Şimdi Ara

TP-LINK VC220-G3u MODEM ANA KONU / HIZ SORUNLARI & YAZILIM GÜNCELLEMESİ GELDİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
15
Favori
81.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TP-LINK VC220-G3u MODEM ANA KONU / HIZ SORUNLARI & YAZILIM GÜNCELLEMESİ GELDİ

bu model hakkında bilgi var mı ? g2u modeli geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: SarıKomutan

Hocam bende servise gönderdim geçen kontrol edilmiş sorun yokmuş geri yollamışlar. Yine yolladım geçme hafta cuma günü. Değişimine karar verildi.

Alıntıları Göster

Hata tekrarlarsa tekrar yollayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: therockk24

bu model hakkında bilgi var mı ? g2u modeli geldi bana

Nasıl aldınız güncellemeyi bende bu şekilde

• Uzun araştırmalar sonrasında

bulunduğum bölgedeki tek internetin yine lanet ttnet olmasından kaynaklı mecburen bunları tercih ettim

modem dahil kampanya vs derken sözleşmeyi imzaladık.

en az kendileri kadar yalancı olan tplink modemde sürekli kopma yapınca aradım arıza kaydı vs 15 gün oldu dediler modemi servise gönderin

servisi aradım ulaşana kadar akla karayı seçiyorsun zaten.

o yüzsüzlerde gönderin bakalım dediler.adım gibi eminim reset atıp geri yollayacaklar.

şimdi çocuklar ders çalışıyor.ben bu modemi göndersem en iyi 15 gün gelmeyecek.

bu süre zarfında ne olacak.15 gün netsiz zaman nasıl geçecek bilinmiyor.

güncelleme vs geldiğide yok

kimsenin tüketiciyi ciddiye aldığı yok.adam gibi boykot etmeyi becersek çok şey olacakda

uzun lafın kısası bu modem bozuk ve satmaya devam ediyorlar.

• explorer84 E kullanıcısına yanıt

yazılım geldiği gibi güncelleme almadı ve bendeki sürüm v1 olarak gözüküyor. v2 yazıyor sendekinde senin yazılımın daha güncel anladığım kadarıyla.

• Yazılım sürümünü yazarsanız kimin güncelleme alıp almadığını görebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: kara_şahin

Uzun araştırmalar sonrasında

bulunduğum bölgedeki tek internetin yine lanet ttnet olmasından kaynaklı mecburen bunları tercih ettim

modem dahil kampanya vs derken sözleşmeyi imzaladık.

en az kendileri kadar yalancı olan tplink modemde sürekli kopma yapınca aradım arıza kaydı vs 15 gün oldu dediler modemi servise gönderin

servisi aradım ulaşana kadar akla karayı seçiyorsun zaten.

o yüzsüzlerde gönderin bakalım dediler.adım gibi eminim reset atıp geri yollayacaklar.

şimdi çocuklar ders çalışıyor.ben bu modemi göndersem en iyi 15 gün gelmeyecek.

bu süre zarfında ne olacak.15 gün netsiz zaman nasıl geçecek bilinmiyor.

güncelleme vs geldiğide yok

kimsenin tüketiciyi ciddiye aldığı yok.adam gibi boykot etmeyi becersek çok şey olacakda

uzun lafın kısası bu modem bozuk ve satmaya devam ediyorlar.

Aynen dediğiniz gibi. Ben gönderdim eski modem ile idare ettim. Değişim oldu bakalım akşam bakacağım hangi modemi göndermişler.

• Bende ki Yazılım Versiyonu VC220-G3u-v2.0_200529 yazılım gelince kendi kendine güncelliyecek sanırım.

• SarıKomutan kullanıcısına yanıt

hocam aynı cihaz mı geldi yoksa farklı cihaz mı ?

• The Süleyman T kullanıcısına yanıt

hocam iş telekomda artık umarım en kısa sürede dağıtırlar

• Ben bugün zar zor değişim yaptırdım. 12 gün olmuştu alalı. İnşallah verdikleri ZTE marka iyi çıkar henüz denemedim
  • Bana VC220-G2U modelini verdiler. G3U ile ne farkı var bunun bilen var mı?

Cuma günü aldım. Kullanıyorum. Kopma, dalgalanma falan yaşamadım. Şöyle bir sorunum var sadece. Wifi bağlantısını bir süre kullanmayınca bağlanmaya çalıştığımda geç bağlanıyor ya da bağlanmıyor manuel olarak tekrar bağlan falan demek zorunda kalıyorum. Beklemeye falan mı alıyor ne yapıyor bilmiyorum. Bir ayarı vs. var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahiimacr

hocam aynı cihaz mı geldi yoksa farklı cihaz mı ?

Merhabalar hocam. Tplink vc220 g3u idi benim gönderdiğim. Yeni gönderdikleri Tplink vc220 g2u.

• srvngrc S kullanıcısına yanıt

G2u da sorunlu ben bugün iade ettim farklı marka aldım.

• Yazılım Versiyonu:

VC220-G3u-v2.0_200529

Donanım Versiyonu:

VC220-G3u v2 00000000

arkadaşlar ben de bu şekilde gözüküyor türk telekomla konuştuğumda bu şekilde bir bilgimiz yok yazılımla ilgili kısmı modem servis sağlayıcısı yapar dedi ki 20 dk önce konuştum ardından tplink ile görüştüm biz bu modemle ilgili sadece ayarlarına yardım edebiliyoruz yazılımı türk telekom yapıyor dedi isterseniz tekrardan servise alalım cihazı tek yapabileceğimiz bu diyor

bu güncelleme olayını nerede kimle nasıl konuşulacaksa görüşen arkadaşlar bir yol göstersin hepimiz aynı yere bastıralım yoksa kimse ilgilenmeyecek bizimle yeni modem alıp işi çözeceğiz bu gidişle

• Arkadaşlar bana değişim ile gelen g2u modelinde 3 gündür bir sıkıntı yok. Stabil çalışıyor. Hem de g2u ana modem bu modemden de iki access point bir router net alıyor.
  • emreas20 E kullanıcısına yanıt

Hocam ben bu konuyla alakalı firmaya mail üzerinden yazdım (yaklaşık 15'ye yakın mail) Güncelleme ile alakalı yazılım bölümünden bir arkadaş aradı beni cihazınıza beta yazılımı yükleyelim diye bende o süre zarfında modemi göndermiştim ve zaten farklı bir model geldi (archer vr400) Yazılımdaki arkadaş geçen gün güncellemeyi telekoma verdiklerini söyledi. Aşağıya bırakıyorum sohbeti;

• ibrahiimacr kullanıcısına yanıt

Selam hocam, bu yazılım güncellemesini nasıl yapacağız bilgisi varmı, Türk telekomu arayıp onlar mı güncelleyecekler, yoksa biz manuel kendimiz mi yapacağız.?

Şuanki modemimde;

Yazılım Versiyonu:

VC220-G3u-v2.0_200529

Donanım Versiyonu:

VC220-G3u v2 00000000

• dream54 kullanıcısına yanıt

Otomatik olarak güncellenecek

• ibrahiimacr kullanıcısına yanıt

tşkler biraz daha bekleyelim bakalım olmazsa bu görüştüğünüz kişiyi bizimle paylaşabilirseniz beta sürümü falan bir şekilde bir yerden başlayalım bizde

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.