S

Yarbay
13 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
1 ayda 3 şarj cihazı yandı.1 tanesi Laptop şarjı. bu tesisatı yapan adamı buldum sıkıntı olsa kombi tv vs bunlarda arızalanır diyor. ev 4 aylık yeni bina. bu tesisatı kime kontrol ettireyim , nasıl bir test yapayım Sigortaları vs mi bakayım. test cihazları neleri ölçebilirim . çözüm önerisi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
asus tp200sa 2in1 bilgisayarın fabrika çıkışı hdd bölümleri sildim, pişmanım. eski haline nasıl getirebilirim. (şuan katlayınca tablet moduna geçmiyor mesela)
merhaba. Evden online ders verebileceğim platform arıyorum (hosting tarzı). udemy thinkific learnopia vs bunlara baktım ama parayı kendim toplamak istiyorum (bu saydıklarım yüzde kesiyor). geçenlerde bi tane rastladım onun da adını unuttum bulamıyorum. yani udemy gibi olacak ama ben onlara yıllık kira vereceğim bu tarz bir platform bilen var mı? yerli olursa daha iyi olur.
evet gençler.
Whatsup tan ogrencilerin yolladigi testlerin uzerine isaret koyup tekrar gonderecegim. Telefonum lg g3
Evden uzakta oldugumdan ucuz cakma sarj cihazi ile sarj ettim, 3 saatte %5 yapti o kadar adiymid yani..duan evdeyim orjinaliyle sarj ettim eskidine gore daha hizli tukeniyor..bunu nasil duzltebilirim battery doctor vb uygulamalar ise yarar mi? Ornek 100 iken wifide yarim saat vidyo izledim %60a dustu
merhabalar
yıllar önce- nasıl yaptığımı hatırlamıyorum- bilgisayarıma itunes yedeklemesi almışım yanlış hatırlamıyorsam resimler vb de var içinde.bunları cihaza geri nasıl yüklerim veya yüklemeden içindeki resimleri nasıl görebilirim..teşekkürler..
Mrb..aksam anlattigim dersleri sesli olarak , veya canli yayin gibi, dersi kaciran ogrencilere ulastirmak istiyorum, cepten podcast uygulamalariyla ulasabilmeliler.fikir gorus ve tavsiyelerinizi bekliyorum..
45 gün önce tebliğ edildi şeklinde yazmışlar , suçumun ne olduğu nerede olduğu vs yazmıyor .. Seri no vb bilgiler var ..bana tebliğ edilmediği için geçerli mi ve de detayları (yani nerede neden yazmışlar) onu nasıl öğrenebilirim?
Sebebi ne olabilir daha önce başına gelen oldu mu?

Hakkında
Meslek: english teacher
Forum İmzası:
success produces success; just as money produces money
Hakkımda:
unutursunc3118383cb8fe6e255fe0b9bbea406e4C.jpgc3118383cb8fe6e255fe0b9bbea406e4C.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.519
İkinci El Bölümü Mesajları: 113
Konularının görüntülenme sayısı: 203.695 (Bu ay: 94)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.