Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
35.050
Cevap
332
Favori
2.218.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11141115111611171118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşte bu kadar, ağzına sağlık kardeşim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genc arkadasin kafasi baya bi karisik snav stresi diyelim:) sinavida ii gecmistir umarim.

Yas 28 ilk arac olarak corolla aldik. Ben pek surmem kasimda izmire donerim diye bise demedim aile arabasi olarak peder kullansin ama kasimda izmire gidemedik araca genelde ben biniyorum hic istekli binmiyorum ama.aile babasi araci net.

Golf leon ve yeni astra demistim ben eylule kadar araci surcegim belli olsaydi kesinlikle aldirmazdim.

Genc kardesim sedan arac alma o yasta hb arac al onlari incele hatta cok kalipli biri degilsen b sekment aracda bakabilirsin bekar ogrenciye iyi gider fazlalik para ilede rahat gezersin;)

• Tanımadığın birine böyle tavsiyeler verdiğin için teşekkür ederim abi. Şöyle bir şey var, benim şuan araba bakmam babam için pek bir şey ifade etmiyor. Babamın bana şartıda en aşağı istanbul hukuk fakültesi. Geçen sene de girdim kazanamadım babam almadı araba :D ama kazanırsam işte neredeyse istediğim şeyi alacak. Bilkente gelince, devletin en dandirik üniversitesi bana göre özelin en kalitelisinden iyidir. Gerek sosyolojik durumu, gerek arkadaşlık bakımından. Zengin zübbe ortamından nefret ediyorum. İşin araba bakımına gelirsek, bu yüzden çokta sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Bu arada babam da seninle tamamen aynı kafadan, aynı lafları o da ediyor.

Sınavımı soran abiye de teşekkür ederim güzel geçti sınavım :D
  • Dayı uyku saatiyle başarıyı nasıl bağdaştırdın anlamadım. Uyku düzenim bozuk evet ama günlük genellikle 6 saat uyurum. 1 de uyudum 7 de uyandım. 7 de uyanır uyanmaz DH ygs bölümüne baktım belki biri bi ipucu vermiştir vs. Bildirimi görünce de cevap yazdın. Sınavım da gayet iyi geçti
  • Corolla aile babası arabasıysa Verso dolmuş olsa gerek :)

• kasadivalyos kullanıcısına yanıt
    benim arac ta 2015 mds lpg li range sürekli sıfır ilk baslarda yazıyordu ama simdi hep sıfır neden acaba bir cözüm bulursanız banada söylerseniz sevinirim
  • feyss F kullanıcısına yanıt
    Genis aile babasi araci;)

• husoyildiz88 H kullanıcısına yanıt
    Tamam işte arkadaşım verso aile babası arabası aurise, corolla, avensis de arkaya 3 kişi oturuyor şimdi aurise arkaya 3 tane çocuk oturtsan aile arabası mı oluyor bütün hb ler spordur diye birşey de yok bu tasarım ve performans işi Lamborghini aile arabası mı hb değil yine bizdeki garip bir algı meselesi bütün sedanlar aile arabası mantığı adamlar zaten sınıf sınıf üretmiş uzatmaya gerek yok

• Arkadaşlar bagajda antifirizli cam suyu vardı cam suyu deposuna koydum koymaz olaydım cam suyunu sıktığımda içeriye ispirto kokusu gibi alkol kokusu doluyor insanın kafasını döndürüyor midesini bulandırıyor bu kokudan nasıl kurtulurum 2 litre su koydum üstüne ama nafile gibi

• seyhanak S kullanıcısına yanıt
    Bende 2014 premium var, aynı durumdan bende rahatsızlığımı belirtmiştim daha önce. Sanırım süspansiyonlar sert biraz.

• Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    En yakın açık parfüm satan dükkana git, çok ağır olmayan bi koku seç üstüne doldur, kesin çözüm denedim onayladım daha önce. Ağır bi koku seçersen eskisi ile yenisi birleşip daha iğrenç olabilir dikkat et.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • feyss F kullanıcısına yanıt
    7 koltuklu araç biraz öyle oluyor doğru diyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kayram1638 K kullanıcısına yanıt
    20 000 bakimina az kaldi gittigimde servise bildirecegim, sonuctan haberdar ederim. Bi aksilik olmazsa 1 haftaya 20000 e tamamlarim su an 18000 deyim

• Genc arkadasa fazla yüklenmeyelim, zaten özel bir üniversite kazanmadıktan sonra kimse corolla ya biniyor diye alay edemez araba olsun yeter. Arkadaşın polosu bize merso gibi gelirdi okuldayken. Geçen yıl stajdayken arkadaşın aldığı corolla ya imrenerek bakardim bende 99 corolla vardi, çok şükür allah bi kaç aya banada nasip etti. Ki istanbul hukuk olacaksa zaten araçla gidemeyecek okula hergün otopark ücreti ödemek istemiyorsa. Heyecanla araştırıyor kardeşimiz tavsiyem yaş 30 a varana kadar hb bi araca 30 undan sonra c segmenti bir araca binilmeli. Ben bu kurala uyamadım ama pişman değilim. :))

• kardeşim üniversitede corolla neden diye sormuş herkes, demek ki bir bildikleri var. git 1.2 tsi dsg leon al, çok ucuz gelirse sunroof, led paket filan yaptır. 70e alırsın. hem yakışıklı dinamik araba, hem az yakar hem otomatik olur. C segmenti olduğu için de gayet geniş. ben üniversitede füme coronayla gezdim. kahrolası federaller diyorlardı her geldiğimde :) amerikan polis arabalarına benziyor. hem benim oğlum corolla alsa direk baba olarak çökerdim ya. babanın göz koymayacağı bi araba al. ayrıca bi de arkadaşlarınla gezecen tozacan akşam otobüs metro bitti mi servis yapacaksın. az yakan bir araba bak.
  • CROSSHAIR kullanıcısına yanıt
    Galiba bendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aslangur

Abilerim merhaba bi yardımcı olun bana.

Corolla 2016 dizel manuel almayı düşünüyorum. Aracın paketleri arasında kararsız kaldım. Advance pahalı geldi biraz. Ama bi alt paketinde de kamerası falan yok. Ne dersiniz siz hangi paketi tavsiye edersiniz? Düşük paket alıp sonradan yaptırabileceğim şeyler var mı

Son kararını vermeden önce kesinlikle makyajlı auris 1.6 mds ile test sürüşü yapmanı tavsiye ederim!!!!! mümkünse advance donanım tercih et...
  • Slm son tampon hafif çarpma sonucu birleşim yerinden 20 cm lik yer
    aralandı 1 cm kadar kalkık duruyor ne yapılabilir Toyota kasko var değişim olursa kasko bozulur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyt06 -- 14 Mart 2016; 9:46:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyhanak

Herkese selamlar... 8 ocak itibariyle çok şükür 0 corolla 2015 dizel manuel advance sahibi olduk. İlk defa toyota araç aldım. Toyota konusunda tecrübeli arkadaşlara soralım : Arabamın süspansiyonları bana bayağı sert geldi. özellikle arka süspansiyon sistemi. şehir içi bozuk yollarda bayağı bi ses alıyor içeriye , tümseklerden biraz hızlı geçsem hafif bir vuruntu sesi bile geliyor. bu corolla larda böylemidir? tecrübelerinizden faydalanalım...

süspansiyon sesi çok maalesef. tak tak tak mı dersin lokurtu mu dersin küt küt küt mü dersin, ismi önemli değil, ses çok

• Peki abi, zaten 1 2 mesaj önce söyledim corolla ilk tercihim değil octavia veya civic bakıyorum diye. Tavsiyeleri yazdım sınav netlerimde süper geldi arabanın tekerleri göründü :D haziranda tekrar sorucam bu soruları çünkü okul kesinleşmeden araba yok :D

• 
Sayfa: önceki 11141115111611171118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.