Şimdi Ara

Trabzonlu Kızların Burun Kırma Videosunun Tamamı :@ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
4
Favori
12.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada döven kızlar trabzonlu değil izmitli

• Öbür konuya da yazmıştım. Baskına gidip dayak yiyince mağdura yatmayacaksın. Dövenler haklıdır

• Birbirlerine sosyal medya üzerinden yazdıklarını görünce nesillerinin tükenmesini umut ettiğim yaratıklar.
  • #rez

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    yav su algı lafınıza var ya gına getırdı 1 tık, algı ne cins insanlarsınız yeni yeni kelimeler turetiyosunuz
  • Cumhurbaşkanına hareket olan yazılarından ceza alması gerekiyordu? Bundan nasıl yırtmış?

• Kübra karşime de çok yazık oldu üzüldüm

• İşsiz güçsüz gayesiz kalitesiz eğitimsiz ailesiz terbiyesiz nesil örneği.

• eve gidenler %100 suçlu...

onları dövenler de abartmış burnunu ne diye kırıyorsun. ayrıca evde adam dövülmez, şikayetçi olsalar dövenler şikayetçi olur, bizi kaçırıp evde işkence yaptılar diye.
  • Bunlar evine basmaya gitmişler, sonuç bu olmuş. Döven kızlar çokta haksız sayılmaz, birileri sizin evinize basmaya gelse naparsınız ? Hataları çok abartmışlar dayak işini.

• quote:

Orijinalden alıntı: __Nikolaus__

Biri benim evime beni dövmeye gelecek, hatta ilk başta saldırıp vurucak sonra ben bunun burnunu kırdım diye suçlu mu olacağım? Hadi ordan beterini yaparım bos bos algı oluşturmayın

Elimde şok cihazlari çakı jop olacak illaki ben üstün olurum.Yoksa teke tekte alamazlardi evdekiler.Ilk basta dayak yiyolarmis zaten sonra da o sinirle bunlari yapmislar o aletlerle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kaşarlardan bir halt olmaz. Annemi olacak bunlar şimdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamsonasty

Benim anlamadığım şey, evlerine dövmeye gelmişler ve açık açık tehdit etmişler, ne yapmaları gerekiyordu? Güç üstünlüğü sağlandıktan sonra heyecanı hemen geçmemiştir doğal olarak, sonu böyle bitmiş. O kadar tahrik unsurunu düşününce çok üstüne gidildiğini düşünüyorum

Dövmeye gidenlerin şikayetçi olması da ikiyüzlülük değil de nedir? Azıcık utanma olur insanda

Sizde nasil hukuk anlayisi var. Eve gittiyse gitti. Belki konusmaya gittii. Burda hurriyetten yoksun birakma var. Yaralayici aletle yaralama var. Tehdit var. Belki gasp da var. Ne demek sikayet etmemek

• Konudaki cevaplar videodan daha vahim

• Ilk tehdit konusmalari ve sonraku tweetler var mi hesaplari korumaya almislar takip olmadan gorunmuyor

• Baştan sona meseleyi anlatacak var mı?

• Ufak bir düzeltme, kızlar(!) Trabzonlu değil, sadece KTÜ de okuyorlarmış, zaten dayak atan kız İzmitli

• cehape nin bu millete dayattığı eğitim sisteminin yetiştirdiği nesil işte.
  • şu videoyu savunan canileri gördük ya pes,

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.