Şimdi Ara

Trabzonda bir genç intihar etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda çok fazla intihar haberi görmeye başladım özellikle gençler...

Trabzonda bir genç intihar etti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ülkede yaşamaktan da vatandaşı olmaktan da utanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah hemşehrim benim Allah rahmet eylesin, işsizlik gerçekten zor ekonomi kötü halde kimse ailesine yük olmak istemez ama iste şartlar, trabzon küçük şehir torpilsiz a101 e bile girmezsiniz çok zor gerçekten psikolojisini anlayabiliyorum parasızlık insanı ruhsal ve bedensel olarak çökertir tüketir bir kıza aşık olsan sevsen gidip aşkını sevgini söyleyemezsin bile söylesen paran olmadığı icin olmaz Allah kimseye yaşatmasin ;(

• İntihar hattı kurulmalı, insanların çaresiz anlarında arayıp belki bir teselli - destek görebilmektir gerek. Eminim bu şekilde pekcok can kurtulabilir.

• Bu ulkenin evladi bir genc daha canina kiydi ! Allah rahmet eylesin yakinlarina sabir versin

• genç işsiz değilmiş işyerinde sorunlar yaşıyormuş artı ailesinin durumuda iyiymiş para yüzünden kavga ediyorlarmış orası doğruda o kısım sizin yazdığınız gibi yokluktan değil varlıktan.

tahmini ailesinden mal mülk para pay istedi aileside vermedi ,bazıları daha anası babası ölmeden mirasa konmaya çalışıyor çünkü payını isteyenler çoğaldı tımarhaneye döndü ülke .

hangi garibanın fakirin babasının altında teknesi var bir alemsiniz.Trabzonda bir genç intihar etti ailesiyle kavgalı olduğu için ailesine acı yaşatma intiharı klasiği gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 29 Temmuz 2023; 18:38:18 >
  • İntiharın nedeni kişi olduğu kendinden tiksinmesidir diye yazmıştı biri para parasızlık çok etkilemiyor

• İhsanblack02 İ kullanıcısına yanıt

aynen zaten ülkede zenginlerin intiharı fakirlere oranla kat kat daha fazla hani bir varlığı olup aniden batanlar intihar ediyor genelde,mesut yılmazın oğlu para içinde yüzerken etti.

birazda inanç meselesi tabi, sadece fakirlikten intihar edilse rahat 5 milyar insan kendini şu an ağaç dallarında sallandırıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 29 Temmuz 2023; 23:14:23 >
  • Allah rahmet eylesin. Nasil bir bunalim, insani suda bogularak, nefes almaya calisirken cigerlerine su doldurarak olmeye sevk eder?

Okullarda ebeveynlik dersleri verilmeli, egitim duzeyine gore 2 cocuktan fazlasina musaade edilmemeli, herkesin bir aile hekimi olmasi gibi bir psikologu ve diyetisyeni olmali, ve yilda 1 degerlendirme zorunlu tutulmali.

• Yakışıklı mali durumu da iyi bir insan galiba arkadaşımız Allah rahmet eylesin benim bu eylemi yapma nedenim daha sağlam ama yüreğim yemiyor şuan

• İhsanblack02 İ kullanıcısına yanıt

lüks arabalarda pozu var nette hep ,ailesi balıkçıymış durumları iyi belli 24 yaşında daha çok genç fakir olsan ne olucak zengin olmak istiyorsan daha önünde nice seneler var 20 lerinde çoğu insan fakir zaten:)) akıl sırça işte kimbilir ne aptalca şeyleri taktı kafaya değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 30 Temmuz 2023; 0:45:38 >
  • Periah kullanıcısına yanıt

Onu bile dalga amaçlı arayıp eğlenenler olacak. Ahlaki bir temizlik ve radikal kararlar şart oldu bu ülkede. Para için ülkesini satanlardan tutun da zengin olup hobi amaçlı hırsızlık yapanlara kadar topyekûn bir arınma gecesi lazım.

• PunisherLord P kullanıcısına yanıt

"En az 3 çocuk", "En az 5 çocuk", "Çocuk rızkıyla gelir"ci zihniyetler değişmediği sürexe bu iş olmaz.

• okullarda din dersi zorunlu olmalı.

• Toplumsal kaosun bir ayağıda budur.Ama helal olsun böyle insanlara saygım sonsuz benim için en değerli insan tiplerindendir.( Yanlış anlamayın kimseyi özendirmiyorum)Başkasına zarar verenden daha kıymetli benim gözümde genelde iyi ve ahlaklı insanların başvurduğu bir çözüm yönetimidir.Kötü insanlar gider hırsızlık yapar birinim canını yakar İyi insanlar için en kolay kurtuluş yoludur intihar.Keşke insanlar için son çare olmasa ama artık nasıl bir dibe vurmuşsa kurtulmak istemiştir anlıyabilirim.Bu Dünyada kurtuluş yok helede yobazların dincelerin başda olduğu biyerde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu ülkede hayatta kalmayı başarabilen dünyanın diğer ülkelerinde potansiyel kral adayıdır.

• Sebep olanlarin evlatlari perişan olsun. Birilerinin cebi dolsun diye halk umutsuzluga mahkum edildi. Neydik ne olduk.

• Hemşehrim yaa :( Allah rahmet eylesin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • git o zaman?

• Bir tarafta vergi borçları silinen milyar dolarlık yandaş şirketler, bir tarafta bu kardeşimiz gibi parasızlıktan psikolojisi bitik hale gelen yüz binlerce genç. Bu nereye kadar böyle gidecek bilmiyorum Trabzonda bir genç intihar etti 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.