Şimdi Ara

TR'NİN EN BÜYÜK SAMSUNG ROM YÜKLEME REHBERİ + FAYDALI BİLGİLER, İPUÇLARI [DEV KONU!] (590. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sadi0110 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.872
Cevap
237
Favori
780.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 588589590591592
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Note 5 için sorunsuz güncel Türkçe dil desteği olan custom rom önerebilir misiniz? Konuda çok fazla eski bilgi var bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pratik Adam -- 19 Aralık 2018; 10:50:47 >
  • Telefonum Note 5 N920C modeli. Root vardi. Supersu programından root kaldirmak istedim. telefon kapandı bir daha açılmadı. Odin ile rom atayim sifirlayayim dedim fail! Diye hata verdi sürekli. Bende twrp ile sistemi tümden sildim şimdi de download modu bile acilmiyor. Sadece ekranda note5 yazisi gidip geliyor ve twrpye giriliyor bitek ve tekrar rom atamiyorum.1 tane tek dosya 1 tane de 5 dosyali rom buldum ama kuramadim twrp hata veriyor.Kurulmasi gereken rom twrp uyumlu olmasi mi gerekiyor. Twrp nasil rom atılır? Bu konuda yardimci olacak biri var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsikalgo Okoronkwo -- 3 Ocak 2019; 15:21:53 >
  • Arkadaşlar bide sorum bizim note 3'ler N9000Q ben rus romu 4.4.2 kurmak istiyorum.Sammobile'de rus romlu 4.4.2'ler N900'ler için var.Biz kurabiliyormuyuz n900 romunu n9000Q'ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Bataryanız ölmüştür.
    MURAT BEY SAMSUNG S4 İÇİN ROM ÇIKMIŞ

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s4/i9500-develop/jar-team-phoenix-grace-rom-v1-0-t3710718/page31
  • Note 4 kullanan arkadaşlar hangi romu kullaniyorsunuz
  • J730 pro sm-730/g model telefona gelen 8.1'den 7.0'a geçmem için bir yöntem var mı, odin ile bulduğum stock romlardan (filipin global) hiç birinden geçiş yapamadım. Odin başarısız diyor, YouTube da verilen sm730/f romunu kursam (kabul ederse) problem olurmu.

Ayrıca aynı telefonda 8.1'de root işlemini YouTube daki yer alan videodaki dosyalar ile yaptığımda son aşamada ( Magisk_2018-09-17_Defex.zip uygulamasında ) hata verdiğinden root işlemini yapamıyorum. Problem ne olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

MURAT BEY SAMSUNG S4 İÇİN ROM ÇIKMIŞ

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s4/i9500-develop/jar-team-phoenix-grace-rom-v1-0-t3710718/page31

Alıntıları Göster
    muratbey foruma gelmiyormu

• fast-man F kullanıcısına yanıt
    Foruma çok fazla bakamıyorum.

Müsait olabilirsem eklerim.

Güzelse kullanın telefon için çok güzel haber koca firmalar bile senesi geçince güncelleme vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Foruma çok fazla bakamıyorum.

Müsait olabilirsem eklerim.

Güzelse kullanın telefon için çok güzel haber koca firmalar bile senesi geçince güncelleme vermiyor.
    indirip deneyeceğim hala s4 kullanıyorum 2013 yılında almıştım tertemiz çizik bile yok pil değiştirmek gerebilir çok kurcalayınca fazla gitmiyor artık orjınal pil üzerinde
  • Gençler ben bi şey sorucam güncelleme? güncellemesek nolcak note 3 kullanıyorum

4.4.2 ye döndüm telefon uçuyor uçuyor her anlamda iyi oldu.

5 deki lag gitti 1-2 program kuramamak dışında yine kullanılıyor

bu android yükseltme şeyi biraz ego meselesi midir sizce? sisteme bu kadar uymak zorunda mıyız ki?

bir de 4.4.2 kadar hızlı custom rom var mıdır root bile atmadım suan telefon ucuyor. rootlamicam bile :D
  • merhaba
    s7 cihazına odin üzerinden en güncel rom u yükledim ancak telefonhttps://www.youtube.com/watch?v=bbOmoDJXNQk bu şekilde döngüde kaldı nasıl çözebilirim.Recovery moda girmiyor sadece download moduna girebiliyorum.Önceden cihaza root atmıştım.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam. j7 prime telefonumuz download moda girip kalıyor, açılmıyor. usb driver denedim birkaç çeşit ama olmadı maalsef, 1.510-20 - 1.610 vs.

masaüstüne çıkarıp kurun dediğiniz Samsung Usb Drivers.RAR :http://uploaded.net/file/bbhkygp4 linki çalışmıyor. başka yerden de bulamadım bu dosyaları.

başka link paylaşma şansınız var mı acaba ?
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Merhaba, eğer bağladığınız telefon bilgisayar tarafından görülmüyorsa başka usb slotu, başka kablo, başka bilgisayar seçeneklerini değerlendirin çünkü setup olan versiyonu yüklendiğinde görmesi lazım. Çalışmayan linkin yöntemi eski zaten.

Telefona uygun Turkey yazılımını SamFirm ile indirip Odin son sürümü ile kurun.

İmzamdaki Pie, Oreo, MM rehberine de göz atın.
  • Bende j7 Prime'ı root edemedim, denemediğim yol kalmadı. Gerek, usb ile gerek sd kart ile bir türlü sonuç alamadım. Samsung!a göre tel rootlu ama super su'ya göre root lu değil.
  • s6 orijinal yazılımına nasıl dönebilirim telefon rootlu çıktı
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    servisine vereceksin. sırf bu sebepten samsung' a fena kafayı taktım. sloganım da belli. samsung mu bir daha asla.
  • The souls migration kullanıcısına yanıt
    Garantisi yok
  • Hocam Fan Edition için gerekli romu indirdim zip içerisinden şu dosyalar çıktı bunların tamamını odin uygulamasına gösterecek miyiz? Göstereceksek csc için iki seçenek var bi tanesi home olarak başlıyor hangisini seçmemiz gerekiyor?
    TR'NİN EN BÜYÜK SAMSUNG ROM YÜKLEME REHBERİ + FAYDALI BİLGİLER, İPUÇLARI [DEV KONU!]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfckmk -- 13 Nisan 2019; 16:48:26 >
  • mstfckmk kullanıcısına yanıt
    Telefon sıfırlansın istiyorsan CSC.

Dosyalarım dursun sadece yeni sürüm yüklensin istiyorsan Home CSC.

Ben birincisini öneriyorum.
  • Merhaba, bana NOTE 3 N9000Q için olan android 4.4.2 sürümü lazım. Hiçbir yerde bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 588589590591592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.