Şimdi Ara

TRABZONSPOR 10/11 Sezonu Maç Konusu | Trabzonspor STSL'i 2. Olarak Tamamladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.202
Cevap
0
Favori
69.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kenshi

Daha disiplinli oynamak lazım. Şov zamanı değil şuan , son haftalara şampiyon girilirse o zaman yaparsınız şovunuzu.

Alıntıları Göster
    İlk yarı çok iyiydik ya sürekli ayağa pas yapıp topu tutunca aklıma hemen barca geliyor
    spiker de 100 ker ededi zaten.Renkler de benziyor tabi.44 den sonra oyuncular saldım çayıra mevlam kayıra yaptı.

Yanlız bu oyunda selçuk faktörü var adam şahane yahu.
    Ver iyi bir avrupa takımına sırıtmadan oynar.

Jaja bu maçta diğer oyuncular gibi şova kaçtı.

• quote:

Orijinalden alıntı: OOF

İlk yarı çok iyiydik ya sürekli ayağa pas yapıp topu tutunca aklıma hemen barca geliyor
    spiker de 100 ker ededi zaten.Renkler de benziyor tabi.44 den sonra oyuncular saldım çayıra mevlam kayıra yaptı.

Yanlız bu oyunda selçuk faktörü var adam şahane yahu.
    Ver iyi bir avrupa takımına sırıtmadan oynar.

Jaja bu maçta diğer oyuncular gibi şova kaçtı.

Alıntıları Göster
     TRABZONSPOR 10/11 Sezonu Maç Konusu | Trabzonspor STSL'i 2. Olarak Tamamladı
    BMN'den

• quote:

Orijinalden alıntı: bobo.1903

anlaşıldı Trabzonu şampiyon yapıcaklar bu sene her hafta bir penaltı.

Yazık bu düşünceye, izleyin maçları, eğer izliyorsanız ve bu yorum geliyorsa bırakın futbolla ilgilenmeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selçuk

quote:

Yazık bu düşünceye, izleyin maçları, eğer izliyorsanız ve bu yorum geliyorsa bırakın futbolla ilgilenmeyi.

Takmayın böylelerini amaçları her konuyu provake etmek şikayet etmekle bitmiyor zaten hiç takma Trabzonspor bugün zorlansada 3 puanı kazandı son 9 maç 8 g 1 b süper performans
  • quote:

Orijinalden alıntı: _LegendmJ_

quote:

quote:

Takmayın böylelerini amaçları her konuyu provake etmek şikayet etmekle bitmiyor zaten hiç takma Trabzonspor bugün zorlansada 3 puanı kazandı son 9 maç 8 g 1 b süper performans

Doğrudur haklısın da insan yinede cevap vermeden duramıyor

Bu arada teşekkürler Trabzonspor...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _LegendmJ_

quote:

quote:

Doğrudur haklısın da insan yinede cevap vermeden duramıyor

Bu arada teşekkürler Trabzonspor...

Alıntıları Göster
    Hrvoje Cale'nin açıklamaları

Sol kanat oyuncumuz Hrvoje Cale, müsabakanın ardından yaptığı basın toplantısında şunları söyledi:

“Zor bir oyundu ancak sonuçta üç puan çıkardık. Bucaspor’u tebrik ediyorum. Buraya futbol oynamaya geldikler. Bu düşünceye sahip takımlara karşı daha iyi mücadele ediyoruz. Bundan sonra da bu mücadelemizi sürdüreceğiz.

İlk yarıda Alanzinho, ikinci yarıda Engin ve genel anlamda Selçuk’un katkılarıyla benim işim kolaylaştı ve daha çok ileriye çıkma fırsatı buldum. Güzel bir galibiyet aldık ve bu nedenle mutluyuz”

Gustavo Colman’ın açıklamaları

Arjantinli oyuncumuz Gustavo Colman, müsabakanın ardından yaptığı basın toplantısında şunları söyledi:

“Öncelikle kazandığımız için çok mutluyuz. Memnunuz. Zor geçen bir maçtı. Üç puan çıkardık. İlk onbeş dakika çok pozisyon bulduk. Neyse ki Umut bunlardan birini gole çevirdi. İyi mücadele eden bir rakip vardı karşımızda. İyi bir galibiyet aldığımıza inanıyorum.
    Stresin liderlikten kaynaklandığını düşünüyorum. Daha dikkatli davranabilsek ilk onbeş dakikada bir değil, birden fazla gol bulabilecektik ve maçın seyri farklı olabilecekti. Buraya gelen rakipler daha bir motive oynuyorlar. Rakip takımın mücadelesi iç sahadaki maçlarımızı zor bir hale getiriyor. Ligin ilk yarısı sonuna kadar kalan iki maçımızı da kazanmak istiyoruz”

Şenol Güneş’in açıklamaları

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, maçın ardından yaptığı basın toplantısında şunları söyledi:

“Bugün sahamızda kazanmamız gereken bir maç oynadık. O iştahla başladık. Gol de bulduk. Pozisyon da bulduk. İlerleyen dakikalarda rakip oyuna ortak oldu. Zorluklar çektik. Tamamına bakarsak hak ettiğimiz bir galibiyetti. Gidişat itibariyle hücumda yaratıcı oyuncuları kullandık. Rakibi önde karşıladık. İlerleyen dakikalarda koşu olarak top saklayamaz hale gelince rakibe pozisyonlar verdik.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Sol kanat oyuncumuz Hrvoje Cale, müsabakanın ardından yaptığı basın toplantısında şunları söyledi:

“Zor bir oyundu ancak sonuçta üç puan çıkardık. Bucaspor’u tebrik ediyorum. Buraya futbol oynamaya geldikler. Bu düşünceye sahip takımlara karşı daha iyi mücadele ediyoruz. Bundan sonra da bu mücadelemizi sürdüreceğiz.

İlk yarıda Alanzinho, ikinci yarıda Engin ve genel anlamda Selçuk’un katkılarıyla benim işim kolaylaştı ve daha çok ileriye çıkma fırsatı buldum. Güzel bir galibiyet aldık ve bu nedenle mutluyuz”

Arjantinli oyuncumuz Gustavo Colman, müsabakanın ardından yaptığı basın toplantısında şunları söyledi:

“Öncelikle kazandığımız için çok mutluyuz. Memnunuz. Zor geçen bir maçtı. Üç puan çıkardık. İlk onbeş dakika çok pozisyon bulduk. Neyse ki Umut bunlardan birini gole çevirdi. İyi mücadele eden bir rakip vardı karşımızda. İyi bir galibiyet aldığımıza inanıyorum.
    Stresin liderlikten kaynaklandığını düşünüyorum. Daha dikkatli davranabilsek ilk onbeş dakikada bir değil, birden fazla gol bulabilecektik ve maçın seyri farklı olabilecekti. Buraya gelen rakipler daha bir motive oynuyorlar. Rakip takımın mücadelesi iç sahadaki maçlarımızı zor bir hale getiriyor. Ligin ilk yarısı sonuna kadar kalan iki maçımızı da kazanmak istiyoruz”

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, maçın ardından yaptığı basın toplantısında şunları söyledi:

“Bugün sahamızda kazanmamız gereken bir maç oynadık. O iştahla başladık. Gol de bulduk. Pozisyon da bulduk. İlerleyen dakikalarda rakip oyuna ortak oldu. Zorluklar çektik. Tamamına bakarsak hak ettiğimiz bir galibiyetti. Gidişat itibariyle hücumda yaratıcı oyuncuları kullandık. Rakibi önde karşıladık. İlerleyen dakikalarda koşu olarak top saklayamaz hale gelince rakibe pozisyonlar verdik.

Alıntıları Göster
    Seni hiç affetmeyeceğim Trabzon. Üst basmıştım, 2'de takıldınız! Yazık oldu diğer maçlara

• quote:

Alıntıları Göster
    Bucaspor maçı istatistikleri

Takımımızın Bucaspor ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:

Gol: Trabzonspor: 2 – Bucaspor: 0

Toplam Şut: Trabzonspor: 16 - Bucaspor: 10

İsabetli Şut: Trabzonspor: 6 - Bucaspor: 4

İsabetli Orta: Trabzonspor: 6 - Bucaspor: 3

Faul: Trabzonspor: 15 - Bucaspor: 24

Korner: Trabzonspor: 8 - Bucaspor: 2

Ofsayt: Trabzonspor: 1 - Bucaspor: 1

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 59 - Bucaspor:% 41

• quote:

Bucaspor maçı istatistikleri

Takımımızın Bucaspor ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:

Gol: Trabzonspor: 2 – Bucaspor: 0

Toplam Şut: Trabzonspor: 16 - Bucaspor: 10

İsabetli Şut: Trabzonspor: 6 - Bucaspor: 4

İsabetli Orta: Trabzonspor: 6 - Bucaspor: 3

Faul: Trabzonspor: 15 - Bucaspor: 24

Korner: Trabzonspor: 8 - Bucaspor: 2

Ofsayt: Trabzonspor: 1 - Bucaspor: 1

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 59 - Bucaspor:% 41

Alıntıları Göster
    Bucaspor maçından kareler

• quote:

Trabzonu şampiyonmu yapacaklar.Yav sizin gençlerbirliği maçındaki penaltıyı ne çabuk unuttunuz.Ayrıca dün hakem olmadık sarı kartlar verdi.hele cale faul bile yapmadan sarı aldı.birde hangi maçı hakemle aldıkki.zaten yeneceğimiz maç penaltı olmasa ne olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endoplazmikredikulum

quote:

Trabzonu şampiyonmu yapacaklar.Yav sizin gençlerbirliği maçındaki penaltıyı ne çabuk unuttunuz.Ayrıca dün hakem olmadık sarı kartlar verdi.hele cale faul bile yapmadan sarı aldı.birde hangi maçı hakemle aldıkki.zaten yeneceğimiz maç penaltı olmasa ne olur.

Alıntıları Göster
    Bu haftaki penaltının ucuzluğuna diyeceğim yok. Ancak geçen haftaki penaltıya ucuz diye kafa yapısına diyecek bir tek lafım dahi yok. Neyse bu tartışmaları geçersek.

İlk 10 dakika muhteşem bir baskıyla golü bulup maçı rölantiye almaya çalıştık. Buca bi aralar tehlikeli pozisyonlar yakalamasına rağmen beceriksizlikten dolayı atamadı. Zatne Şenol Güneş oyuna müdahalesini yaptıktan sonra bu ataklarda kesildi.
    Yattara bence muhteşem oynadı, Alanzinho ve Jaja haftanın siliklerindendi. Özellikle Jaja hala kondisyon problemini aşamamız, 60'dan sonra düşüyor oyundan.
    Böyle ufak bir maçı kayıpsız atlattığımız için mutluyum. İnşallah böyle devam ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: iNFiNiTy Da®k

BMN'den

EGEMEN KORKMAZ DEVAM ETTİRSİN ENGİN FARKLI YÖNLERE ÇEKİYOR BU SEVİNCİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: murc-i

quote:

Orijinalden alıntı: iNFiNiTy Da®k

BMN'den

EGEMEN KORKMAZ DEVAM ETTİRSİN ENGİN FARKLI YÖNLERE ÇEKİYOR BU SEVİNCİ

Alıntıları Göster
    emenike böyle bir oyunda bizi parçalar. o maç çok önemli. ilk devreyi 40+ da kapatmak gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: muribbi

emenike böyle bir oyunda bizi parçalar. o maç çok önemli. ilk devreyi 40+ da kapatmak gerek.

Evet şayet Manucho'ya verilen açıklar Emenike'ye verilirse 3'ler vallahi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BordooMaavi

quote:

Orijinalden alıntı: muribbi

Evet şayet Manucho'ya verilen açıklar Emenike'ye verilirse 3'ler vallahi.

Alıntıları Göster
    Abartmayın yahu her maça her rakibe farklı oynuyor bu takım.
    Manucho gibi adamı zor tutan takım ligin en az gol yiyen ikinci takımı hatırlatırım.
    Şimdiye kadar
    Bucasporla örneğin kupa maçı gibi önemli bir maça çıksaydık o zaman görürdünüz katliamı.

Karabük maçına gelirsek hoca ve defans oyucuları da emenikenin nasıl bir forvet olduğunu biliyolar.
    Sadece egemen yeter ona.Bana göre egemen kendini çok fazla geliştirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: OOF

Abartmayın yahu her maça her rakibe farklı oynuyor bu takım.
    Manucho gibi adamı zor tutan takım ligin en az gol yiyen ikinci takımı hatırlatırım.
    Şimdiye kadar
    Bucasporla örneğin kupa maçı gibi önemli bir maça çıksaydık o zaman görürdünüz katliamı.

Karabük maçına gelirsek hoca ve defans oyucuları da emenikenin nasıl bir forvet olduğunu biliyolar.
    Sadece egemen yeter ona.Bana göre egemen kendini çok fazla geliştirdi.

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster
    vay be 70.000 kişi maça gidecek ve ben o tribünleri göremeyicem o saatte malatyada birliğime teslim olacam neyse artık malatyayıda trabzon yaparız nasıl olsa bize her yer trabzon.

• quote:

Orijinalden alıntı: eşruhuum

vay be 70.000 kişi maça gidecek ve ben o tribünleri göremeyicem o saatte malatyada birliğime teslim olacam neyse artık malatyayıda trabzon yaparız nasıl olsa bize her yer trabzon.

Şimdiden hayırlı teskereler sana.

Doğu Tribününden bilet alan arkadaşlar özelden telefonları verip devre arası ya da maç öncesi doğuda buluşalım.Bir de resim çekiniz yakışıklısından
  • quote:

Orijinalden alıntı: emhotep

quote:

Orijinalden alıntı: eşruhuum

Şimdiden hayırlı teskereler sana.

Doğu Tribününden bilet alan arkadaşlar özelden telefonları verip devre arası ya da maç öncesi doğuda buluşalım.Bir de resim çekiniz yakışıklısından

Alıntıları Göster
    Batı'dan alan var mı?

• quote:

Batı'dan alan var mı?

Alıntıları Göster
    Ben batıdan bilet almadım ama tanıdıklar var beleş giricem
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.