DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
TOUCHPAD SORUNU
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
35
Cevap
0
Favori
91.703
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      125 Mesaj
      18 Mart 2006 19:23:53 Konu Sahibi
      İYİ GÜNLER NOTEBOOK UN ÜSTÜNDE GELEN MOUSE(TAUCHPAD) HİÇ İŞLEMİYOR FAKAT HARİCİ USB İLE BAĞLADIĞIM MAUSE ÇALIŞIYOR SORUN NE OLABİLİR NEREDEN DÜZELTİRİM? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

|
      |

................................................................................
    • Teğmen
      125 Mesaj
      18 Mart 2006 19:26:10 Konu Sahibi
      AYRICA TOUCHPAD İ ÖNCE KULLANIYORDUM HERHANGİ BİR SORUN YOKTU. Bİ ANDA GEÇENLERDE FARKETTİM HİÇ ÇALIŞMIYOR.
      |
      |

................................................................................
    • Binbaşı
      1340 Mesaj
      18 Mart 2006 19:56:11
      MUTLAKA AYARLARLA ILGILI BIRSEYDIR DENETIM MASASINDAN AYARLARA BI GIR ORADAN BAK BENCE DUZELECEKTIR
      |
      |

• Teğmen
      125 Mesaj
      19 Mart 2006 00:36:56 Konu Sahibi
      ayarlardan baktım ama tam olarak bulamadım herhalde rica etsem açıklamalı olarak neresi olduğunu yazar mısınız?
      |
      |

• Teğmen
      125 Mesaj
      19 Mart 2006 13:38:37 Konu Sahibi
      ARKADAŞLAR KİMSE YARDIMCI OLMAYACAK MI?
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Mart 2006 13:41:06
      dostum driverini yükle belki sorunu kalkabilir driversiz çalışıyor ma bir bak belki olur.
      |
      |

• Binbaşı
      1686 Mesaj
      19 Mart 2006 15:43:18
      denetim masasında fare ayarlarına gir ordan device settings gibi bi sekme olması lazım ona tıklat eğer disable konumundaysa enable
      yap eğer öyle bişey yok diyosan sürücülerini baştan kur
      |
      |

"Amacımız, Türk olmayan takımları yenmek." Ali Sami Yen
    • Yarbay
      2127 Mesaj
      19 Mart 2006 15:49:30
      birde notebookunda touchpad enable disable gibi bir tuş varmı kontrol et
      |
      |

* AMD phenom II X6 1090T * MSI 970A-G46 * PNY Quadro 600 * Corsair Vengeance 2x4GB DDR3 1600MHz * 1.5TB SeaGate Sata3 * Corsair Carbide 300R *
      * PackardBell TS11HR 2630qm 2,00 Ghz*8gb DDR3*2GB Nvidia GT540M *
    • Teğmen
      125 Mesaj
      19 Mart 2006 22:04:56 Konu Sahibi
      driver ı yükledim ama değişmedi ben genelde usb li mouse kullanıyordum ama touchpad da çalışıyordu fakat şimdi hiç işlemiyor. disable enable zaten ama masaüstünde kısa yolu var mı göremedim. durduk yerde oldu, ben de anlamadım yardım lütfennnnnnnn
      |
      |

• Teğmen
      125 Mesaj
      19 Mart 2006 22:12:18 Konu Sahibi
      driver ı yükledim ama değişmedi. disable enable herhalde baktım. klavye de kısa yol tuşu var mı bilmiyorum. daha önce usb ile mause kullanıyordum fakat touchpad de çalışıyordu geçenlerde bi dneyeyim dedim çalışmıyor. lütfen acil yardım...
      |
      |

• Teğmen
      125 Mesaj
      21 Mart 2006 08:14:04 Konu Sahibi
      arkadaşlar başka çözüm yolu yok mu?
      |
      |

• Çavuş
      54 Mesaj
      21 Mart 2006 08:42:09
      kısayol tuşu olup olmadığını öğrenmek için kullanım kılavuzuna bakabilirsiniz..
      |
      |

• Yüzbaşı
      486 Mesaj
      21 Mart 2006 09:50:30
      WALLA ARKADAŞIM AYNI SORUNU BEN DE YAŞADIM DÜN BEN ACER 5020 KULLANIYORUM BİRDEN GİDİVERDİ ACABA TOUCHPAD VİRÜSÜMÜ ÇIKTIKİ..:)
      EKSTRA OLARAK BİR TEK BLUETOOTH KURDUM SONRA GİDİVERDİ BELKİ ÖNCEDEN GİTMİŞTİR AMA BEN YENİ FARKETTİM BANA DA Bİ ÇÖZÜM LÜTFEN......SİLİP YENİDEN KURDUM....NOTEBOOK ÜZERİNDE ÖLE Bİ TUŞ YOK....AYARLARDANDA ÖLE Bİ AYAR YOK ENABLA DİSABLE DİYE YANİ BENCE GİRDİ BİZEEEEEEEEEE
      |
      |

• Teğmen
      125 Mesaj
      21 Mart 2006 21:27:31 Konu Sahibi
      memre gerçekten anlamadım ben de ya. driver falan farketmiyo gerçekten. acil yardım lütfen
      |
      |

• Teğmen
      125 Mesaj
      24 Mart 2006 01:06:03 Konu Sahibi
      arkadaşlar neden kimse cevap yazmıyor? ilk defa böyle bişey geldi başıma.
      |
      |

• Yarbay
      2782 Mesaj
      24 Mart 2006 17:40:19
      disable enable diye bişey yok ikisi farklı şeyler.Enable olacak bak yinede sen bidaha.
      |
      |

• Teğmen
      125 Mesaj
      25 Mart 2006 02:32:50 Konu Sahibi
      baktım enable fakat anlamadım yukarıda cevap yazan arkadaşında başına gelmiş. işin ilginç tarafı bi anda böyle birşey oldu. yani ayarlarla kimse oynamadı. başka ne yapabilirim?????????
      |
      |

• Teğmen
      135 Mesaj
      25 Mart 2006 09:04:19
      Arkadaşım belkide bios update etmen gerekebilir. Laptopun nedir yazar mısın. Laptopum yanımda değil akşam bakarım ayarlarda herhangibir şey var mı bu olayla ilgili.
      |
      |

• Yarbay
      2064 Mesaj
      25 Mart 2006 10:52:31
      bence de tpad i enale yapmışın farkında değilsin...
      |
      |

success produces success; just as money produces money
    • Yarbay
      2064 Mesaj
      25 Mart 2006 10:58:05
      touchpad bozulamsı en zor kısmı notbukun..iyicene bak ustunde biyerlerde on/off dumesi vardır..bi de usb yi çıkarıp dene en son bios ayarlarını load defaultsu sec..
      |
      |

success produces success; just as money produces money

Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,499
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.