Şimdi Ara

Total War: SHOGUN 2 (2011) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.551
Cevap
1
Favori
85.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kim diyor o kadar olacağını yw . benim pc de 15 gb yer kaldı kuramam valla .
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorseven

demoyu indirenler ilerleyen saatlerde ss'leri esirgemezler umarım
    kotalıyım maalesef indiremiyorum 2 gb falan olsa kıyardım kotaya ama 6b nedir yahu ?

İndirdiğim gibi girdim ve çektim Demoda aa yok bu arada, kalan ayarların tamamı sondadır.

Total War: SHOGUN 2 (2011) [ANA KONU]

• Valla bende indirdim tutarialı bitirdim oyun gerçekten çok guzel olmuş.Tadından yenmicek valla o kadar guzel olmuşki oyunun çıkması için sabırsızlanıyorum.Ekran goruntulerinide koymak isterdim gerçi ama sen benden daha once davranmışsın hem zaten herşeyi en dusukte oynadıgım için piksel piksel oynadım resmen bian dusununce iyiki koymamışım diyorum rezil olurdum valla koysam
  • quote:

İndirdiğim gibi girdim ve çektim Demoda aa yok bu arada, kalan ayarların tamamı sondadır.

Pardon tekrar yazdım ama bilgisayarının ozelliklerini ogrenebilirmiyim bikaç gun içinde yeni bir pc alıcamda karşılaştırmak istedim.
  • allah belanı versin ca bu nebiçim işçilik yahu 6gb demo indir hiçmi denemiyorsun be kardeşim yapığın oyunu sekmeler çalışmıyor oyundan çıkamıyorsun 1 kamyon bug dolu

• arkadaşlar oyunda portekiz gemileride var (galleonlar) paralı askerler var çinle ticaret filan yapılabiliyor ayrıca savaş meydanında darbe yiyip yere düşenlerin hepsi ölmüyor kimisi can cekişiyor debeleniyor kendilerini sürüklüyor sonra ölüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: anorzhul

quote:

Pardon tekrar yazdım ama bilgisayarının ozelliklerini ogrenebilirmiyim bikaç gun içinde yeni bir pc alıcamda karşılaştırmak istedim.

Ahım şahım bir şeyim yok q6600 ve gt9800 üm var
    Donanım bölümüne gidersen arkadaşlar sana yardımcı olacaktır. Yeni pc nin bilgilerini onlarla paylaşmalısın, senin için en iyi tavsiyeyi verecektirler.

• arkadaşlar aşağıdaki sitemle 20 fps alıyorum bu normalmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: commando_xr

arkadaşlar aşağıdaki sitemle 20 fps alıyorum bu normalmi

değil :) driverleri güncelleştirmeni tavsiye ederim ama şunuda söylim total war oyunları her zaman hatalı oldukları için optimizasyon sorunları daha sonraki patchlerle düzeltilmekte.
  • beyler demodan çıkarken açılan videoyu izlemenizi isterim son sahnesinde totalwarın logosundaki samuray yer alıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: M1A2Abrams

quote:

Orijinalden alıntı: commando_xr

arkadaşlar aşağıdaki sitemle 20 fps alıyorum bu normalmi

değil :) driverleri güncelleştirmeni tavsiye ederim ama şunuda söylim total war oyunları her zaman hatalı oldukları için optimizasyon sorunları daha sonraki patchlerle düzeltilmekte.

diriverlar güncel hocam bi türlü düzeltemedim en iyisi format atmak pc ye bi de öyle deniyim

• Güzeldi ama buglar var düzeltsinler bari oyun çıkmadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bögüalp

quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

Teknolojiye müteakiben gelişen grafikleri bir kenara koyarsak;görüyoruzki gerçek zamanlı savaşlarda gıdım yenilik sunulmamış.İlk shogundan beri söylüyorum dilimde tüy bitti seri çok daha radikal gelişimlere ihtiyaç duyuyor.NE zaman bunu söylesem bi kaç cengaver çıkıp baltayıda tepeme indirdi gerçi ama neyse.

Ne gibi radikal gelişimler sunulmalı sizce ?

Al bitane daha.
  • ya ben o tarihi savaşı bir yenemedim gitti yenen varmı ? :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bögüalp

quote:

Teknolojiye müteakiben gelişen grafikleri bir kenara koyarsak;görüyoruzki gerçek zamanlı savaşlarda gıdım yenilik sunulmamış.İlk shogundan beri söylüyorum dilimde tüy bitti seri çok daha radikal gelişimlere ihtiyaç duyuyor.NE zaman bunu söylesem bi kaç cengaver çıkıp baltayıda tepeme indirdi gerçi ama neyse.

Ne gibi radikal gelişimler sunulmalı sizce ?

Al bitane daha.

Ha bu arada bakınız Mount & Blade....

• Demoyu oynadım gençler, enfes olmuş bana göre. Grafiklerde her ne kadar gerçekçilik (özellikle deniz ve su efektlerinde) öne çıksa da bir soğukluk hakim. Benim açımdan tek eksisi bu diyebilirim, Müzikler, ara demolar, oynanış, savaş meydenı gerçekten mükemmel olmuş.

Bana kalırsa şimdiye dek Total War'a hiç bulaşmamış kişilerin dahi ilgisini çekebilecek türden birşey olmuş, Total War kendini bulmuş diyebilirim. Empire yine bir nebze olsun sevdirdi kendini fakat Napoleon bana kalırsa bu serinin yüz karası oldu. Ok efektleri daha iyi olabilirdi. Çok fazla inceleme şansım olmadı ama bence çoğu Total War seven oyunculara upgrade yolu göründü ((:
  • Demo'yu bir saatten fazla oynadım, gerçekten harika olmuş, arkadaşımızın bahsettiği gibi demoda AA mevcut değil, bu haliyle bile mest etti diyebilirim, birkaç görüntü:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahrasa -- 24 Şubat 2011; 0:12:29 >

• ss paylaşan arkadaşlara teşekkürler mest oldum burda
  • Oyun baya iyi görünüyor gene uykusuz geceler bizi bekliyor olucak.Bu arada demo oynayan arkadaslar oyun kaç yılları arasında oynanıyor?
  • oyun 1560'lı yıllarda başlamakta.

ayrıca bende az önce bitirdim demoyu tek kelime ile enfes olmuş haritadan çok korkuyordum ancak gerektiğinden bile daha geniş japonyayı istila etmek kolay olmayacak :) iyikide önsipariş vermişim bir çıksada oynasak ! herkese tavsiye ederim arkadaşlar şimdilik "bögüalp" kardeşle online campaign olayını kararlaştırdık katılmak isteyen olursa steam ID: M1A2Abrams
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.