Şimdi Ara

Total War: SHOGUN 2 (2011) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.551
Cevap
1
Favori
85.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıktı şu an indiriyorum.
  • ya tamamda çok teşekkürler onlara da 6 gblık demo nedir yaa
  • Ben niye göremiyorum demoyu ?

Edit:Heh geldi !

Oyunun tamamı herhalde 15 gb falan olacak demosu böyleyse !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatbkath -- 22 Şubat 2011; 19:23:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

Ben niye göremiyorum demoyu ?

Edit:Heh geldi !

Oyunun tamamı herhalde 15 gb falan olacak demosu böyleyse !

oyunun full versiyonu 20 gb
  • 6 gb demo yuh!
  • Bende 600 mb diye indiriyodum.YUH!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parakeet -- 22 Şubat 2011; 19:43:19 >
  • 6 gb mı bende üye olmuştum steam e indircem diye. Uğraşmam 6 gb başka bişey indiririm daha iyi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tehlikeli_Adam -- 22 Şubat 2011; 20:00:41 >
  • Tam bir Warcraft fanıyım. Orta karar da Starcraft oyuncusuyum. Nedense Total War tarzı stratejileri sevemedim. Bu tarzı, siz severlere sevdiren özellikler nelerdir arkadaşlar?
    İkincisi; bu tarzı sevipte gerçek zamanlı strateji yani Starcraft veya Age Of Empires tarzı oyunların fanları var mı aranızda? Yoksa bu tarzı sevenler rts'ye düşman mı?
    Çok merak ediyorum. Umarım beklediğiniz oyun önceki versiyonu gibi kaliteli olur, siz severlerine iyi saatler geçirtir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorceress

Tam bir Warcraft fanıyım. Orta karar da Starcraft oyuncusuyum. Nedense Total War tarzı stratejileri sevemedim. Bu tarzı, siz severlere sevdiren özellikler nelerdir arkadaşlar?
    İkincisi; bu tarzı sevipte gerçek zamanlı strateji yani Starcraft veya Age Of Empires tarzı oyunların fanları var mı aranızda? Yoksa bu tarzı sevenler rts'ye düşman mı?
    Çok merak ediyorum. Umarım beklediğiniz oyun önceki versiyonu gibi kaliteli olur, siz severlerine iyi saatler geçirtir

bende star craft fanıyım çok iyi olmasamda oynamayı bilirim. total war serisinde beni en çok çeken şey biryerleri fethetme duygusu karşımdaki devletler ile yaptığım diplomasi haraketleri. diplomasi haraketlerinide çok basit olarak algılamayın empire total war da ingiltere ile bir şehir almadan 4-5 devleti birbirine düşman edip tüketmelerini bekleyip ardından yaptığım basit saldırılarla ele geçirmiştim hepsini sadece diplomasi ile. mesela fransaya tonla para verip avusturyayı yoketmesini beklemiştim :)
    diğer yandan bu oyun turn sistemine dayandığı için yaptığınız herhangi bir ağır saldırıının yani kesin galibiyet kazanıcağınıza inandığınız savaşlarda aldığınız yenilgi sizi dahada gaza getirerek bütün ekonominizi yok edicek bir ordu hazırlamaya kadar götürücek bir azim kazandırmaktadır :) bu benim çok hoşuma gider yani ben bütün ülkeleri ele geçirmeyi pek sevmem işi uzattıkça uzatırım :)
    tabi yeni oyunlarda gelen deniz savaşlarının tadı bir başka. bunu anlatmıyorum çünkü bu bence anlatılıcak birşey değil kesinlikle bir deniz savaşı yapmanızı tavsiye ederim.ayrıca oyun uzun soluklu olmasıda çok güzel. bir oturuşta 12 saatten fazla oynadığımı bilirim fethettikçe fethedesiniz geliyor :)

bu yeni gelicek oyunda japon tarihi konu alındı. bende japon tarihinden pek hoşlanmam ama kan çekiyor derler ya aynen o şekilde 1 ay önce ön sipariş verdim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: M1A2Abrams

quote:

Orijinalden alıntı: sorceress

Tam bir Warcraft fanıyım. Orta karar da Starcraft oyuncusuyum. Nedense Total War tarzı stratejileri sevemedim. Bu tarzı, siz severlere sevdiren özellikler nelerdir arkadaşlar?

bende star craft fanıyım çok iyi olmasamda oynamayı bilirim. total war serisinde beni en çok çeken şey biryerleri fethetme duygusu karşımdaki devletler ile yaptığım diplomasi haraketleri. diplomasi haraketlerinide çok basit olarak algılamayın empire total war da ingiltere ile bir şehir almadan 4-5 devleti birbirine düşman edip tüketmelerini bekleyip ardından yaptığım basit saldırılarla ele geçirmiştim hepsini sadece diplomasi ile. mesela fransaya tonla para verip avusturyayı yoketmesini beklemiştim :)
    diğer yandan bu oyun turn sistemine dayandığı için yaptığınız herhangi bir ağır saldırıının yani kesin galibiyet kazanıcağınıza inandığınız savaşlarda aldığınız yenilgi sizi dahada gaza getirerek bütün ekonominizi yok edicek bir ordu hazırlamaya kadar götürücek bir azim kazandırmaktadır :) bu benim çok hoşuma gider yani ben bütün ülkeleri ele geçirmeyi pek sevmem işi uzattıkça uzatırım :)
    tabi yeni oyunlarda gelen deniz savaşlarının tadı bir başka. bunu anlatmıyorum çünkü bu bence anlatılıcak birşey değil kesinlikle bir deniz savaşı yapmanızı tavsiye ederim.ayrıca oyun uzun soluklu olmasıda çok güzel. bir oturuşta 12 saatten fazla oynadığımı bilirim fethettikçe fethedesiniz geliyor :)

bu yeni gelicek oyunda japon tarihi konu alındı. bende japon tarihinden pek hoşlanmam ama kan çekiyor derler ya aynen o şekilde 1 ay önce ön sipariş verdim :)

Cevap için teşekkürler. İlginç notlar bunlar. Aklıma başka şeyler gelirse soracağım.

• rica ederim bir total war oyuncusu daha kazandırmak isterim :)

bu arada oyunu orjinal alanlar için bir grup olup multiplayer campaign yapmak isterim şimdiden takımı hazırlamak lazım :)
  • Bende başlatıyorum şimdi deneyelim bakalım
  • demoyu indirenler ilerleyen saatlerde ss'leri esirgemezler umarım
    kotalıyım maalesef indiremiyorum 2 gb falan olsa kıyardım kotaya ama 6b nedir yahu ?
  • demo nasıl beyler
  • quote:

rica ederim bir total war oyuncusu daha kazandırmak isterim :)

bu arada oyunu orjinal alanlar için bir grup olup multiplayer campaign yapmak isterim şimdiden takımı hazırlamak lazım :)

Multiplayer Campaign yaparım ben dostum. Steam'den ekleyebilirsin, bogu_alp ya da buradan PM atabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bögüalp

quote:

rica ederim bir total war oyuncusu daha kazandırmak isterim :)

Multiplayer Campaign yaparım ben dostum. Steam'den ekleyebilirsin, bogu_alp ya da buradan PM atabilirsin.

gönderdim hocam
  • Demoyu unutmuşum öyle rastladım steam'da 6 gb demomu olur vay be 2 saati var hadi bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorseven

demoyu indirenler ilerleyen saatlerde ss'leri esirgemezler umarım
    kotalıyım maalesef indiremiyorum 2 gb falan olsa kıyardım kotaya ama 6b nedir yahu ?

%70'de şu anda bakalım bu gece bitirebilirmiyim indirmeyi (+++++++++aslında demonun boyutu çok büyük gibi gelebilir fakat 20 gün sonra oyununu ndireceğim
    (dopingle)
    ki 20-gb hatta daha bile fazla olabilir fakat
    Şimdiden denemek ve görmek iyi olacaktır,ve bu demoyla birlikte karar vermiş olurum...

• bu oyunda patchlerle birlikte 25 gb'ı bulucak napolyon ve empire da olduğu gibi.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.