Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
35.050
Cevap
332
Favori
2.218.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16571658165916601661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütçesi maksimum 120 Bin TL olan birisi için (Yılda maksimum 10 Bin km tamamı şehir içi olacak şekilde) benzinli ve otomatik vites olması şartıyla;
    Siz olsanız
    2018 Toyota Corolla advance mi yoksa 2019 vision mu alırsınız?
    İnanın kafam çok karışık.. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.. Saygılarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yayamaschocuk kullanıcısına yanıt
    Bütçem max 110bin idi. Yılda 15 bin ortalama yapıyorum, çoğunlukla şehir içi. Hem ihtiyaçlarımı karşıladığı hem de kasa yenilendiği için Vision benzin otomatik aldım. Arabayı sadece benim için ihtiyaç olduğundan dolayı alıyorum.

Benim için önemli olan özellikler: hız sabitleyici, sorunsuz şanzıman, güvenlik, bagaj. İkisinde de bunlar ortak. Otomatik yanan farlar, bluetooth konuşma gibi özelliklerine şimdiye kadar ihtiyaç duymadım fakat olduğu için kullanacağım elbet. Advance'te olan özellikler alınca elbet kullanılır fakat ben ihtiyaç olarak görmediğim için bütçemin 10 bin altına vision aldım. Bir tek park sensörü taktıracağım aracı teslim aldığımda.
    Siz 120 bine iyi bir pazarlıkla dream alabilirsiniz 127 binden başlıyor size tahminimce 5-6 bin aşağıda alabilirsiniz bence eski kasa advanceden çokta farkı yok bi araştırın derim ben olsam dream paket alırdım eskisini alacağıma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marsk35

Siz 120 bine iyi bir pazarlıkla dream alabilirsiniz 127 binden başlıyor size tahminimce 5-6 bin aşağıda alabilirsiniz bence eski kasa advanceden çokta farkı yok bi araştırın derim ben olsam dream paket alırdım eskisini alacağıma
    Ah kardeşim ah, inan içimi okumussun ama süper bir pazarlıkta yapsan ne yaparsan yap Dream otomatik vitesi 120 bine vereceklerini hiç sanmıyorum..Ki üstelik hurda aracım da yok..
    Belki yıl sonu Aralık sonunda..O da belki..

Sanırım hurda onlardan olunca 123000 liraya falan bırakıyorlar. Hurda senden olunca 119000 diye okumuştum bir yerlerde ama gidip konuşmanda fayda var.

Bana 5 bin indirim yaptılar hurda araç onlardandı. Bana flame otomatik pakete 132-2 bin hurda ile birlikte 130 bine metalik inci beyazını bıraktılar hurda aracım vardı ozmanda onu 132 binden 8 bin düşecek şekilde saydılar arac 6 bine geleceğinden vaz geçtim 130 bine aldım tabi 10 tane bayi aradım bence biraz zorlayın herkesin istediği aracı istediği fiyata alabilecek durumu olsa :/

• Merhabalar, corolla 2013 aracımın park sensöründen 1 tanesi kırıldı, daha doğrusu çerçevesi kırıldı, sensör çalışıyor. Bunu değiştirmek istiyorum. Parça numarasına internetten baktım 89341-33100 yazıyor bazı sitelerde. Doğrumudur acaba? Bilgisi olan varmı?

Uygunsa şunu alayım diyorum;

https://s.click.aliexpress.com/e/bROclEVKx

• AnimaL. kullanıcısına yanıt
    2013 corolla tamam ama donanım ne? Premium mu yoksa serviste takılan park sensörü mü? Bunu bilmeden nasıl cevap verebilirki insanlar :)

Premium ise orjinal sensör şuan tam hatırlayamadım ama valeo veya denso ihtimallerinden biriydi. Onunda fiyatı 30 dolar civarında. Öyle 8 dolar gibi bir rakama alınabilecek ürün değil. Muadil olarak bakıyorsanız araçtaki otomatik park ve sensör bilgileri düzgün çalışmayabilir.

Sonradan takılma ise zaten kitin markası değişkendir. Ona modüle bakıp alacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: _AveNTuriN_

2013 corolla tamam ama donanım ne? Premium mu yoksa serviste takılan park sensörü mü? Bunu bilmeden nasıl cevap verebilirki insanlar :)

Premium ise orjinal sensör şuan tam hatırlayamadım ama valeo veya denso ihtimallerinden biriydi. Onunda fiyatı 30 dolar civarında. Öyle 8 dolar gibi bir rakama alınabilecek ürün değil. Muadil olarak bakıyorsanız araçtaki otomatik park ve sensör bilgileri düzgün çalışmayabilir.

Sonradan takılma ise zaten kitin markası değişkendir. Ona modüle bakıp alacaksınız.
    Merhabalar, dediğiniz gibi bilgi biraz eksik olmuş. Araç 2013 corolla premium. Aslında şöyle birşeyde buldum, ve tam lazım olan parça bu benim için. Hem orjinalliği bozulmaz hemde fazla masraf gerektirmez dediğiniz gibi 30 dolar civarıysa fiyatı.

https://m.aliexpress.com/item/32822825670.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32822825670&productSubject=32822825670&tt=sns_none&aff_platform=default&cpt=1553760140487&sk=17iBW3mzH&aff_trace_key=8ee0aa5ad7f5474b80ba1c2bd8aed4f9-1553760140487-01539-17iBW3mzH&terminal_id=bb820a8adfe544e5a220acbfcf498b0d

• 2016-2019 baz donanım corolla bluetooth sadece görüşme için mi yoksa spotify üzerinden müzik dinleyebiliyormuyuz

Bilgisi olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 28 Mart 2019; 13:0:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrcnd

2016-2019 baz donanım corolla bluetooth sadece görüşme için mi yoksa spotify üzerinden müzik dinleyebiliyormuyuz

Bilgisi olan var mı
    2019 vision spotify dan dinliyorum next back pause vs çalışıyor
  • quote:

Modül dediğiniz şey araştırdım bildiğin ekstra bir parça toyotaya has orijinal bir ürün değil ki toyotanın arabalarına koyacağı orijinal bir ürünü olsa 1000 liradan aşağı olmaz fiyatı :) ben yarın denicem olmazsa 1000 km bakımında sorucam büyük ihtimal yazılımsal bi ayarlama...
    Arkadaşlar 1000km bakımı diye bir şey mi var?

Rodaj sonrası bakıma gitmeye gerek var mı ki?
  • *ExtraTechx* * kullanıcısına yanıt
    1000 km kontrol var bakım denemez aracı kontrol için servise götürmemi istediler ücretsiz araç kontrol benim aldığım bayii söyledi araçta sorun varmı yokmu diye bi kontrol galiba.

• *ExtraTechx* * kullanıcısına yanıt
    Bana 1000 - 2500 km arası kontrole gidilmesi gerekiyor dedi. Bir sıkıntı var mı diye bakacaklarmış ücretsiz. Bu sürede aracı düşük devirde kullanmamı söylediler.

• Arkadaşlar Skoda'nın şu resimdeki gibi bir bagaja eşya sabitleme ürünü var. Corolla'nın bagajına da olur mu acaba? İnternetten araştırdım fakat muadil bir şey bulamadım. Bunu veya buna benzer bir ürünü kullanan var mı aramızda? Küçük eşyaların savrulmaması için mantıklı geldi bana.

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA

• 2018 1.6 benzinli corolla icin son zamanlarda yillik bakima giden veya fiyat alan var mi? Servisin biri 5w030 yağ koyacağız diğer yaglar araci garanti dışı birakir dedi. Bence her zamanki gibi salladilar.

• TRY 259.96 36% İndirim | Carlinkit USB Akıllı Bağlantı Apple CarPlay Dongle ile Android Navigasyon Çalar Mini USB Carplay Sopa için Android Oto
    http://dhbr.co/bsHH

Eski corollalarda bu alete benzer bir şey kullanan var mı acaba ?

• quote:

TRY 259.96 36% İndirim | Carlinkit USB Akıllı Bağlantı Apple CarPlay Dongle ile Android Navigasyon Çalar Mini USB Carplay Sopa için Android Oto
    http://dhbr.co/bsHH

Eski corollalarda bu alete benzer bir şey kullanan var mı acaba ?
    Ben buna benzer bir alet satın alıp aracıma (2018 Corolla) taktım. Özellikle navigasyon için almıştım. Sorunsuz çalıştı, iphone ekran kontrolünü orijinal ekrana aktardım. Ama 2 gün sonra çıkardım, ekrana bakıp navigasyonu takip etmek hoşuma gitmediği için. Kenarda duruyor öylece.

• hasan_hzl kullanıcısına yanıt
    Aldığınız cihazı paylaşabilirmisiniz

• quote:

Aldığınız cihazı paylaşabilirmisiniz
    Benim aldığım ürün satışta gözükmüyor ama aynı satıcının farklı bir ürününü paylaşıyorum. Bunun tek antenlisini almıştım.

http://dhbr.co/bsKC

• 
Sayfa: önceki 16571658165916601661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.