Şimdi Ara

Trabzonlu Kızların Burun Kırma Videosunun Tamamı :@ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
4
Favori
12.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Suçu işleyenler Trabzon'lu değil, İzmit'li yalnız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Orijinalden alıntı: to let myself go

Trabzon. Pek şaşırmadım.

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    /ticket.asp?rid=1856271

Pencereyi ka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kizlar trabzonlu degil hocam.

Ortaligi karistirmaya calisan gazeteciler gibi yapmissin.

Kizlardan sadece bir tanesi trabzonlu.

Bir tanesi izmirli ince zayif ciliz olan. Adi mila mi miya mi ne olan.

Bir tanesi istanbullu.

Digerlerini de trabzon disindan.

Basligi duzeltmende dogruluk acisindan fayda var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oggogogogogogggggoooooooo

Burnuuuum kirildi burnum burnummmm

Ne isin var orada? Gitmeyeydin elalemin evine?

• quote:

Orijinalden alıntı: Abstergo industries

Anne olacaklar, bu çocukları bu kızlar büyütecek sonrada ülke ileri gidecek. Eğitim sistemi kötü, insanları birbirlerine kutuplaştırdılar. Hükümet her açıdan sınıfta kalıyor.

Hocam ülkede kutuplaşma 70-80 lerden beri var,insanlar hala birlikte yaşamayı beceremediyse bu türk insanlığının cehaletidir bana kalırsa. Insanımız cahil hocam. Günde tv izleme ortalaması yedi buçuk saat ise bu suçu akpde,chpde,mhpde vs aramanın gereksiz olduğunu düşünüyorum. :D
    @cruel53 hocam izmirli değil,izmitli 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarissManc0 -- 15 Şubat 2017; 13:52:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adoring Fan

Kurbanlık koyun gibi yere yatıp, yalvarıp, pisi pisi ne dayak yemekte ayrı bir salaklık. Madem oraya gidecek kadar yüreklisiniz bari var gücünüzle direnin.

elektro şok ve göz yaşartıcı vermişler. Kız gözlerim yanıyor diyor izlemedin mi videoyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Nikolaus__

Biri benim evime beni dövmeye gelecek, hatta ilk başta saldırıp vurucak sonra ben bunun burnunu kırdım diye suçlu mu olacağım? Hadi ordan beterini yaparım bos bos algı oluşturmayın

Biber gazı sıkıp şok vermek delikanlılığın kitabında yok, mağdur kızlar da silahla gelip memeleriden vurabilirdi

• Oksijen israfları.

• Tutuksuz yargılanmaları ceza almayacakları anlamına gelmez. Tutuksuz yargılanıp bir şekilde 24 sene ceza alan adam tanıyorum.

• Bunu yapan insanlar bundan ders çıkarabilecek insanlarlar değil bundan ovunebilcek insanlar. Halbuki bunlar ilerde geleceğin anneleri doktor öğretmenleri olacaklar belkide. Çocuklarına da aynen böyle mı öğretecekler. Çok yazik bu olay sicillerine işlenmiştir ileride iş kapısından eli boş döndüklerinde o zaman anlarlar. Tamamen suç bunlarda da değil bunlari yetiştiren anne babaya ben

• quote:

Orijinalden alıntı: muratilmaz

Kızlar Trabzonlu değil arkadaşlar İnternet'te okuduğum habere göre mühendislik mimarlık ve hukuk okumak için KTÜ ye gelenler.

Zaten Trabzonlu olsalardı kuymak yiyen kız Nutella yiyen kızı döverdi.

• Bu ülkede adalet denen bir şey var.Orman kanunlarıyla yönetilmek istiyorsanız gidip kendi cemiyetinizi kurabilirsiniz.Baskına geldiler diye dayak atmak hele ki işkence asla meşru olamaz.Herhangi bir argümanla temellendirilmemiş haklılık illüzyondur.Yani iki tarafta kendince doğrudur anlamı çıkabilir.Başkalarını suçlayarak istediğinizi yapamazsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 15 Şubat 2017; 14:54:3 >
  • bu ülkede adalet diye birşey kalmamış

• video'da 2 kişiyi yakından tanıyorum. burada kızlar hakkında aşağılayıcı, hakaret yorum bulunduranlar ekran görüntülerinizi aldım, avukata ulaşılıp gerekli adli işler yapılacak

not: yorumlarınızı silmeniz bir şeyi değiştirmeyecek

• Yozlaşma böyle bişey şunlar eğitimli bilinçli insanlar olsalar zaten kavga etmezler bu hale getirenler utansın

• Ulan erkek olarak kanım dondu be, kız dersin narin dersin duygusal varlıklar dersin şu yaptıkları insanlık dışı işkenceye bak. Gereken cezayı almazlarsa yazıklar olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: iamsonasty

Benim anlamadığım şey, evlerine dövmeye gelmişler ve açık açık tehdit etmişler, ne yapmaları gerekiyordu? Güç üstünlüğü sağlandıktan sonra heyecanı hemen geçmemiştir doğal olarak, sonu böyle bitmiş. O kadar tahrik unsurunu düşününce çok üstüne gidildiğini düşünüyorum

Dövmeye gidenlerin şikayetçi olması da ikiyüzlülük değil de nedir? Azıcık utanma olur insanda

Detaylar ayrintilarda gizli hakli haksiz bilmiyorum orasini yalniz oraya giden kizlar eve girerler mi hic disarda baslamis yuzlerine biber gazi sıkıp kör etmisler eve almislar sonra video cekmeye baslamislar biber gazinin acisindan kizlar ne gozlerini acabiliyorlar nede kipirdayabiliyorlar yoksa ayaga kalkip karsilik verebilirler. Bu video uzerine yorumlar ne kadar dogru bilemem yalniz resmen vahset acilen yasalarin degismesi gerekir.

• Nefret ediyorum trabzonlulardan. RL'de kismen tanidigim bir cok yobaz trabzoblu.

• İbretlik Cehalet ve saldirganlik örneği...

Bu kadar egoist,

Bu kadar merhametsiz...

Bana Rus larin kavgalarini animsatti.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilonglife

video'da 2 kişiyi yakından tanıyorum. burada kızlar hakkında aşağılayıcı, hakaret yorum bulunduranlar ekran görüntülerinizi aldım, avukata ulaşılıp gerekli adli işler yapılacak

not: yorumlarınızı silmeniz bir şeyi değiştirmeyecek

Ovvvv tehdit alırım bir dal

Sende o kızlar gibi adres istesene neden hukuka başvuruyosun

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.