Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1753. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.050
Cevap
332
Favori
2.218.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17491750175117521753
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben vision plus aldım. Eski dreame göre daha mantıklı geldi. İmkan varsa yenilenen dream. Arada 100 bin var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 500 bin civarına Corolla almayı düşünüyorum. Tercihim manuel vites ve sedan.

Verso ve Avensis de bakıyorum ama çok tutulmuyorlar diye endişeleniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar herkese. 2018 corolla navigasyon için program var mıdır? sadece serviste mi güncelleme yaptırmam gerekmekte?

• eskizaman E kullanıcısına yanıt

Modül takılması lazım, modül fiyatı da android teyp ücretini geçiyor 8,9 bin lira ve kolay bulunmuyor. Ben 2014 Ler için böyle biliyorum 18 ler de aynı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cmhrsfk -- 21 Mart 2024; 15:29:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cmhrsfk kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Astarı yüzünden pahalıya geliyor telefondan devam :).

• roses R kullanıcısına yanıt

Tutulsa 500 bin olmaz zaten. Tutulmayandan araç isteyenden tutulmayan müşteriye satacaksınız sizde ilerde, kısacası endişelenecek bir durum ortada yok. Araçların da parça dahil sorunu yok.

• Merhaba arkadaşlar, lastikleri yenileyeceğim. Ne önerirsiniz? Bursadayım tavsiye edeceğiniz lastik bayi var mı?

• Arkadaşlar merhaba. Bazen arabayı kilitlemeyi unutuyorum yarım saat sonra gelince kapılar açık oluyor, bunun otomatik ayarı yok mu?

• Arkadaşlar merhaba, 2018 Advance Multidrive S otomatik 1.6 benzinli aracımda R konumundan D konumuna geçtikten takribi 30 40 saniye sonra kemer uyarı sesi gibi sıklığı çoğalan bip uyarı sesi veriyor araç.

Gösterge panelinde hiçbir uyarı simgesi de yok.

Neyden kaynaklanabilir bu sorun, bilgisi olan var mıdır aramızda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneblack -- 12 Nisan 2024; 1:9:58 >
  • oneblack O kullanıcısına yanıt
    Arka koltuk kemerlerini izofiks kemerini kontrol et. Onlar göstergeye düşmeden uyari veriyor.

• 
Sayfa: önceki 17491750175117521753
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.