Şimdi Ara

TRABZONSPOR 10/11 Sezonu Maç Konusu | Trabzonspor STSL'i 2. Olarak Tamamladı (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.202
Cevap
0
Favori
69.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu güzel mücadeleyi lig sonuna kadar devam ettirdiğiniz için teşekkürler.Bizim kadar sizinde hakettiğinizi düşünüyorum ama Neticede tek bir şampiyon çıkıyor,gelecek yıl için şimdiden başarılar.
  • Bir tek ERMAN para yememiş. ERMAN'ın KALECİNİN PARA YEDİĞİNDEN HABERİ YOK SANIRIM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSC Aero

Bir tek ERMAN para yememiş. ERMAN'ın KALECİNİN PARA YEDİĞİNDEN HABERİ YOK SANIRIM...

• quote:

Orijinalden alıntı: un4saken

koymasam ölürdüm
    http://www.swfcabin.com/swf-files/1302803070.swf

hobaaaaaaaaa
  • Gönüllerin şampiyonu Trabzonsporu tebrik ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Gönüllerin şampiyonu Trabzonsporu tebrik ediyorum...

Sagolun.Seneye sizi rakip olarak görmek isteriz.
  • Boşverin Trabzonlu kardeşlerim her zaman iyiler kazanacak diye birşey yok.
  • bu sene gösterdiki artık trabzonspor türk futbolundaki eski konumunu tekrardan kazanmıştır. bu şampiyon olmaktan daha önemlidir kanımca. takıma yönetime tebriklerimi sunuyorum. biz daha çok eğleneceğiz.
  • Trabzonsporumu tebrik ediyorum.
  • Sadri Şener'i birisi bir hafta bir yere kapatsa ne güzel olur yahu. Olmaz olsun böyle yönetim. Çıkmış yine Kanaltürk'e saçma sapan konuşuyor. Şenol Güneş'e üzülüyorum haketmiyor bunları.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidfb

quote:

Orijinalden alıntı: SSC Aero

Bir tek ERMAN para yememiş. ERMAN'ın KALECİNİN PARA YEDİĞİNDEN HABERİ YOK SANIRIM...

solid gözlerim doldu ağlamaklı oldum sendede var sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Sadri Şener'i birisi bir hafta bir yere kapatsa ne güzel olur yahu. Olmaz olsun böyle yönetim. Çıkmış yine Kanaltürk'e saçma sapan konuşuyor. Şenol Güneş'e üzülüyorum haketmiyor bunları.

Başkanlıgı hakketmiyor Sadri şener.Şenol hoca konusunda çok haklısınız.Karabük maçında Tolganın üzüntüsüde çok belliydi.Adam gibi bir yönetim olsa Şampiyon bizdik.
  • Tebrikler Trabzonspor, her sene üst sıralarda oynarsınız umarım.
  • Trabzonspor'u tebrik ediyorum. Umarım Şenol GÜNEŞ'i göndermek gibi bi hataya düşmez tekrardan Trabzonspor. Çok büyük hoca ve bana göre Alex Ferguson gibi 20 yıl Trabzon'un başında olması gereken bir hoca. Kısıtlı imkanlarla ve kadroyla 82 puan gibi çok iyi puanla ligi bitirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpoyS

SİVAS'IN OFSAYT VERİLEN POZİSYONU GÖRDÜNÜZ MÜ ! EĞER ŞAMPİYON OLAMAZSANIZ HAKKINIZ BÜYÜK YENDİ TRABZONLULAR !
  •  TRABZONSPOR 10/11 Sezonu Maç Konusu | Trabzonspor STSL'i 2. Olarak Tamamladı

• trabzonsporu verdiği mücadeleden dolayı kutluyorum...
  • Tebrik eden Beşiktaşlı forumdaşlara Teşekkür ediyoruz.Seneye sizinlede rakip olmayı ümit ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.