Şimdi Ara

Trabzonlu Kızların Burun Kırma Videosunun Tamamı :@ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
4
Favori
12.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fasist Diktator

cehape nin bu millete dayattığı eğitim sisteminin yetiştirdiği nesil işte.

Trabzonlu Kızların Burun Kırma Videosunun Tamamı :@

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çikizen

quote:

Orijinalden alıntı: ilonglife

video'da 2 kişiyi yakından tanıyorum. burada kızlar hakkında aşağılayıcı, hakaret yorum bulunduranlar ekran görüntülerinizi aldım, avukata ulaşılıp gerekli adli işler yapılacak

not: yorumlarınızı silmeniz bir şeyi değiştirmeyecek

Ovvvv tehdit alırım bir dal

Sende o kızlar gibi adres istesene neden hukuka başvuruyosun

sadece uyarı, burada ciddi derecede çirkin ithamlar var..

Adres istemek ? ben medeni bir insanım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Çikizen

quote:

video'da 2 kişiyi yakından tanıyorum. burada kızlar hakkında aşağılayıcı, hakaret yorum bulunduranlar ekran görüntülerinizi aldım, avukata ulaşılıp gerekli adli işler yapılacak

not: yorumlarınızı silmeniz bir şeyi değiştirmeyecek

Ovvvv tehdit alırım bir dal

Sende o kızlar gibi adres istesene neden hukuka başvuruyosun

sadece uyarı, burada ciddi derecede çirkin ithamlar var..

Adres istemek ? ben medeni bir insanım

Trabzonlumu taraflar?
  • Yazık

• Neden taraf olduğunuzu anlamış değilim. Kendini bilmez bir grup insan bozuntusu internet üzerinden kufurlesiyorlar ve tartışıyorlar. Yetmiyor randevulaşıp kavga ediyorlar. Randevu yerinin bir grubun evi olması neyi değiştiriyor ki ? Bir de şöyle bir durum var ; eve gelenler ev sahiplerinin elleri kolları bağlı oturacağını mı düşünmüşler veya eve çay , kahve içmeye mı gitmişler ? İki tarafın da birbirinden farkı yok. İki taraf da ceza almalı. Hatta cezalarını çektikten sonra topluma karışmadan önce uzman eşliğinde tedavi edilmeliler. Hepsi ruh hastası çünkü . Eve gidenler hangi cesaretle gitmiş anlamış değilim . Evde onları organ mafyası, tecavüzcü vs karşılamayacağını kim garanti edebilir ? Aynı şey evdekiler için de geçerli. Eve gelen kızlar 4-5 erkekle gelseler veya bellerinde silah, bıçak vs olsa ne halt yiyeceklerdi acaba ? Örnek durumlar çoğaltılabilir. Bu ne cesaret, bu ne yobazlık, bu ne ahlaksızlık böyle ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BarissManc0

quote:

Orijinalden alıntı: Abstergo industries

Anne olacaklar, bu çocukları bu kızlar büyütecek sonrada ülke ileri gidecek. Eğitim sistemi kötü, insanları birbirlerine kutuplaştırdılar. Hükümet her açıdan sınıfta kalıyor.

Hocam ülkede kutuplaşma 70-80 lerden beri var,insanlar hala birlikte yaşamayı beceremediyse bu türk insanlığının cehaletidir bana kalırsa. Insanımız cahil hocam. Günde tv izleme ortalaması yedi buçuk saat ise bu suçu akpde,chpde,mhpde vs aramanın gereksiz olduğunu düşünüyorum. :D
    @cruel53 hocam izmirli değil,izmitli 😂

Kutuplaşmayı bu kadar iliklerimde hiç hissetmemiştim. Kişisel gelişim önemlidir lakin tv de evet veren iyi hayır veren darbecidire getiren siyasiler olduğu sürece suçu öncelikli olarak kimde aramamız gerektiği çok net ortada aslında. Eğitim sistemiyle oyuncak gibi oynayıp heryere imamhatip açmak bir örnek olsun. Başörtü, etek, Alevi, Sünni, Türk, Kürt, kadın, erkek ayrımı son yıllarda doruklarda yaşanmakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Suçu işleyenler Trabzon'lu değil, İzmit'li yalnız.

O zaman haklısınız. Ancak siz de biliyorsunuz ki Trabzon'da böyle şeyler çok oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: to let myself go

quote:

O zaman haklısınız. Ancak siz de biliyorsunuz ki Trabzon'da böyle şeyler çok oluyor.

3 tanesi kesin Trabzonlu. Diğeri galiba okumaya gitmiş ktüye.
  • Vay vay geleceğin annelerine bakın hele. Erkekler bile "adresini ver layn kapına gelecem" muhabbetini bıraktılar bu hatunlar neyin peşindeler çözemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaanx -- 15 Şubat 2017; 16:6:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qaanx

Vay vay geleceğin annelerine bakın hele. Erkekler bile "adresini ver layn kapına gelecem" muhabbetini bıraktılar bu hatunlar neyin peşindeler çözemedim

ego
  • Yazik valla yazik. Allah akil, fikir, hidayet versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: iamsonasty

Benim anlamadığım şey, evlerine dövmeye gelmişler ve açık açık tehdit etmişler, ne yapmaları gerekiyordu? Güç üstünlüğü sağlandıktan sonra heyecanı hemen geçmemiştir doğal olarak, sonu böyle bitmiş. O kadar tahrik unsurunu düşününce çok üstüne gidildiğini düşünüyorum

Dövmeye gidenlerin şikayetçi olması da ikiyüzlülük değil de nedir? Azıcık utanma olur insanda

Sizde nasil hukuk anlayisi var. Eve gittiyse gitti. Belki konusmaya gittii. Burda hurriyetten yoksun birakma var. Yaralayici aletle yaralama var. Tehdit var. Belki gasp da var. Ne demek sikayet etmemek

Konuşmaya mı gitti

Bendeki hukuk anlayışını söyleyeyim, hukuktan çok ahlak anlayışı diyelim, eğer bir hukuksuzluğa başvurmak üzere yola çıkıyorsan başın sıkınca hukuğa başvurmak ikiyüzlülüktür. Ayrıca sen evine gitmeye kadar her türlü tahrike başvuruyorsan karşı tarafın kavga bittikten sonra güç üstünlüğü psikolojisinden aniden kurtulmasını bekleyemezsin, dahası o adrenalinin kanından hemen ayrılmasını da bekleyemezsin. Eğer adam yaralama gibi işlere bulaşmışlarsa ki adli raporda söylenilen ağır yaralama unsurlarının hiçbirinin izine rastlanmadığını söylemiş ne kadar doğrudur bilemem, eğer suç işlemişlerse onlar da cezasını çekmeli tabi, ama bu yaptıklarının anlaşılabilir olmasını değiştirmez ve dayak yiyen tarafın kuyruğu sıkışınca yok saydığı kuruma başvurma ikiyüzlülüğünü de örtmez

• quote:

Orijinalden alıntı: soylu55

quote:

Benim anlamadığım şey, evlerine dövmeye gelmişler ve açık açık tehdit etmişler, ne yapmaları gerekiyordu? Güç üstünlüğü sağlandıktan sonra heyecanı hemen geçmemiştir doğal olarak, sonu böyle bitmiş. O kadar tahrik unsurunu düşününce çok üstüne gidildiğini düşünüyorum

Dövmeye gidenlerin şikayetçi olması da ikiyüzlülük değil de nedir? Azıcık utanma olur insanda

Detaylar ayrintilarda gizli hakli haksiz bilmiyorum orasini yalniz oraya giden kizlar eve girerler mi hic disarda baslamis yuzlerine biber gazi sıkıp kör etmisler eve almislar sonra video cekmeye baslamislar biber gazinin acisindan kizlar ne gozlerini acabiliyorlar nede kipirdayabiliyorlar yoksa ayaga kalkip karsilik verebilirler. Bu video uzerine yorumlar ne kadar dogru bilemem yalniz resmen vahset acilen yasalarin degismesi gerekir.

Adli raporda ağır yaralama izine rastlanmadı falan demiş dayak atanlar, ne kadar doğrudur bilemem. Benim asıl sıkıntılı bulduğum nokta dayak yiyenlerin hukuksuzluk yapmaya gittiği yolda başarısız olunca hukuğa başvurması, bir insanın bunu gururuna yedirebilmesi

• quote:

Orijinalden alıntı: to let myself go

quote:

İnsanımızın kanında asilik var doğrudur. Ama bu videoda asilik göremiyorum ben. Vicdansızlık görüyorum, acımasızlık görüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarissManc0

quote:

Orijinalden alıntı: qaanx

Vay vay geleceğin annelerine bakın hele. Erkekler bile "adresini ver layn kapına gelecem" muhabbetini bıraktılar bu hatunlar neyin peşindeler çözemedim

ego

Başka sıkıntılarda varda neyse Allah ıslah etsin bu ve bunun gibi bütün kadın ve erkekleri

• quote:

quote:

quote:

Sizde nasil hukuk anlayisi var. Eve gittiyse gitti. Belki konusmaya gittii. Burda hurriyetten yoksun birakma var. Yaralayici aletle yaralama var. Tehdit var. Belki gasp da var. Ne demek sikayet etmemek

Konuşmaya mı gitti

Bendeki hukuk anlayışını söyleyeyim, hukuktan çok ahlak anlayışı diyelim, eğer bir hukuksuzluğa başvurmak üzere yola çıkıyorsan başın sıkınca hukuğa başvurmak ikiyüzlülüktür. Ayrıca sen evine gitmeye kadar her türlü tahrike başvuruyorsan karşı tarafın kavga bittikten sonra güç üstünlüğü psikolojisinden aniden kurtulmasını bekleyemezsin, dahası o adrenalinin kanından hemen ayrılmasını da bekleyemezsin. Eğer adam yaralama gibi işlere bulaşmışlarsa ki adli raporda söylenilen ağır yaralama unsurlarının hiçbirinin izine rastlanmadığını söylemiş ne kadar doğrudur bilemem, eğer suç işlemişlerse onlar da cezasını çekmeli tabi, ama bu yaptıklarının anlaşılabilir olmasını değiştirmez ve dayak yiyen tarafın kuyruğu sıkışınca yok saydığı kuruma başvurma ikiyüzlülüğünü de örtmez

Tahrik varsa ceza indirimi olur. Dovenlerin suclu olmasi gercegini degisirmez

• quote:

quote:

quote:

quote:

Konuşmaya mı gitti

Tahrik varsa ceza indirimi olur. Dovenlerin suclu olmasi gercegini degisirmez

Ona itirazım yok

Benim sıkıntım dayak yiyen tarafın davranışıyla ve her ne kadar yaptıkları doğru olmasa da dayak atan tarafın yaptığının çok anlaşılmaz görülmesiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F047747E -- 15 Şubat 2017; 16:37:7 >
  • bu olayın hiçbir savunulacak yeri yok dayak atanlar suçlu ama hangi aklı başında insan evladı başkasının EVİNE(haneye tecavüz) ''dayak atmaya'' gider ki
  • Kızlardan birisi bizim bölümün yanında okuyor,arada görüyordum,sanmıyorum bunlardan biri olduğunu ama oysa da yapmak için ciddi bir nedeni olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: iso227

bu olayın hiçbir savunulacak yeri yok dayak atanlar suçlu ama hangi aklı başında insan evladı başkasının EVİNE(haneye tecavüz) ''dayak atmaya'' gider ki

Haneye tecavüzü bilmiyor musun hocam zorla gitmiyolar anlaşıp gidiyorlar iki tarafta ayrıca kavga yumruk yumruğa olsa sorun yok kavgada alet edevat kullanılıyor suç aletleri bu ne olursa olsun suçtur karşı tarafında suçu var ama evdekilerin suç aleti kullandığı için daha fazla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.