Şimdi Ara

TRABZONSPOR 10/11 Sezonu Maç Konusu | Trabzonspor STSL'i 2. Olarak Tamamladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.202
Cevap
0
Favori
69.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anlaşıldı Trabzonu şampiyon yapıcaklar bu sene her hafta bir penaltı.
  • Ben sarı kart verecek sandım aldatmaya yönelik diye adam penaltı çaldı.
  • Harbiden geçen haftalarda görüğümz beleş penaltılardan
  • Buca bize karşı bunun bin katı futbol oynamıştı. Şimdi sadece koşuyorlar ve hiç umurlarında değil, çok ilginç.

TS iyi yönde ilerliyor, tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobo.1903

anlaşıldı Trabzonu şampiyon yapıcaklar bu sene her hafta bir penaltı.

Tabi canım kesin öyle

Allahtan bi tane haksız penaltı verdiler yani her hafta penaltı oldu hemen
    geçen hafta selçuğu düşürdüler adamlar vermesin mi penaltı?
    Sizde holoskoyu düşürdüler penaltı vermesin mi?
  • Trabzonspor'da maçın yıldızı kesinlikle Selçuk. Bu arada penaltı çok ucuzdu. Geçen hafta Antep maçında çalınan penaltı kadar komik. Trabzonspor zaten futboluyla bu maçları alacak kapasitede. Lakin böyle penaltıların çalınması iyi oyununun gölgelenmesi ve diğer takımların konuşmasına sebebiyet veriyor. Bu açıdan kötü. Bu takımı izlemek keyif veriyor diyorum vesselam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: De-Niro

Trabzonspor'da maçın yıldızı kesinlikle Selçuk. Bu arada penaltı çok ucuzdu. Geçen hafta Antep maçında çalınan penaltı kadar komik. Trabzonspor zaten futboluyla bu maçları alacak kapasitede. Lakin böyle penaltıların çalınması iyi oyununun gölgelenmesi ve diğer takımların konuşmasına sebebiyet veriyor. Bu açıdan kötü. Bu takımı izlemek keyif veriyor diyorum vesselam.

Aynen al işte hemen üstteki karar verdi hakemin maçı bize verdiğini.
    Sanki buca maçı lacak top oynuyor ya da maç 0-0.

Keşke yapılmasa böyle hatalar ama işte en iyi hakemi koyuosun cüneyt çakırı yine yapıyolar.
    Ama hiç değilse iyi bi hakem olunca art niyet olmadığını biliyosun.

Bence federasyonun engine ceza vermesi lazım

• Penaltı ucuz olabilir ama Trabzonspor şampiyon gibi oynuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OOF

quote:

Trabzonspor'da maçın yıldızı kesinlikle Selçuk. Bu arada penaltı çok ucuzdu. Geçen hafta Antep maçında çalınan penaltı kadar komik. Trabzonspor zaten futboluyla bu maçları alacak kapasitede. Lakin böyle penaltıların çalınması iyi oyununun gölgelenmesi ve diğer takımların konuşmasına sebebiyet veriyor. Bu açıdan kötü. Bu takımı izlemek keyif veriyor diyorum vesselam.

Aynen al işte hemen üstteki karar verdi hakemin maçı bize verdiğini.
    Sanki buca maçı lacak top oynuyor ya da maç 0-0.

Keşke yapılmasa böyle hatalar ama işte en iyi hakemi koyuosun cüneyt çakırı yine yapıyolar.
    Ama hiç değilse iyi bi hakem olunca art niyet olmadığını biliyosun.

Bence federasyonun engine ceza vermesi lazım

Hoşgörülü tavrın için teşekkürler hocam. Dediğin gibi gölgeleniyor güzel oyun maalesef. Engin'i zaten zerre sevmem. Trabzonspor değil Kasımpaşa'ya bile yakışmayan karakterde bir futbolcu. Siz umursamayın pek bu ağızları. Şampiyonluğu hakedecek futbolu sadece siz oynuyorsunuz. He tabi bir de benim takımım Galatasaray

• quote:

Geçen haftaki penaltıya ucuz diyorsan birdaha izle..Tabi senin için faul yapılan oyuncunun bulunduğu konum, topun gidişatı falan önemli değilse haklısın..
  • Ne olursa olsun Trabzonspor son yıllardaki en derli toplu futbolunu oynuyor . İlk yarıyı Kayserinin önünde bitiririz . Bursa Bjk maçı var eğer ordan da Bursa puan kaybederse bizim için 2. ' lik başarı .

Not : Fenerbahçeliyim.
  • Ha bu arada antep maçındaki pozisyon bari penaltı dostum
  • Üst bitmedi maç yahu sevinemedim.
  • Golü yemeyince takım yine uyanamadı.
    Şenol güneş haşlayacak takımı.

İlk yarı iyiydi sonra saldılar yine haftayı düşünmeye başladılar sanırım.

Enginin pozsiyonu hakikaten çok ucuz penaltı ceza verilse engine üzülmem.
    Yahu çok iyi topçusun maça girer girmez kalitesi belli oluyor yapma böyle şeyler işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaguar19

Golü yemeyince takım yine uyanamadı.
    Şenol güneş haşlayacak takımı.

İlk yarı iyiydi sonra saldılar yine haftayı düşünmeye başladılar sanırım.

Enginin pozsiyonu hakikaten çok ucuz penaltı ceza verilse engine üzülmem.
    Yahu çok iyi topçusun maça girer girmez kalitesi belli oluyor yapma böyle şeyler işte.

Kötü günümüzde olmamıza rağmen aldık 3 puanı, bu da önemli bence.
  • Şampiyonluga ısınmaya basladım
  • şu engin niye sevilmiyor, herkes niye laf atıyor anlamıyorum bence adam çok iyi oynuyor ve takıma yararlı. bugünde bütün topları en iyi şekilde kullandı penaltı da aldı (penaltı olmasada sonuçta almak önemli olan; futbol bu, herkes yapıyor) ayrıca çirkeflik konusunda daha beterleri en iyi şekilde savunuldu, sevildi hep(örn:keita) ama önyargılardan dolayı engine hep yükleniliyor.En son adam basın toplantısına çıktığı tişörte laf atılıyordu. Bunları bırakıp takıma katkısına baksanız?
    Bize lazım olan adam aslında hırslı , topu tutuyor vs.
    tebrikler bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onder1911

şu engin niye sevilmiyor, herkes niye laf atıyor anlamıyorum bence adam çok iyi oynuyor ve takıma yararlı. bugünde bütün topları en iyi şekilde kullandı penaltı da aldı (penaltı olmasada sonuçta almak önemli olan; futbol bu, herkes yapıyor) ayrıca çirkeflik konusunda daha beterleri en iyi şekilde savunuldu, sevildi hep(örn:keita) ama önyargılardan dolayı engine hep yükleniliyor.En son adam basın toplantısına çıktığı tişörte laf atılıyordu. Bunları bırakıp takıma katkısına baksanız?
    Bize lazım olan adam aslında hırslı , topu tutuyor vs.
    tebrikler bu arada

Ben engini çok beğeniyorum bence süper teknik bir oyuncu
    bir de buna hırs eklenince rakip için son derece tehlikeli bir oyuncu çıkıyor ortaya.

Dislipleine gelirsek son zamanlarda engin çok iyi aslında tabi bundan öncesine göre.
    Katetmesi gereken yol var daha.

Bu sezonki performansına bakarsak bu takımda kalmalı ve üzerine gidilmeli enginin.
    Çok yetenekli futbolcu.

• kötü oynadık , jaja ve yattaraya şova kaçtıkları için kızdım açıkçası .

şampiyonluğa gidecek takım daha disiplinli ve daha iyi oynamalı.
  • Daha disiplinli oynamak lazım. Şov zamanı değil şuan , son haftalara şampiyon girilirse o zaman yaparsınız şovunuzu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.