Şimdi Ara

TR'NİN EN BÜYÜK SAMSUNG ROM YÜKLEME REHBERİ + FAYDALI BİLGİLER, İPUÇLARI [DEV KONU!] (591. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.873
Cevap
237
Favori
780.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DangerousRabbit

Merhaba, bana NOTE 3 N9000Q için olan android 4.4.2 sürümü lazım. Hiçbir yerde bulamadım.
    https://yadi.sk/d/g2D5L3gVcpFkr
  • Süpersin. Ayrıca bana önerebileceğin bir stock rom var mı? Geçen gün N900 romları yükledim ama samsung galaxy yazısından sonra simsiyah ekranla karşılaşmaktayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DangerousRabbit

Süpersin. Ayrıca bana önerebileceğin bir stock rom var mı? Geçen gün N900 romları yükledim ama samsung galaxy yazısından sonra simsiyah ekranla karşılaşmaktayım.
    Note 8 kullanıcısıyım hocam dolayısıyla diğer cihazların romları vs ilgilenmiyorum dolayısıyla önerebileceğim bir rom yok maalesef.
  • Arkadaşlar merhaba, note 5 telefonum var. Tüm güncellemeleri yaptım. Son zamanlarda şöyle bir sorunum var, telefon bazen donuyor sonra reset atıyor.

Telefonu tamamen sıfırlayıp yeni yazılımı sıfırdan kurmak istiyorum. Sanırım yüklediğim bir uygulamadan dolayı yazılımsal sorun oluyor, sonrada telefon reset atıyor.

Wipe cache partition falan yaptım ama çözüm olmadı. Sıfırdan yazılım yüklemek için hangilerini yapmalıyım?

Düzenleme: İlk sayfada ayrıntılı yazıyormuş. Teşekkürler. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mz_snr -- 23 Nisan 2019; 13:25:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mstfckmk kullanıcısına yanıt
    Fan edition için romu nereden indirdiniz acaba? Bu başlıkta çok fazla sayfa var aradığımda bulamadım. Bir de indirdiğiniz oreo değil mi?
  • Arkadaşlar C9 pro kullaniyorum. Hiç guncelleme gelmiyor. Surumu Hong kong TGY. C9000.
    Birde Çin versiyonu var. China (Open China) CHC C9000
    Bu surum guncelleme de daha iyi.
    Acaba Çin romunu Hong kong surukune yukleyebilirmiyim? Dil Çince vs olacaktir. Ingilizce Italyanca kullanabilirim.
    Ne diyorsunuz donanimsal fark yoksa bu mumkun mu?

• Merhaba,

Samsung Note 3 SM-N9005 Modeli telefonum bu ekranda sürekli kapanıp açılıyor. Ses açma/kısma+Home+Power tuşları vs hiçbir şekilde durumu değiştirmiyor. Download vs moduna girilmiyor. Ne yapılabilir.. Yardım ederseniz sevinirim.

• gurkut kullanıcısına yanıt
    Recovery menüsüne girmeyi deneyin.

Girerse wipe data / cache ikisini de yapıp resetleyin. (maalesef verileriniz gidecektir)

Bunu yapmadan önce bataryayı çıkartıp en az 10 dk bekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 28 Mayıs 2019; 17:38:34 >
  • Hocam hiçbir şekilde ne recovery need download menüsü e giremiyorum. Sıfırlanması silinmesi vs problem değil ama yapılmıyor..

O zaman maalesef servislik olmuş ister güvenilir bir telefoncuya ister servise danışın ama yüksek meblağlar söylenirse çok yanaşmayın değeceğini sanmam.
    USB Jig, download moda almana yardımcı olabilir. Eğer olmazsa telefoncuya gidip RIFF gibi cihazlarla JTAG yapmalarını isteyebilirsin. İlk seçenekte ihtimal yüksek ikincisinde KESİN çözüm.
  • Merhaba,
    Note 8 yurtiçi cihazım var. Eskiden ACR kullanarak görüşmelerimi kayıt altında tutabiliyordum. İş icabı çok lazım oluyor. Şimdi Pie (9) kullandığım için kayıt yapamıyor. Araştırmalarıma göre Hindistan (INS) CSC kullanılırsa dahili kayıt programı aktif olacakmış. Ama bu değişikliği yapabilecek tecrübem ve bilgim yok. Bu konuda nereden yardım alabilirim, ücreti karşılığı bunu bana yapacak birileri varmıdır. Gaziantep de yaşıyorum bu arada.
  • Merhaba arkadaşlar. elimde ithalatçı garantili olarak aldığım samsung s4 i9500 telefonum var. android 5.0.1 yüklü. aşırı derecede pil tüketimi var. bu pil tüketimine istinaden yazılım değişikliği yapmak istiyorum. bu konuda hangi yazılımı yüklememi tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan_02 -- 21 Temmuz 2019; 0:17:33 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Samsung galaxy s8 (SM-G950F) model telefonum var. Yapılan son temmuz güvenlik güncellemesi sonucu wifi ile problemler oluşmaya başladı. Bende odin 3.13 ile önceki sürüme dönmek istedim fakat bootloader sürümü 4'ten 5'e yükseldiği için sürüm düşemiyorum. Geliştirici modundan usb hata ayıklama ve oem kilidini açarak denedim ama yine olmadı.

Sürüm düşürmenin başka bir yolu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DF0AFFF38 -- 21 Temmuz 2019; 11:1:23 >
  • note 4 kullanıyorum ama note 7 rom yükledim.. Şimdi yeni bir rom yüklemek istersem yine note 4 üzerinden mi aratacağım yoksa note 7Fe olarak mı ?

Android Nougut yüklü ben Oreo'ya geçmek istiyorum ama sağlam bir rom dosyası bulamadım. indirdiklerim 365 mb falan normalde daha fazla olması lazım

Comstom rom yüklüyken telefonumuzda bir daha rom yükleyeceğimizde o an ki model numarasına göre mi yoksa telefonumuzun kendi model numarasına göre mi işlem yapıyoruz? yardımcı olacakara şimdiden teşekkürler ^^
  • Arkadaşlar konu çok uzun aradığım bilgi var mı varsa nerde bulamadım bu konularda da yeniyim. Elimde a6+ a605g/ds olan model var buna ben türkiye kodlu olan a605f yüklesem sıkıntı olur mu? Bir de yükleme yapmadan önce usb hata ayıklama vs ayarları açmam gerekiyor mu? Son olarak elinde a6+ türkiye romu olan varsa paylaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GBrighter -- 28 Temmuz 2019; 1:7:47 >
  • cjwsunbae kullanıcısına yanıt
    Tabiki Note 4'e göre. (Hatta model bilgisine dikkat edin N910F, N910G vsvs sondaki harf bile olayı değiştirir)
  • Rootlu s8 i nasıl sıfırlayabilirim root ve twrp gitmeden. Twrp üzerinden tamamen sıfırlayıp sonradan magisk mi kurmalıyım?

• Olur, farklı bölgelerin telefonları.

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-a6-plus/firmware/SM-A605G/

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-a6-plus/firmware/SM-A605F/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Temmuz 2019; 1:42:22 >
  • Matthew Murdock kullanıcısına yanıt
    Wipe > Advanced Wipe > Dalvik, System, Cache

büyük ihtimalle işini görür ama emin değilim bayadır kullanmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.