Şimdi Ara

Trafik sigortasını kaç liraya yaptırdınız.?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
2.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar trafik sigortanızı kaç liraya,hangi şirket yaptırdınız.?
    Yaş durumu araba model yılı da belirtilirse bu konu çok faydalı olur.

PLAKA+HASARSIZLIK BİLGİSİ+FİYAT+YAŞ+ SİGORTA FİRMASI (Bu bilgiler faydalı olacaktır,mutlaka belirtiniz.)

Şuana kadar ortak izlenim : Mutlaka Doğa sigortadan teklif alınız.

En uygun ray sigortadan teklif alındı,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KEOPS_2 -- 6 Mart 2016; 13:37:48 >

• 2012 Renault scenic.Kasko degeri 60 bin TL. Istanbul plakali.
    Yasim 36 ve kazam yok.
    Zorunlu olani Ergo`dan 450 TL`ye yaptirdim.Kasko ise Allianz`dan 650TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sierre34

2012 Renault scenic.Kasko degeri 60 bin TL. Istanbul plakali.
    Yasim 36 ve kazam yok.
    Zorunlu olani Ergo`dan 450 TL`ye yaptirdim.Kasko ise Allianz`dan 650TL.
    Araç: 2000 Model Passat. Kendime ait ilk sigortamı geçen sene 600'e Anadolu Sigorta'ya bu aracı aldığımda yaptırmıştım.
    Plaka: 73
    İkamet: Şırnak
    Sigorta: Anadolu Sigorta
    Tutar: Şubat 2016 yenilemesinde %10 Hasarsızlık indirimi ile 810TL

Sadece Bir adet Auto King tarafından 1000-1500TL arası faturalandırılan %100 Karşı tarafın suçlu olduğu ve onun trafik sigortasına rücu eden ön tamponda küçük delik onarımı ve komple boyanması olayım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanc64

Araç: 2000 Model Passat. Kendime ait ilk sigortamı geçen sene 600'e Anadolu Sigorta'ya bu aracı aldığımda yaptırmıştım.
    Plaka: 73
    İkamet: Şırnak
    Sigorta: Anadolu Sigorta
    Tutar: Şubat 2016 yenilemesinde %10 Hasarsızlık indirimi ile 810TL

Sadece Bir adet Auto King tarafından 1000-1500TL arası faturalandırılan %100 Karşı tarafın suçlu olduğu ve onun trafik sigortasına rücu eden ön tamponda küçük delik onarımı ve komple boyanması olayım var.

Alıntıları Göster
    İl: Siirt
    Tutar : 1300

Beni seviyi bu sigortalar

• quote:

Orijinalden alıntı: kkke_3319

İl: Siirt
    Tutar : 1300

Beni seviyi bu sigortalar

Alıntıları Göster
    Zorunlu trafik sigortası ve kasko arasındaki pek fark kalmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Zorunlu trafik sigortası ve kasko arasındaki pek fark kalmamış

Alıntıları Göster
    Daha önceki konularda doğa sigorta'dan mutlaka fiyat alın diye yazmıştı arkadaş.
    Benim de sigortada yaklaşıyor,amacımız insanları bilinçlendirip,sigortası geldiğinde bu forumu okumasını sağlamak.
    Önemli bilgiler iyi fiyatlar alındığında ilk sayfaya ekleyeceğim.

Hükümetin de bu konuda çalışmaları var,özellikle önümüzdeki ayda(Mart 2016) bir değişme olacak mı?(Takip )

• quote:

Orijinalden alıntı: KEOPS_2

Daha önceki konularda doğa sigorta'dan mutlaka fiyat alın diye yazmıştı arkadaş.
    Benim de sigortada yaklaşıyor,amacımız insanları bilinçlendirip,sigortası geldiğinde bu forumu okumasını sağlamak.
    Önemli bilgiler iyi fiyatlar alındığında ilk sayfaya ekleyeceğim.

Hükümetin de bu konuda çalışmaları var,özellikle önümüzdeki ayda(Mart 2016) bir değişme olacak mı?(Takip )

orası belli olmaz hocam, çalışma yapıyoruz diyorlar lakin ne olur ne biter orası muamma.
    bende sigortacıyım trafik sigortam 1800 TL'lerde çıkarken

Doğa sigortadan 1.100 TL'ye yaptırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damneed -- 21 Şubat 2016; 11:19:06 >
  • 2008 focus
    Yas 32
    Yer izmir
    Sigorta 750 tl sampo japan
  • quote:

Orijinalden alıntı: eto83

2008 focus
    Yas 32
    Yer izmir
    Sigorta 750 tl sampo japan
    abov rakamlara bak, bakalım haziranda aracı değiştirince bana ne fiyat çekecekler.
  • 2015 peuguot 301 1.6 allure filmli cam + navigasyon(tv,bluetooth vs)
    800 tl ye yaptırdık doğa sigortadan sigorta acentemiz var 200 tl de komisyon geliyor 600 tl ye geldi
    edit:Doğa sigortadan mutlaka fiyat alın müşterilerimizin %80 ini doğadan yaptırıyor
    edit2:kaskoda aynı fiyata yaptırdık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barsav12 -- 21 Şubat 2016; 23:04:15 >
  • barsav12 kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkürler. doğa sigortada poliçe iptali durumunda kesinti olayı nedir,bilginiz var mı?
    Geçen sene 180 Tl ye yaptırmıştım bakalım bu sene ne olacak?
  • quote:

Bilgiler için teşekkürler. doğa sigortada poliçe iptali durumunda kesinti olayı nedir,bilginiz var mı?
    Geçen sene 180 Tl ye yaptırmıştım bakalım bu sene ne olacak?
    Araç: Seat Leon FR Sports Coupe 2012
    Plaka: 06
    Sigorta: AXA Sigorta
    Tutar: 1700TL

Zorunlu bir sigortanın bu kadar yüksek çıkması ne kadar doğru acaba? Hadi kasko bu kadar yüksek çıkar anlarım ama zorunlu trafik sigortası? 1990 model arabaya binen 60-70 yaşındaki amcalar benden daha tehlikeli olmalarına rağmen onlara çıkan sigortayla bana çıkan sigorta fiyatları da sigorta şirketlerinin ne kadar adil olduğunu gösteriyor...
  • KEOPS_2 K kullanıcısına yanıt
    poliçe bedeli/365xkullanılan gün sayısı (ortaklık bedeli hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barsav12 -- 21 Şubat 2016; 23:41:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barsav12

poliçe bedeli/365xkullanılan gün sayısı (ortaklık bedeli hariç)
    geçen sene 205 TL euro sigortaya yaptırmıştım. sanırım o firmaya devlet el koydu. şuanda en düşük mapfre 600 TL çıktı. yani 3kat zamlanmış. kaza da yapmadım. yaş 35 istanbul araç 2005 honda jazz. doğa sigortadan fiyat almadım ama bir de ona bakayım. generali düşük çıkardı o da 800 Tl çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enorton

geçen sene 205 TL euro sigortaya yaptırmıştım. sanırım o firmaya devlet el koydu. şuanda en düşük mapfre 600 TL çıktı. yani 3kat zamlanmış. kaza da yapmadım. yaş 35 istanbul araç 2005 honda jazz. doğa sigortadan fiyat almadım ama bir de ona bakayım. generali düşük çıkardı o da 800 Tl çıktı.

Alıntıları Göster
    Burada araç modelini belirtmenize hiç gerek yok.

Trafik sigortasında önemli nokta hasarsızlık geçmişidir.

Plaka , hasarsızlık bilgisi ve fiyat çok daha iyi bir veri tabanı oluşturacaktır.

• spacewolf kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Sigorta firması ve yaş'ın da etkili olduğunu düşünerek ilk mesaja ekledim.
  • quote:

Teşekkürler.

Sigorta firması ve yaş'ın da etkili olduğunu düşünerek ilk mesaja ekledim.
    Bu sigorta şirketleri bundan önceki yıllarda zarar etmiyorlardı da geçen yıl mı zarar ettiler de primleri

bu kadar arttırdılar, bu kepazeliğe dur diyende yok, önümüzdeki ay benimde yaptırmam gerekecek ,

geçen yıl 305 TL yaptırmıştım bakalım kaç kat olarak geri dönecek, hiç bir gelişmiş demokratik ülkede

halkının yanında olan bir hükumet, enflasyonun %10 civarlarında olduğu bir yerde , halkın zorunlu olarak

yaptırmak zorunda olduğu bir işlemin %100,%200 zamlı satılmasına izin vermez, önlemini alır,
  • KEOPS_2 K kullanıcısına yanıt
    390 tl.hyundai accent era 2010 model.6 kazsı var.son kaza 2014 de.neova sigorta olması lazım tam emin değilim.
  • Yasim 30
    Arac 99 model pejo 106 xr
    Ikamet kayseri
    Basamak.5
    836 tl ye allianzdan yaptirdim.
    Dogayi onermediler doga 700 kusur cikmisti kooperatif ilerde sikinti filan olur yeni filan dediler yaptirmadim bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahasss -- 23 Şubat 2016; 8:31:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahasss

Yasim 30
    Arac 99 model pejo 106 xr
    Ikamet kayseri
    Basamak.5
    836 tl ye allianzdan yaptirdim.
    Dogayi onermediler doga 700 kusur cikmisti kooperatif ilerde sikinti filan olur yeni filan dediler yaptirmadim bende
    Kendi sigortacımla telefon yoluyla kasko ve sigorta yaptırdım. Arada yanlış anlaşılma oldu ve sigortam doğa sigortadan kesildi. Kendim araştırmam sonucu 70-80 tl civarı daha uygun bir sigorta buldum. Doğayı iptal edersem 50 lira civarı zararım olacak. İptal ettireyim mi? Ne derrsiniz?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.