Şimdi Ara

TR'NİN EN BÜYÜK SAMSUNG ROM YÜKLEME REHBERİ + FAYDALI BİLGİLER, İPUÇLARI [DEV KONU!] (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.872
Cevap
237
Favori
780.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Olur, farklı bölgelerin telefonları.

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-a6-plus/firmware/SM-A605G/

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-a6-plus/firmware/SM-A605F/
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba arkadaşlar. elimde kullanmış olduğum samsung s4 i9500 modeli telefon var. bu telefon modeline uygun android 8 veya üstü rom mevcut mu acaba?
  • Bende samsung galaxy s6 (SM-G920FQ)var. Android sürüm 7.0 dan android sürüm 6.1 düşürmek istiyorum. Oddin ile stok rom 6.1 denedim yükleyemedim. sürüm düşürmek için neler yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m3hm3t1991 -- 5 Ağustos 2019; 20:42:11 >
  • Merhaba
    samsung j2 kendi kendine kapandı tekrar açıldığı zaman samsung yazısında kalıyordu. Kısayol tuşları ile menüye girip önbelleği temizledim açılmadı. odin mode a geçip samobile den en son yazılımı odin programı ile yükleme yapıldı. işlem pass (yeşil) ediyor cihaz yeninden başlıyor ama tekrar odın modem a geçmektedir. odın mode dan çıkmıyor. odın mode dan cıkarma programları buldum yıne aynı bütün tuş kombinasyonları denendi. odın programında diğer seçenekleri de denendi. telefon şuan odin mode da takılı kaldı bu konu da fikri olan varmıdır.
  • m3hm3t1991 kullanıcısına yanıt
    Bootloader sürümü güncellenmiştir artık geri dönülemez. (en azından orijinal bir şekilde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 12 Ekim 2019; 0:2:48 >
  • S6 edge ye Türkiye romları hata verdiği için Almanya rom u kurdum şebeke problemi var nasıl düzeltebilirim ?
  • Merhaba, j730f cihazıma sammobile sitesinden rom indiremedim. Güncel yada uygun rom konusunda yardımcı olabilecek biri var mı ?
  • TR'NİN EN BÜYÜK SAMSUNG ROM YÜKLEME REHBERİ + FAYDALI BİLGİLER, İPUÇLARI [DEV KONU!]
    merhabalar elimde firmware upgrade encountered an issue please select recovery mode in kies
    yazısında kalmış bir note 2 n7100 var aylardır uğraşıyorum kies S/N yanlış diyor odin fail veriyor sadece aylarca uğraştım en fazla şu adıma kadar gelebildim odin sboot.img kısmında kalıyor ne denediysem olmadı fark usb girişleri farklı kablo onlarca farklı odin versiyonu ... xdada recoverye girip wipe yapmanı çözüm olduğu yazıyor ancak ben recovery moda giremiyorum yardım edebillecek var mı çok memnun olurum.

• rexot3 kullanıcısına yanıt
    Telefon orijinal mi ? IMEI'si yasal mı ?

Kaçak veya patch atılmış bir tel ise kabul etmemesi normal, telefon resmi ise bana PM ile ulaşabilirsin, deneriz bazı yolları.
  • İptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ad2222 -- 10 Aralık 2019; 20:47:0 >
  • ad2222 kullanıcısına yanıt
    Hayır, kalkmaz.

Aldığın telefonun modeli nedir ? N960F olarak indirmişsin ama senin telefon bu olmayabilir o zamanda bunu atarsan telefonu brick edersin, açılmaz, uğraşırsın dikkat et kafana göre iş yapma.
  • quote:

Hayır, kalkmaz.

Aldığın telefonun modeli nedir ? N960F olarak indirmişsin ama senin telefon bu olmayabilir o zamanda bunu atarsan telefonu brick edersin, açılmaz, uğraşırsın dikkat et kafana göre iş yapma.
    İptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ad2222 -- 10 Aralık 2019; 20:47:45 >
  • galaxy m20 cihazıma android 10 gelmiş ama hindistana. ben bu romu tr cihazıma kursam garantisi gider mi veya şebeke problemleri yaşar mıyım hocam?
  • CaimaN kullanıcısına yanıt
    Evet.

Şebeke sorunu kesin yaşayacaksın diye bir şey yok.

Kodu farklıdır zaten hindistanın.
  • Öncelikle konudaki güzel bilgiler için teşekkürler.

Amerikadan gelen SM-G975U1 kodlu telefonda türkçe dil seçeneği bulunmuyor. Cihaz ingilizce olduğu için ben sammobile firmwareden SM-G975F modeline ait Turkey rom yüklesem sıkıntı yaşar mıyım? İşlemciler farklı sanırım USA ile Türkiye arasında. İşlemci farkından dolayı 975F modelleri için çıkan firmware yüklesem problem doğurur mu acaba?

SM-G975U1 cihazın türkçeleşmesi için internetten baktım, morelocale2 programı kurmayı önermişler fakat bu yazılım yeni cihazlar için eski kaldı sanırım.

Orjinal Firmware Linki :https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s10-plus/firmware/#SM-G975U1

Dil yüzünden geçmek istediğim firmware linki :https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s10-plus/firmware/#SM-G975F

Bu telefonları Türkçe'ye çevirme yolu hiç yok mu çok merak ediyorum. Samsung böyle bir saçmalığı neden yapmış anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalci07 -- 22 Aralık 2019; 20:59:49 >

• hayalci07 H kullanıcısına yanıt
    Yaşarsın, telefon brick olur, uymaz işlemcileri bile farklı olan cihazlar.

MoreLocale yöntemini araştıracaksın, bütün kaçak telefonlara yapılan yöntemdir ama update yaparsan bozulur imei, dil falan şaşar o yüzden kimseye kaçak telefon almasını önermiyorum o işi yapan tiplere de para kazandırılmasını ayrıca önermiyorum!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 22 Aralık 2019; 23:37:4 >
  • quote:

Yaşarsın, telefon brick olur, uymaz işlemcileri bile farklı olan cihazlar.

MoreLocale yöntemini araştıracaksın, bütün kaçak telefonlara yapılan yöntemdir ama update yaparsan bozulur imei, dil falan şaşar o yüzden kimseye kaçak telefon almasını önermiyorum o işi yapan tiplere de para kazandırılmasını ayrıca önermiyorum!
    Selamlar tekrar,

O işi yapan tipler derken, kardeşim amerikadan telefon getirdi bana :) Bir şekilde Türkçe'ye çevirmek istiyorum. MoreLocale yaptığımda ilk update'de imei gidiyor mu? Bunun imei ile ilgisini nedir anlayamadım ?
  • hayalci07 H kullanıcısına yanıt
    Benim kastettiğim bunu ticarete dökenler siz değilsiniz tabiki :)

Sizinkinde imei değil dil uçar update yapınca.

• quote:

Benim kastettiğim bunu ticarete dökenler siz değilsiniz tabiki :)

Sizinkinde imei değil dil uçar update yapınca.
    :) Teşekkürler cevaplarınız için. Bahsettiğiniz gibi cihaz brick olacaksa farklı rom atmamak en iyisi.
  • Murat hocam kolay gelsin stock s8 pie telime guncel sms apksini apk mirrordan indirdim fakat yukleyemiyorum bir turlu yuklenmedi hatasi aliyorum bu isimle gelen msjlari engellemek icin ikinci telim huawei p9 da bile var bu ozellik nasil yukleyebilirim bilirsen sen bilirsin simdiden tesekkurler...

• 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.