Şimdi Ara

Trafik de önümü kesip tehdit eden maganda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba, az önce başima gelen olayı paylaşmak istiyorum. Yola çıkarken sol aynamda bir araç gördüm. Mesafeyi ayarladım fakat arkadaki araç suratini azaltmadi. Az kalsın arkadan çarpıyordu. Son anda yavaşladi. Neyse yoluma devam ettim. Adam ben 2-3 km takip etmiş. Ben farkında değilim. Önüme geçti aniden durdu. Ben hala anlamadım. Az kalsın ben çarpıyordum bu sefer. İndi arabadan geldi. Epey sakallı bir arkadaşımız. Sakince cami açtım. Geldi bağırdı çağırdı. Yumruk atmak için elini sıktı. Tam yumruk atacak iken annesi geldi. Yapma yavrum gibisinden. Bir yandan inna sabirin, lâ ilahe illallah çekerken bir yandan Hakaretler savurdU. Vatandaşlarımız geldi. Adamı uzaklaştırdılar. Dedim sakalından utan. Teyzeye dedim senin oglandan bir bok olmaz haberin olsun. Yoluma devam ettim. Yol boyu taciz etmeye devam etti. Bir süre sonra ayrıldı yoldan. O anda plaka esgal Vs almak aklıma gelmedi. Basiretim bağlandı resmen elim ayağım boşaldi
    Bu tarz durumlarda ne yapmak lazım. Arabadan inmeden cami açmadan beklemek mi olayı Video ya almak mı. Ya da araç kamerası mi kullanmak lazım. Herkese şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• son zamanlarda bu manyaklar bayaa çoğaldı.hep idare ediyoruz bilmiyorum ne zaman insan olacaklar

• Ya kavgaysa kavga yapılır da kardeşim. 7 aylık kızım var benim. Eşimin benden başka kimsesi yok. Kafayı gommesini ben de bilirim. Polis le adliyeyle ceza ile uğraşmaktan bir tek bizim gibi insanların korkuyor olması düşündürücü. Allah sonumuzu hayır etsin.

• aliyosun araci 1 e on camurlukla saga veya sola dogru atiyorsun adami yavasca yoluna devam ediyosun.mahkeme felan olursa da panik yaptım kendimi savundum saldiriyordu vs vs dersin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyisini yapmissin, hakli bile olsan en iyisi sakin kalmak, bana da oldu, olaydan sonra neden oyle yapmadim, boyle yapmadim diye dusundum. Serseri ile serseri olma.

• Böyle yapan biri varsa, cam açılmaz, telefonda video kaydına başlanır. Sonrasında suç teşkil eden durum meydana gelirse, adli makamlara başvurulur eldeki kanıt ile.
  • dalaşmamak en iyisi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karsidaki sinirliyse sakin durun uzaklasin . Bu dedigim karsiyi hakli kildigimdan degil, sinirliyken yapilanlarin telafisi olmayacagindan. Arac ici kamerayida kullanmanizi tavsiye ederim.

• Arabada annesi varken arabadan inen birisi muhtemelen dangalağın tekidir. He he diyin uzaklaşın.
  • anasından güç almıştır, salla gitsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam bu videoya benzer bir şey oldu.

• İyi de sen aynadan mesafeyi ayarladim diyorsun elinde kanit yok.

Sen bir anda sola atladin belki de adamin annesi korktu ona sinirlendi .Arac ici kamera yokken kimsenin gunahini almamak lazim.

Trafikte dolu 60 ile sola atlayanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 13 Temmuz 2017; 20:4:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

0:33 te ne diyor?
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Yok ya sola atlamadim. Ben duruyordum. Sola sinyal verip yola çıktım.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Yok ya sola atlamadim. Ben duruyordum. Sola sinyal verip yola çıktım. Ben haksız bile olsam adama takip tehdit hakaret hakkı vermez kardeşim.

• Hocam yapilacak en iyi sey yer varsa yandan basip gitmek.
    Yoksa cam kapali beklemek (ben cami actim bir kere yumruk atip kacti serefsiz ben inene kadar.) O yuzden cami acmayin, ya inin ya da cam kapali bekleyin.

Yalniz su da var adam sizin icin yavaslamak zorunda degl mesafeyi ayarlayip onune ciktim demissiniz. Onun hizina cikmaniz gerekiyor. Eger adami yavaslatmak zorunda kaliyorsaniz gecmesini bekleyip sonra cikmaniz lazim. Ama tabiiki adamin yaptigini hakli cikartmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hemican -- 13 Temmuz 2017; 23:46:52 >
  • Araca bindiğiniz zaman aracı kilitleyin. Bu tür durumlarda araçtan inmek değil, camı bile açmak yanlış.

En önemlisi ise soğukkanlı olup, adamın söylediklerine tamam tamam diyerek geçiştirmek.
  • Hemican kullanıcısına yanıt
    Bende de hata olabilir. Ben kendime göre ayarladım belki adam ara sokakta fazla hızlı gidiyordu bilmiyorum. Durumu farketmedim. Zaten farkında olsaydım adamın beni takip ettiğini anlar kusura bakma gibisinden hareket yapardım. En iyisi araç kamerası almak sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: d@yw4lk3r

Bende de hata olabilir. Ben kendime göre ayarladım belki adam ara sokakta fazla hızlı gidiyordu bilmiyorum. Durumu farketmedim. Zaten farkında olsaydım adamın beni takip ettiğini anlar kusura bakma gibisinden hareket yapardım. En iyisi araç kamerası almak sanırım

Oyle tabi hocam. Insan sonucta herkes hata da olabilir, buyutmememk gerek. Aractan inmek bagirmak cagirmak hele ustune kirip fren yapmak vs. abarti.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.