Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.314
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 85308531853285338534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xako

şu kahve makinesi hakkındaki görüşlerniz nedir beyler?

bende merak ediyorum alıp kullanan var mı acaba? kahve içmeyi çok severim ama kültürü konusunda cahil sayılırım tr ye göre fiyatı nasıldır amazondakinin kullanımı vs. biri aydınlatırsa sevinirim
  • Arkadaşlar bu 150 Euro sınırı bir aya kadar yürürlüğe girer mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    O zaman laptopda alan kalmıyor 250gb yetmez hiç birşey'e neyse teşekkür ettim.
  • MrCooL_ kullanıcısına yanıt
    50 TL'lik fark var mı diyorsun ? Buradaki ölücüleri üzerine salarım yem olursun.
  • Murat hocam iyi akşamlar bıraz once telefonuma bır bıldırı geldı zannedersem gumruk sınırı 150 € cıkartılıyormuş.

• Fire TV Stick nasıl alırız? Göndermiyorlar Türkiye'ye
  • adata ssd'de 10€ mastercard promosyonunu kullanmıştım, o alışverişte kullandığım kredi kartım iptal oldu ödeme yöntemini değiştirmek zorunda kaldım, değiştirince kupon silindi alışverişten. amazon.de'ye ingilizce iletişim kurun bölümünden yazdım hemen uygulamışlar kuponu alışverişe. gelen maile yanıt olarak ürünün ne zaman gönderileceği belli mi diye sordum ürün daha çıkmamış belli değil değil ama siparişini hızlı kargoya çeviriyorum ürün gelince hemen yollanacak yazmış. ingilizce üzerinden iletişim sağlarsanız amazon.de'nin de .com'dan farkı yok bence.

maile yanıt almadan önce ilk hindistan alan kodlu daha sonra almanya alan kodlu numaradan arandım birde, dersteydim açamadım 2sinide. maile yazmış ulaşamadım diye yanıt vermeden önce telefonla aramışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 28 Kasım 2016; 21:18:53 >

• KilliKarpuz kullanıcısına yanıt
    cumartesi günü bende supreme party edition siparişi vermiştim, ücret çekildi ama hala hareket yok kargoda. sizde durum nasıl?
  • Umarım yeni kısıtlama vb eklenmeden 150 olur

Kısıtlamalar ekleyeceklerse mesela kutulunoyun yasak gibi ...

Gelmesin daha iyi olabilir

Vergisiyle de alamayız bu türlü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nubermer

https://www.donanimhaber.com/web-siteleri/haberleri/Yurtdisi-alisverislerinde-75-Euro-siniri-150-Euroya-cikiyor.htm

o zaman dans

Oraya da yazdım, çok kesin konuşmuşlar ama onaylanan bir şey yok ki ortada ? taslak halinde olması lazım diye biliyorum.
  • arkadaşlar nikotin sakızı amazondan satın alınabiliyor mu?? gümrükte sorun olur mu??
  • Bende 2x8 kingston ddr4 var yanına bu ballistixleri alsam iş yapar mı

• ankaland kullanıcısına yanıt
    Sorun olur muhtemelen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ve özellikle sayın @MühendisMurat kafamda deli sorular şimdi bende blueray player yok ama 2 3 senelik bir blueray writerim var gayette güzel çalışıyor bundan normal masa üstü pc ile bişey oynatsam wifi veya herhangi bir şekilde salondaki tv den yayın alabilirmiyim yoksa en kestirmesinden bitane blueray playermi alak
  • captanico kullanıcısına yanıt
  • 850 evo fiyat artmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liji

Bütçene ve kullanımına göre belirle,ikisi de çok iyi ssdler.Çok oyun,video yüklerim dersen crucial,250 ssd günlük kullanım 2 3 oyun filan dersen samsung fazlasıyla yeterli olacaktır.

850 evo siparişi geçtim hocam

• http://www.amazon.de/Optimum-Nutrition-Standard-Protein-Vanille/dp/B000GISU1M

Optimum Nutrition Whey Gold Standard Protein, Vanille, 2,3kg - 33 (110 TL civarı) Euro ediyor. Bence iki kutu alıp kargoyu bedavaya getirebilirsiniz :)
    http://www.supplementler.com/urun/optimum-gold-standard-whey-2273-gr-608 Aynı ürün 220 TL civarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oray -- 28 Kasım 2016; 20:23:7 >

• 
Sayfa: önceki 85308531853285338534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.