Şimdi Ara

Total War Warhammer II (2017) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (4 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil
137
Cevap
4
Favori
5.796
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Strateji >> Total War Warhammer II (2017) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8308 Mesaj
    Steam sayfası:
    https://store.steampowered.com/app/594570/

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: Everest K-9020 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj
    Bekliyoruz bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

gerçi medivial 3 de olabilir aslında ama etw2 olursa muhteşem olmaz mı?
    |
    |

1'den beklentilerin üzerinde olumlu tepki (ve para) aldılar -ki gerçektende oyun çok güzel-.

Haliyle o parantez içerisinde yazdığım sebepten dolayı daha 1 çıkalı bir sene dolmadan ikinciyi duyurdular (diye düşünüyorum).
    |
    |
    MolagBal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    Oyun kesinlikle "Yeni" gibi gelmiyor. Sanki Warhammer'ın Part 2 evresi ya da Warhammer'ın Expansion Pack(Eskilerin deyimiyle tabi) versiyonu. Tam para alırlarsa yazıklar olsun. Warhammer 1-2-3 diyerek bütün eski dünya birleşecek işte. Tabi 180 dolara mal olmaz umarım. Ben o kadar para vermem. Verecek varsa buyursun.

Tarihsel bir oyun gelecek kesinlikle o yüzden dert etmeyin. Bir stüdyoları daha var onun için.
    |
    |

|
    |
    |
    Hiç umudum yok bu oyundan. Ilkini aldık ama maşallah adamlar her ırkı hatta her ırkların komutanlarını 15 20 lira gibi absürd bi fiyatla kitlemeye çalıştılar. Yine aynısını yapacaklar eminim. Bu sefer uzak duracam. Çok yanlış işler yapıyorlar çok

|
    |
    Hiç, bildikleri hiçtir. Bilmek istedikleri, hiç.
    Başlangıçta hiç kimse gökte değildi.
    Ne sen, ne ben, ne de Tanrı.
    Ancak,gökyüzünün tahtındaki dayanılmaz boşluk son bulacak.
  • Yarbay
    2390 Mesaj
    Yine gidip aldım oyunu, ve yine kan efektlerini DLC ile satıacaklar ve ben yine küfür edicem
    |
    |
    Valla Total War serisine pek uzak olan ben, ilk oyunu sırf Warhammer'ın fantastik dünyasına yer edindiği için deli gibi oynamıştım. İkiyi de zevkle oynayacağım. Tarihsel Warhammer isteyenler önceki oyunları oynasınlar. Zaten bundan öncekilerin hepsi tarihsel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 29 Eylül 2017; 15:36:0 >
    |
    |
    İlk oyunu satın almıştım . Fakat ırk sayısını az tutup para ile satmalarına kıl olduğum için bunu almadım . İlk oyunda çok güzeldi bu da öyledir. Bu arada bölümsonucanavarı nın haberine göre oyun kırılmış

|
    |
    Haritaları birleştirme gibi bir planı vardı yapımcıların 3 oyunda çıktıktan sonra mı birleştirecekler yoksa her yeni oyunda öncekinin üstüne mi ekleyecekler ?

|
    |

Her yeni oyunda üstüne eklenecek. Mortal Empires diye bir campaign gelecek ve ilk iki oyunun birleşimi olacak. Ama ikinci oyunun mekanikleri devre dışı olacak, ilk iki oyunun birleşimi devasa bir harıta aynı anda 117 ırk. 117 ırk olacağı için turn süreleri biraz fazla olabilir. Klasik Total War gibi çoğu yere ele geçiren kazanacak. Oyunun çıkışından kısa bir süre olacak dediler ama ne zaman belli değil. Bir de Norsca ırkı hemen olmayacakmış, nedenini bilmiyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: asd_
  • Yarbay
    3751 Mesaj
    Geçmiş olsun oyun kırılmış bişe

Zaten ilk oyunu da korsan oynamıştım bunu da korsan oynarım. Boşu boşuna 150 lira vermeye gerek yok
    |
    |
    ❖ Ryzen 5 3600 @4.2ghz ❖ XFX RX5600 XT Thicc II Pro ❖ ASUS B350 Prime Plus ❖ Gskill Ripjaws V 16GB 3333mhz ❖ ACER XF240H 144Hz Freesync ❖ XPG XS8200 Pro 512GB ❖ Crucial BX100 240GB ❖ WD 2TB Blue ❖ Corsair 300R ❖ Corsair VS650 80+ ❖ Asus TUF M3 7000DPI ❖ Hyper X Cloud II ❖ Razer Goliathus XXL ❖
  • Binbaşı
    1170 Mesaj
    Kendisi en kısa sürede kırılan denuvomudur ne zıkkımın karın ağrısıdır oyunu olarak tarihe geçti hayırlı olsun. Oyunda gördüğüm kadarıyla suanda en sağlam ırk lizardlar gibi.

|
    |
    Hiç, bildikleri hiçtir. Bilmek istedikleri, hiç.
    Başlangıçta hiç kimse gökte değildi.
    Ne sen, ne ben, ne de Tanrı.
    Ancak,gökyüzünün tahtındaki dayanılmaz boşluk son bulacak.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.