Şimdi Ara

TP-Link TD854W modemde WDS menusüne nasıl ulaşırım. ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
13.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TTNET in verdiği TP-Link TD854W modemde WDS menusünü bulamıyorum
    evde wifi yayınını genişletmek istedim önceki modemim usr 9106 idi, TTNET sanki wifi paylaşımı yapılmasın diye WDS menüsünü kapattırmış
    yazılım ile yada bunu yapabilmek için başka bir yol varmı???

• selam.. aynen düşündüğün gibi TTNET kendi firmware ini kurmuş. Birçok özellik - WDS de dahil - kaldırılmış. Ben bu aralar TP-Link ile yazışızorum, ilk başta böyle bir modelimiz yok dediler. Sonra da tamam var ama özel bir sürüm dediler. Onlardan orjinal firmware talep ettim ve şuan cevap bekliyorum. Çünkü orjinal firmware de diğer bütün özellikler mevcut.
  • kardeş firmware alabildinmi bende de ayni modem var pes 2012 online oynuyamiyorum hata alıyorum orjinal firmware kursam düzelecek diye düşünüyorum
  • tp link banada böyle bir modem yok ama ttnet için özel üretim olabilir dedi..anten dahili oldugu için wifi çekimide çok kötü..hatta kaçdb lik anten olduguna dair tek bir kelime bulamadim kitapçığında
  • bende talep ettim ama olmayan bir şeyi gönderemeyiz bu model chip seti diğerlerinden farklı dediler ... TTNet e özel hazırlanmış ve üzerinde değişiklik yapılamıyormuş ...
    benzer modellerin firmwaresi iş görürmü bilmem , baktım hiç böyle dandik bir model yok listede ...
  • Benim elime bu cihazdan geçti kurulumda kullanıcı adı ve şifre girince tamam tuşunu bulamadım ve geç yanıt veriyordu çokta ihtiyacım olmadığı için bu konuyu görünce içini açıp chipine bakayım dedim kondansatörleride şişmiş ayrıca .

Arkadaşlar cihaz Realtek RTL 8672 chip kullanmaktadır bu benden size bir ip ucu olsun ayrıca cihaz donuyorsa yada geç yanıt veriyor stabil çalışmıyorsa 16v 220uf kondansatörü şişmiş olabilir bendeki şişmiş, eğer yukarda verdiğim chipli bir modem bulabilirseniz fw atabilirsiniz hadi size kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 14 Eylül 2012; 5:46:39 >
  • Yazılımı bulabilen var mı? bendeki TD854W'da sürekli kopma oluyor. 2 dakkada bir bağlantı kopuyor. TTnete arıza kaydı bıraktım ancak daha geri dönüş olmadı. Başka modemde sıkıntı olmuyor.
  • Bu modemle ilgili internette çok fazla şikayet buldum. ttnet başvurusu yaptım aynı modemi verdiler meğer kalitesiz modemmiş ürünün sitesinde bile modelin ismi geçmiyor FW bile yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Performance. -- 20 Şubat 2013; 22:21:41 >
  • Bizdede son günlerde kopmalar oldukça artmaya başladı fw atayım dedim böyle bir tp-link modemi yok internette. ttnet yine yapmış yapacağını
  • Modemin ayarlarını backup alırsam belki gerçek model numarası yazıyordur diye düşündüm ve aşağıdaki ilginç satırları buldum:
    <V N="FTPC_SERVERADDR" V="ftp.ttnet.com.tr"/>
    <V N="FTPC_USERNAME" V="tplinkuser"/>
    <V N="FTPC_PASSWORD" V="ozjsed-7"/>
    <V N="FTPC_FILENAME_FW" V="TD854W"/>

FTP sitesinde ilginç dosyalar var.
  • Yokmu fw bulan?
  • yedek modemi olan risk alıp deneyecek diğer modellerin fw'lerini
  • Değerli Müşterimiz ;

TTNET Kampanyalı veya Türk Telekom Lokum Kampanyası dahilinde almış olduğunuz TP-LINK marka modeminizin anlaşmalar gereği teknik destek ve teknik servis hizmetini (yazılım, donanım, garanti şartlarına) SENTİM BİLİŞİM vermektedir.Çağrı Merkezi 4440294 veya Mail adresi üzerinden ( modemdestek@sentim.com.tr ) irtibata geçip probleminizi açıklayıcı bir dilde bildirmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,

İyi günler dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TP-LINK TURKIYE

Değerli Müşterimiz ;

TTNET Kampanyalı veya Türk Telekom Lokum Kampanyası dahilinde almış olduğunuz TP-LINK marka modeminizin anlaşmalar gereği teknik destek ve teknik servis hizmetini (yazılım, donanım, garanti şartlarına) SENTİM BİLİŞİM vermektedir.Çağrı Merkezi 4440294 veya Mail adresi üzerinden ( modemdestek@sentim.com.tr ) irtibata geçip probleminizi açıklayıcı bir dilde bildirmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,

İyi günler dileriz.

80 portu wan tarafından kullanılmaktaymış bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • envoytr kullanıcısına yanıt
    Değerli Müşterimiz;

Yorumda da belirttiğimiz üzere Sentim bilişim firmasından destek almanız gerekmektedir.

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • Yahu bir port girmiyor diye neden 2 saat telefonda derdimi anlatayım. Muhtemelen çok basit bir çözümü vardır. Telefondaki arkadaşlar pek sıcak kanlı olmuyorlar buradan yardım etseniz ne olur?
  • wds ye girebilen varmı arkadaşlar :)
  • Bende çözemedim. 2 gündür uğraşıyorum. Kablosuz olarak alıp kablosuz dağıtmam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Bende çözemedim. 2 gündür uğraşıyorum. Kablosuz olarak alıp kablosuz dağıtmam lazım.

Bu modelde wds yok gecen elime gecmisti
    Kablosuz menusu altinda goremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim de bu modemin firmware'ine ihtiyacım var wdsye ulaşamıyorum deliricem.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.