Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8530. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 85288529853085318532
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam bir gün geçtiği için bende iade ettiler herhalde
  • arkadaşlar amazon.de'den guitar hero alan biri bana ulaşabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TorukMactoo

quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Valla adata'lar arazi olacak herhalde bende son anda verenlerdenimde amazon getirmeyi düşünmüyor sanırsam şuanda başka firma satıyor. Getirdiği anda bizimkileri kargolama zorunluluğu var çünkü Ve asıl amazon değil sonuçta almanya şubesi yani iptal edip herkese 5 euro'da verebilirler .com'daki gibi müşteri memnuniyeti beklemek saçma olur.

Hayatım ağzınla bin yaşa. Olacakları önceden görmek buna denir.

Böyle bir şey olacak olsa işi hiç uzatmadan çoktan yaparlardı.

• Tanura kullanıcısına yanıt
    Ya bırak kendi kendine takılsın blockladım geçtim zaten :)
    Ya milletini tanımıyor,ya da kargo siler misiniz öğrenciyim sayın customer service personal plssss diyenlerden :)
  • Yav kullanilmis urunler ne oluyor acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kangroo kullanıcısına yanıt
    .com Amerika

• adamındibi A kullanıcısına yanıt
    Benimki 3 gündür böyle.

2016/11/26 03:22 Paketiniz son sürüm bekliyor takas kurumu yer almaktadır.
    İtalya 2016/11/26 06:42 Sipariş İşlenmiş: UPS için hazır

• quote:

Orijinalden alıntı: Tanura

Sen kendi milletini tanımıyosun demekki

kendi milletim olan türk milletini tanıyorum arkadaşım içinde gayet rezil mensupları olmasına rağmen milletin tümüne hakaret etmek hem ayıp hemde TCK ya göre suçtur aklı çalışıyorsa bilir kendi milletini dediğine göre farklı milletteniz
  • İşe yarar hiç bir ününün fiyatı düşmüyor neyi bekliyorlar ki bunlar anlamadım bi SSD fiyatı düştü başka birşey yakalayan oldumu beyler
  • Fenool kullanıcısına yanıt
    Hocam yaninda uyumlu kayve ariyorum ama kahve gonderimi yok paket

• ColorTR kullanıcısına yanıt
    Biliyorum sifiri o fiyata vermezler zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: osiosborn

Fare arayanlara uygun fiyatlı güzel bir fare.

Logitech Wireless Marathon Mouse M705 With 3-year Battery Life (16.99$)

https://www.amazon.com/gp/product/B003TG75EG/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Vaay benim yadigar, yedek mouse'ım laptoplara falan takıyorum içine koyduğum pili unuttum kaç yıl oldu sayamıyorum.

• 4KiLL! kullanıcısına yanıt
    90 EURO İDİ YÜKSELMİŞ
  • emiliacığım bneimki co.uk 18 inde verdiğim sipariş
  • Amosis kullanıcısına yanıt
    ÇAlışıyo youtubeda videolar mevcut ancak aynı tadı veririmi bilmem. Bnm doldurmak için aldığım kapsüller gelince deniycem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abilgen

quote:

Orijinalden alıntı: wntln

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
    2 gündür Almak istediğim oyundu, yanına kampanyalı oyun yada kulaklık bekliyordum, eklediğim anlık indirimli roccat ve usb kablosu ile Türkiye fiyatına geldi, amazon.de de ürünlerin kampanyasız fiyatıyla sepete eklenip toplanıp kargo ucretinin hesaplaması gerçekten harika

Bende aldım oyunu fakat teslim tarihi, 1aydan fazla seneye, 02-30 Ocak 2017 görünüyor.
    Sizde teslim tarihi aralığı nedir?

bende de aynı hocam, 1-2 ay teslimat süresi görünüyor ama benim acelem yok, efsane ps4 slim 500gb siparişini verenlerdenim, hayırlısıyla gelirse ilk konsolum olacak (yaş:33 bu arada). şimdilik hazırda bekleyen Until down oyunum var, The witcher gelene kadar beni baya bi oyalar diye düşünerek süreyi önemsemedim.

edit: amazon teslimat tarihini;17 aralık olarak ve siparişteki ürünler hazırlanıyor olarak son durumu güncelledi süpersin amazon.de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wntln -- 30 Kasım 2016; 23:25:44 >

• Dostlar Amazon.de nin verdiği 40 euro ya 8 euro ortalama kaç günde yükleniyor?

1,5 gün oldu bir hareket yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenebrio

10 mesajdan 3'ü ps4'üm kargoya verilecek mi? Hala verilmedi? Parası çekilen var mı? Benim param çekilmedi? Hala kargoya verilmedi? Hala para çekilecek, Bence herkesin iptal edilcek, Herkesin iptal oluyor bizimde kesin olcak, param çekildi ama bence iptal olacak. Arkadaşlar yeter valla hepinizin siparişi gelecek biraz sabredin Allah aşkına. Buraya şikayet edince ya da Amazon'a yazınca işlem hızlanmıyor. Ne paranoyaksınız. Teslim tarihine bir gelsin o zaman haklı olarak direk irtibata geçin.

Amazona yazdim islem hizlandi..Bende colombia botlari ve ssd leri gormekten midem bulandi ama saygi gosteriyorum..Kimse burda milleti hizaya getirmeye calismasin,sadece sozum sana degil Bu sekilde davrananlaradir..

• 
Sayfa: önceki 85288529853085318532
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.