Şimdi Ara

TRABZONSPOR 10/11 Sezonu Maç Konusu | Trabzonspor STSL'i 2. Olarak Tamamladı (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.201
Cevap
0
Favori
69.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YoK

Trabzonspor'u tebrik ediyorum. Umarım Şenol GÜNEŞ'i göndermek gibi bi hataya düşmez tekrardan Trabzonspor. Çok büyük hoca ve bana göre Alex Ferguson gibi 20 yıl Trabzon'un başında olması gereken bir hoca. Kısıtlı imkanlarla ve kadroyla 82 puan gibi çok iyi puanla ligi bitirdi.

Teşekkürler.Şenol hoca çok baaşarılı bir İş çıkardı bu kadroyla.Bizde gidecek birisi varsa oda yönetimdir.Resmen Şampiyonlugu kendi elleriyle Teslim ettiler.
  • Şerefli ikinciliği ve verdiği onurlu mücadele için Trabzonspor'u tebrik ederim.
  • Trabzonsporu mücadelesinden dolayı kutlarım.
  • tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

TRABZONSPOR 10/11 Sezonu Maç Konusu | Trabzonspor STSL'i 2. Olarak Tamamladı

Oh Yeaaaah
  • Sagolun cocuklar. Sagol senol gunes.
  • Fener bunu yaptı şunu yaptı demeyeceğim, Fenerliler sevinsinler şampiyon olmuşlar. Benim diyeceğim şey şu ki: Sen Türkiye'nin en iyi ekonomik durumda olan futbol takımısın, tartışmasız en iyi tesislere sahipsin ve amatör branşlarda açık ara Türkiye'nin en başarılı spor kulübüsün, arkanda 20 milyon küsür taraftarın var ve kendinin 4\3'lük kalitesinde, sadece Trabzonlu olanların tuttuğu, bütçesi çoğu süper lig takımlarından iyi olduğu halde bir 3 büyükler kadar olmayan, amatör branşlarda kendi çapında takılan, sonuç olarak 4. büyük olarak ligimize renk katan bir takımla aynı puanla altını çiziyorum tekrar aynı puanla ligi bitirmişsin. Kendinizi kandırmayın bence, ya da ''aa bilmem ne yapa yapa şampiyon'' demeniz de ne kadar ergen ruhlu olduğunu gösteriyor bazı taraftarlarınızın ki malesef çoğu yakın Fenerli arkadaşlarım bile bu mentalde. Herneyse tebrik ederim, memleketim anlı şanlı Trabzonuma da çok ama çok teşekkür ediyorum bize bu heyecanı yaşattıkları için. Her ne kadar Galatasaray'lı olsam da çocukluğumdan beri yine TS-GS maçlarını izleyemiyeceğim, kalbim ikisi için de aynı heyecanla atacaktır. Tüm renkdaşlarıma tekrardan geçmiş olsun diyorum.

• Tebrikler bu imkanlarla 82 puan cok iyi
  • 83 puan sanırım rekordu, Denizli faciası senesi GS yapmıştı. 82 puan bu sebeple mükemmel bir performans.
  • Tebriklerini ileten ve iletmeyen tüm forumdaşlarımıza teşekkürler.
  • Maç sonunu gösteren video vs varmı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

83 puan sanırım rekordu, Denizli faciası senesi GS yapmıştı. 82 puan bu sebeple mükemmel bir performans.

Beşiktaş 100. yılda 85 puanla şampiyon olmuştu. Rekor da onda sanırım ( 103 golle şampiyon olduğumuz sene de olabilir ama onun puan durumunu bulamadım tff'de 90 senesinden itibaren başlıyor )
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

Tebriklerini ileten ve iletmeyen tüm forumdaşlarımıza teşekkürler.

Tebrik mesajı iletmeyenlere niye Teşekkür ediyorsun uşagım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHF_Viper

quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

83 puan sanırım rekordu, Denizli faciası senesi GS yapmıştı. 82 puan bu sebeple mükemmel bir performans.

Beşiktaş 100. yılda 85 puanla şampiyon olmuştu. Rekor da onda sanırım ( 103 golle şampiyon olduğumuz sene de olabilir ama onun puan durumunu bulamadım tff'de 90 senesinden itibaren başlıyor )

103 golle şampiyon olunan sezonda 19 takımlı ligde 93 puan almış Fenerbahçe.
    1. Fenerbahçe 36 29 6 1 103 27 76 93

95-96' da Fenerbahçe'nin 34 maçta 84 puanı var.

100. yılda Beşiktaş'ın 85 puanı var ve Süper lig rekoru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loko

Tebrik mesajı iletmeyenlere niye Teşekkür ediyorsun uşagım?

Kibarlığım tuttu toprağım
  • @engwashere
    puan şampiyonluktan daha mı önemli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeArLeSs1907

@engwashere
    puan şampiyonluktan daha mı önemli?

Ben puandan bahsetmedim. Eğer soruna gelecek olursak hayıt şampiyonluk daha önemli.
  •  TRABZONSPOR 10/11 Sezonu Maç Konusu | Trabzonspor STSL'i 2. Olarak Tamamladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: engwashere

...arkanda 20 milyon küsür taraftarın var...

TRABZONSPOR 10/11 Sezonu Maç Konusu | Trabzonspor STSL'i 2. Olarak Tamamladı
  • amma masraflı şeyler bunlar yahu masrafa çok girdik fenerli dostlar birkaç gündür gömlekleri formalı isteyen isteyene çok kişiyle iddaaya girmemek lazımmış

lige genel baktığımda ben asla fenerin şampiyonluğunu kutlamıyorum kendi adıma ligde 9 penaltı atmış bir takım ve bize 5 penaltı çalınmış ankaragücü ve antalya maçlarındaki penaltılarda yok sayılmıştı ...sonuç olrak benim gözümde ancak penaltı şampiyonu olmuşlar ...

bu ülkede başbakanı çıkıp 3 hafta kala fener şampiyon olsun diyorsa artık kızmıyorum hakemlere ne yapsın garibanlar uymak zorundalar ,

biz taraftarız ama bu ligin arkasında bir sürü bilinmedik güçler var onlar çizmişler tabloyu her sene fb - gs çekişsin 4-5 senede bir bjk şampiyon olsun o her zaman bu ligin 3. takımı olsun demişler zaten onlara göre ve koca ülkeyi bu takımlara bağlamışlar ...şunu çok açık söylüyorum geçen sene şampiyon bursa değil fener olsaydı bu sene açık ara şampiyonduk o gizli güçler geçen sene giden şampiyonlukla bu sene ödemiş oldu borcunu,

seneye şampiyonu gs çıkaracaklar yine buradayız , konuşuruz

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.