Şimdi Ara

TRABZONSPOR 10/11 Sezonu Maç Konusu | Trabzonspor STSL'i 2. Olarak Tamamladı (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.201
Cevap
0
Favori
69.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haddimi sizden öğrenecek değilim evlatlar ister 9 ister 20 şuan ligde penaltı şampiyonu kim onu söyleyin ?

buca maçında olmayan penaltıyla lige tutan sonra gel ahlak dersi verin

yazsana tüm tabloyu fener kaç penaltı atmış biz kaç tane atmışız?

yok mu o kadar yüreğin

yukardaki rakamlar doğruysa

Bu sezon lehine en çok penaltı düdüğü çalınan takımlar: Fenerbahçe (9), BEŞİKTAŞ (6), Kardemir Karabükspor (5) ve TRABZONSPOR (4)

Ts : 4 Fb : 9 işte siz busunuz ancak penaltılarla şampiyon olursunuz gidersiniz avrupaya alırlar ölçünüzü santim santim
  • quote:

Orijinalden alıntı: éfulim

Haddimi sizden öğrenecek değilim evlatlar ister 9 ister 20 şuan ligde penaltı şampiyonu kim onu söyleyin ?

yok mu o kadar yüreğin

Bu sezon lehine en çok penaltı düdüğü çalınan takımlar: Fenerbahçe (9), BEŞİKTAŞ (6), Kardemir Karabükspor (5) ve TRABZONSPOR (4)

Ts : 4 Fb : 9 işte siz busunuz ancak penaltılarla şampiyon olursunuz gidersiniz avrupaya alırlar ölçünüzü santim santim

Peki çık delikanlı gibi söyle o zaman kaç tane Fenerbahçe'nin haksız penaltısını hatırlıyosun? Bucadaki penaltı tartışmaya açık, hakemin yorumuna kalmış. Kestirip atamazsın. Başka bir tane olmayan penaltı göster bana ben şerefsizim diycem, gösteremezsen sen şerefsizsin ama kabul mu? Ben hemen bi tane sayayım sizden. Burak Yılmaz diyim sen anlarsın zaten.. Adam daha son maç 2 kere yuvarlandı ceza sahasında. Sonra kalkıp bize ahlak dersi vermeyin. Emek hırsızı adamınıza çekidüzen verin..

Ayrıca iki takım da avrupaya gidecek. Görücez kimi 5'liyolar..

• quote:

Orijinalden alıntı: aLPaSLaN07

quote:

Haddimi sizden öğrenecek değilim evlatlar ister 9 ister 20 şuan ligde penaltı şampiyonu kim onu söyleyin ?

yok mu o kadar yüreğin

Peki çık delikanlı gibi söyle o zaman kaç tane Fenerbahçe'nin haksız penaltısını hatırlıyosun? Bucadaki penaltı tartışmaya açık, hakemin yorumuna kalmış. Kestirip atamazsın. Başka bir tane olmayan penaltı göster bana ben şerefsizim diycem, gösteremezsen sen şerefsizsin ama kabul mu? Ben hemen bi tane sayayım sizden. Burak Yılmaz diyim sen anlarsın zaten.. Adam daha son maç 2 kere yuvarlandı ceza sahasında. Sonra kalkıp bize ahlak dersi vermeyin. Emek hırsızı adamınıza çekidüzen verin..

fenerin penaltıları doğru karaklar.

ancak ikinci devrenin başındaki puan kayıplarımızın tek nedeni verilmeyen penaltılarımız. bir penaltı daha fazla kullansaydık şampiyon bizdik.

• quote:

Orijinalden alıntı: adizman

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Edit.

yukarıdaki mesajı adizman yazdı sanmıştım.O yüzden o laflarımı geri alıyorum efulim.

Ayrıca ş.liginde çfinal oynadık(final oynayamazsın dmeişin)

Ş.liginde gruplarda en fazla puan toplayan tek türk takımıyız.

Ç.final oynadık ''yarıfinal oynamadığınız sürece nasıl kazandığınızı bilecek '' diyosun.

y.final oynasak ''final oyna....'' diyeceksin.

final oynasak ''kupayı alamadınız '' diyeceksin.. BU böyle gider.

Avurpada bize laf edecek son takım sizsiniz kusura bakmayın.Biz enazından ç.final ve en fazla puan toplayan türk takımı olarak kendimizi belli ettik.

Siz kendinize bakın.Avrupada tanınmıyorsunuz bile.
    Yukarıdaki başarıları aziz uefa , fifa satın alarakmı yaşattı bize ?

Komik olmayın lütfen.Lig için düşüncelerimide geçen konudaki yazdıklarımı biliyorsun.Tekrar okursan iyi olur.

töbe yarabbi ya:) sen gece rüyanda da beni mi goruyorsun..

Ağır gel dingili kırarsın..Yazacak birşeyin kalmayınca böyle olur tabi.Sende haklısın acı verici bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3d_kamil

quote:

quote:

yok mu o kadar yüreğin

ancak ikinci devrenin başındaki puan kayıplarımızın tek nedeni verilmeyen penaltılarımız. bir penaltı daha fazla kullansaydık şampiyon bizdik.

2.HAFTA
    Trabzonspor – Fenerbahçe : 3-2

"Colman, Fenerbahçe ceza alanına girip topla ilerlerken ayakları birbirine takılıp düştü. Yanındaki Gökhan Gönül’ün bu oyuncuya hiçbir teması yoktu. Çok ilginçtir ki pozisyonun dibindeki hakem, inanılmaz derecede hatalı kararla penaltı noktasını gösterdi."

Serdar Tatlı

14.HAFTA
    Gaziantepspor – Trabzonspor : 1-3

Hakemler : Bünyamin Gezer,Baki Tuncay Akkın,Mehmet Cem Hanoğlu
    Aykut Kocaman’ın irdelensin dediği penaltılardan biri bu maçtaki penaltıydı.Maç 1-1 devam ederken
    kale alanı içinde Serdar Kurtuluş – Selçuk İnan mücadelesine verdiği komik penaltı oyunun kaderini etkiledi.Zira Serdar Kurtuluş’a kırmızı kart gösterdi.Penaltı gol oldu.37.dakikadan itibaren G.Antep 10 kişi oynamak zorunda kaldı.Artı bu pozisyona itiraz eden Tolunay Kafkas tribünlere gönderildi.

15.HAFTA
    Trabzonspor – Bucaspor 2-0

”Engin’in ceza alanı içinde İ. Dağaşan’ın elini kolunda hissettiği anda kolayca kendini yere bırakmasında verdiği penaltı tecrübesine yakışmadı."

Metin Tokat

Hakem hatası ile aldığınız 3 penaltı. 4.'sü de Umut efendinin İBB maçındaki artistik kendini yere atışı. Onun da penaltıyla uzaktan yakından alakası yok. Markus da öyle demişti.. Burak Yılmaz'ın ceza sahası dışında kendini yere attığı pozisyonda verilen penaltı da zaten işin tuzu biberi.. Attığınız hangi penaltı haklı da bize laf söylüyorsunuz? Verilmedi dediğiniz penaltı pozisyonu hangisidir? Bir söyleyin de bilelim..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 3d_kamil

quote:

quote:

yok mu o kadar yüreğin

2.HAFTA
    Trabzonspor – Fenerbahçe : 3-2

"Colman, Fenerbahçe ceza alanına girip topla ilerlerken ayakları birbirine takılıp düştü. Yanındaki Gökhan Gönül’ün bu oyuncuya hiçbir teması yoktu. Çok ilginçtir ki pozisyonun dibindeki hakem, inanılmaz derecede hatalı kararla penaltı noktasını gösterdi."

Serdar Tatlı

14.HAFTA
    Gaziantepspor – Trabzonspor : 1-3

Hakemler : Bünyamin Gezer,Baki Tuncay Akkın,Mehmet Cem Hanoğlu
    Aykut Kocaman’ın irdelensin dediği penaltılardan biri bu maçtaki penaltıydı.Maç 1-1 devam ederken
    kale alanı içinde Serdar Kurtuluş – Selçuk İnan mücadelesine verdiği komik penaltı oyunun kaderini etkiledi.Zira Serdar Kurtuluş’a kırmızı kart gösterdi.Penaltı gol oldu.37.dakikadan itibaren G.Antep 10 kişi oynamak zorunda kaldı.Artı bu pozisyona itiraz eden Tolunay Kafkas tribünlere gönderildi.

15.HAFTA
    Trabzonspor – Bucaspor 2-0

”Engin’in ceza alanı içinde İ. Dağaşan’ın elini kolunda hissettiği anda kolayca kendini yere bırakmasında verdiği penaltı tecrübesine yakışmadı."

Metin Tokat

Hakem hatası ile aldığınız 3 penaltı. 4.'sü de Umut efendinin İBB maçındaki artistik kendini yere atışı. Onun da penaltıyla uzaktan yakından alakası yok. Markus da öyle demişti.. Burak Yılmaz'ın ceza sahası dışında kendini yere attığı pozisyonda verilen penaltı da zaten işin tuzu biberi.. Attığınız hangi penaltı haklı da bize laf söylüyorsunuz? Verilmedi dediğiniz penaltı pozisyonu hangisidir? Bir söyleyin de bilelim..

Budur işte budur

• quote:

yok mu o kadar yüreğin

Hakkaten bişey kullanıyosun sen kafan sürekli güzel dolaşıyorsun

Çamur atarken 20 diye bas bağırıyosun sonra işine gelince ister 9 ister 20 diyosun..Ne içiyosan acilen bırak zira hücreler ölmeye başlamış...

Ayrıca avrupada santim santim ölçü verirler size bu kafayla çooook ölçersiniz daha

• Ayrıca penaltı penaltı diye ağlayıp duruyorsun.Bak o penaltıları kazanabilmek için futbolcun Burak neler yapmış..

• TrabzonCell Antrenman Günlüğü (18.05.2011)

Takımımız Karabükspor maçı hazırlıklarını bu akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş yönetiminde Hayrettin Şiranlı sahasında yapılan antrenmana sakatlığı nedeniyle salonda çalışan Onur katılmadı, Glowacki ise takımdan ayrı olarak koşu yaptı.

Son haftalarda sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Piotr Brozek ise takımla birlikte çalışmalara başladı. Oyuncularımız antrenmanda dar alanda pas çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yaptı. Çift kale maçta futbolcuların oldukça istekli oldukları gözlenirken gol atan takımlarda büyük sevinç yaşandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

14 Mayıs 2006 | Denizlispor 1-1 Fenerbahçe
    16 Mayıs 2010 | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor

Ne dersiniz bir kez daha son haftada şampiyonluğu kaybederler mi? Çok büyük ihtimalle haftaya şampiyonlar ama yine de belli olmaz, az da olsa umudum var benim.

Sivasspor Fenerbahçe'yi dize getirebilecek güçte mi sence?

Kafaları Rahat adamlar kendilerini göstermek istiyecektir olmaz diye birşey yok aynı şeyler karabük maçındada geçerli yeterki maçlarda olmadık düdükler çalınmasın
  • Karabükspor maçını Yıldırım yönetecek

Spor Toto Süper Lig'in 34. hafta karşılaşmalarında görev alacak hakemler açıklandı. Buna göre takımımızın Karabükspor ile oynayacağı müsabakayı Yunus Yıldırım yönetecek. Yıldırım'ın yardımcılıklarını Baki Tuncay Akkın ve Volkan Narinç yapacak. Maçın 4. hakemi olarak ise Koray Gençerler görevlendirildi.
  • Bizim taraftar bu sene bu adamın kafasını yarmadı mı ne diye bu hakemi vermişler hayır bir şey yapacağından değil suçlamak gibi olmasın da taraftara sinirlendirmekten başka bir şey değil.
  • ula hafta içinde tamamen ümidimi kesmiştim ama şu an 1% ihtimal bile olsa içim içimi kemiriyor.

hayırlısı olsun...
  • 2-0 alır ts ama önce fb maçı bitecek maç bitmeden sahada kutlarsınız
  • bir suru secenek var arkadas komplo fener 0-0 gitsse bize kirmizi cikabilir fener yenik gitse karabuk penalti kazanabilir falan filan ...
  • Şerefli ikinciliğe sevinebiliriz... Sorun yok , Sırf geçen hafta ki maç tüm sezona bedeldi.
  • fernerbahçenin gittiği Sivas deplasmanında, 16 binlik stadın 14 binini fbli taraftarlara satılmasının maçı satmaktan ne farkı var...
  • FB'li ve TS'lu arkadaşlar.

Ligimizin son maçına kadar sürdürdüğünüz yarıştan, taraftarınız olsun olmasın, hepimize yaşattığınız heyecandan ötürü her iki takıma teşekkür ederim(z).

Umarım seneye daha çekişmeli ve de daha çok takımın şampiyonluk potasında olduğu bir sezonu hep birlikte izleriz.

İnşallah bu akşam hak eden kazanır ve mutlu sona ulaşır.

Tekrardan her iki takıma başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

fernerbahçenin gittiği Sivas deplasmanında, 16 binlik stadın 14 binini fbli taraftarlara satılmasının maçı satmaktan ne farkı var...

Belediye maçında 40 bin Trabzonlu varken nerdeydiniz çok bilmiş arkadaşım.Birde Fenerbahçenin f'sini küçük yazarak güya bizi küçülttün ama farkında olmadan çapını belli ettin.
  • Trabzonlular şampiyonluğa inanmıyor heralde, konuya bile yazan yok.
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.