters köşe yaptı. Bence süresi çok daha uzun olmalıydı. Iki buçuk saate hem aksiyon hem hikaye sığmamış. Aksiyon sahnelerini ve efektleri beğendim diyebilirim. Bir de yeni film ile figürleri gerçekten çok detaylı olmuş. Daha öncekiler bu kadar iyi değildi. Koleksiyonuna katmak isteyenler göz atsın derim.

Transformers 5 oyuncakları
  • dün filmden çıktığımızda arkadaşın bir lafına çok güldüm : " yaa kardeş hiçbişe anlamadım ama galiba çok iyiydi yaa "

film biraz çorba olmuş ama ben ara verilene kadarki ilk kısmı çok keyifli izledim. hele ki başlangıç sahnesi çıktığında arkadaş acaba yanlış filmemi geldim demiştim aksiyon çok tatmin ediyor keşke senaryoda kopukluklar ve en sonu fazla oldu bittiye getirmeselerdi.
  • Hayırlı forumlar
  • Transformers The last Feminist
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprn46

Bu Transformers evreni mi karışık ben mi kendimi vererek izlemiyorum anlamadım filmleri sinemada da tvde de izlediğim halde unutuyorum.Shia Lebouf bile filmleri arda arda izlerken uyuya kalmıştı yönetmeni değiştirmeleri bir şeyi değiştirmez bence.

Filmi izleyen arkadaşlar önceki filmleri pek hatırlamadan gitsem filme sıkıntı yaşar mıyım ?

Sorun yönetmende birde otur anime filmlerini izle efsanedir transformers eğer iyi bir yönetmen gelirse sağlam bir yönetmen transformers evrenini böyle saçma sapan değiştirmez ise rekor üstüne rekor kırar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 7 Temmuz 2017; 20:8:26 >
  • Koks34 kullanıcısına yanıt
    Transformers evrenine hakim değilim ama yönetmene bu kadar yüklenilmesinide karşıyım (Michael Bay'i günahım kadar sevmem.) sonuçta oda mevcut senaryoya göre hareket etmiyor mu ? Serinin görselliği zaten herkes tarafından övülüyor,yönetmen değişikliği seriye nasıl bir çağ atlatıcak bilemedim.Sizin söylediğinize göre senaristlerde de sorun var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprn46

Transformers evrenine hakim değilim ama yönetmene bu kadar yüklenilmesinide karşıyım (Michael Bay'i günahım kadar sevmem.) sonuçta oda mevcut senaryoya göre hareket etmiyor mu ? Serinin görselliği zaten herkes tarafından övülüyor,yönetmen değişikliği seriye nasıl bir çağ atlatıcak bilemedim.Sizin söylediğinize göre senaristlerde de sorun var.

şuanki transformers filminin hikayesi hiç bir yerde yoktur Örnek vermek gerekirse

nemesis prime ile quintessa tamamen alakasızdır Quintessa bütün transformersların yaratıcısı değil quintessonsların yaratıcısıdır sadece Tanrıça falanda değil filmde tamamen değiştirmişler transformers evrenini Megatron unicronun öğrencisi ama Quintessa ile unicronu yok etmeye çalışıyor tamamen saçmalık

• quote:

Orijinalden alıntı: forsaken54

5.film ile ilgili 4.filmi izlemeyenler bakmasın

bildiğiniz gibi 4.film sonunda optimus yaratıcılarını aramaya gitmişti robotların yaratıcısı primus ve unicron bu iki ismi büyük ihtimal hatta %100 göreceğiz primus optimusun yaratıcısı unicron ile kapışırken primus yardım etmişti filmin büyük bir kısmı uzayda geçecek primus ve unicron gezegen şekline dönüşüyor zaten 5.film ile beklentim çok yüksek sağlam bir seri bizi bekliyor

Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017

Yanlış tahmin. Film gene dünya da geçti ve rezil bı senaryo işlendi.

• Hayaller ve gerçekler izlemedim ama birşey kaybetmedim anlaşılan zaten fragmanlardan herşeyi gördük sayılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Hayaller ve gerçekler izlemedim ama birşey kaybetmedim anlaşılan zaten fragmanlardan herşeyi gördük sayılır.

İzlemeye değmez. Hikaye denen bı şey yok. Sadece görsellik üzerine çalışılmış bı film.

• Tum filmleri sinemada izleyen, iple ceken birisi olarak para verseler gitmem bu filme.ilk filmden memnun kalsam da eksiklikleri vardi.burun kivirdigim noktalar vardi ama serinin diger filmleri yaninda basyapit olarak kaliyor.2. Filmi cok bekldik hayal kirikligi.3. Filmde ana kotu shockwave dediler aha karakterlere agirlik var dedik ici bos cikti.4.filmde dinobotlar dediler yine sacma sapan seyler izledik.bunu sinemada izleyeni sevsinler.ayrica diger filmlerin en azindan fragmanlari heyecan uyandiriyordu bunda onu da basaramadilar.gisede de patladi zaten.m.bay serinin agzina sicti.

• quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

Orijinalden alıntı: forsaken54

5.film ile ilgili 4.filmi izlemeyenler bakmasın

bildiğiniz gibi 4.film sonunda optimus yaratıcılarını aramaya gitmişti robotların yaratıcısı primus ve unicron bu iki ismi büyük ihtimal hatta %100 göreceğiz primus optimusun yaratıcısı unicron ile kapışırken primus yardım etmişti filmin büyük bir kısmı uzayda geçecek primus ve unicron gezegen şekline dönüşüyor zaten 5.film ile beklentim çok yüksek sağlam bir seri bizi bekliyor

Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017

Yanlış tahmin. Film gene dünya da geçti ve rezil bı senaryo işlendi.

hocam aslında doğru tahmin etmiş arkadaş da Primus yerine quintessayı ve Megatronuda quintessa ile çalışan biri olarak göstermişler megatron unicronun öğrencisidir çok saçma megatronun unicronu yok etmesi ve nemesis primeyi quintessanın yaratması

• Koks34 kullanıcısına yanıt

Megatron, Unicron'u yok etmek istemiyor, kendisi kontrol altında Optimus gibi. Yüzündeki kırmızı işaretten anlamadınız mı? Nemesis Prime'ı yaratıcı kendi emelleri için yarattı. Bunda bir sorun yok.
  • son gününde imax 3d izlemiştim, şimdiye kadar izlediğim en iyi imax 3d görüntüsü bu filmdeydi, hem 3d olarak hem de görüntü kalitesi olarak en iyisi buydu.
    cam gibiydi görüntü, 3d derinliği sanki oradaymış gibi hissettirdi. filmin %98 i imax 3d kamera ile çekilmiş, gerçekten de kalite olarak çıtayı çok yükseltmiş imax 3d kamera. normalde 3d filmler montaj kısmında 3d ye çevrilirken derinlik hissi verirken görüntüyü bozuyorlar. ama bu filmde görüntü 10 numara, 3d 10 numara.
  • Linkin parkın solisti Chester intihar etmiş. İlk transformers filminin sonunda bağıra bağıra diyordu What I Have Done diye aaah ahh. Çocukluğumuz bu seriyle ve bu serinin sonunda linkin parkı dinlemekle geçti.

Cidden What Have You Done chester?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _THANOS_

Linkin parkın solisti Chester intihar etmiş. İlk transformers filminin sonunda bağıra bağıra diyordu What I Have Done diye aaah ahh. Çocukluğumuz bu seriyle ve bu serinin sonunda linkin parkı dinlemekle geçti.

Cidden What Have You Done chester?

• şunun dizisini çekselerde sürekli film çekmekten kurtulsalar.
  • Gişesi inanılmaz kötü ilk filminden bile kötü artık Michael Bay'in bırakması lazım !
  • bu serinin sadece ilk filmini izlemiş ve beğenmiş biri olarak, devamında çekilen filmlerin sırf para kazanmak için yapılmış filmler olduğunu bildiğimden hiçbirini izlememiştim. bu filmi de izlemeyecektim ki arkadaş ısrarına kurban gittik. film tahmin edilebileceği gibi içinde zeka pırıltısı barındırmayan bir senaryoya sahip (tabi buna senaryo denilebilirse) film size bol miktarda görsel efekt cümbüşü sunuyor evet ama buna en fazla 10 dakika dayanabiliyorsunuz. 10 dakikadan sonra efektler sizi yormaya başlıyor ve filmi takip zorlaşıyor. formül özel efektlerden kısıp senaryoya yoğunlaşmak olsaydı daha iyi olurmuş. ayrıca merlin'in asası hitler falan ne alaka böyle bir filmde yer bulabilmişler. sırf konu bulunamamış da ilginçlik olsun, laf olsun torba dolsun diye konulmuş gibi duruyorlar.
  • İzledim geçen gün sonunda. Uyumlu alyazı bulamadığım için ingilizce olan biteni nispeten anladım. Gerçekten de 5 filmin en kötüsü bu. Yani daha saçma ve sıkıcı yapılamazdı. Optimus sen ne ara cybertron'dan okyanusun dibine geldin bunu anlayamadım.

Nerde 2.filmin ormandaki kapışma sahnesi, nerde 3. Filmdeki sentinel kapışmaları.. Ulen bir seri daha kötüye nasıl gidebilir bu kadar imkan ve para varken akıl almaz ya.

Not: eyy bumblebee madem kendince parçalara bölünüp savaşabiliyordun 4 filmdir nerdesin lan demezler mi adama. Hayır bunu gören optimus'un tekme tokat dövmesi lazımdı bunu. Neyse eve gidince orman sahnesini bir dha izleyip yad edeyim

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.