Şimdi Ara

Total War: SHOGUN 2 (2011) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.551
Cevap
1
Favori
85.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • demoya 392 mb boyutunda patch geldi. çok önem veriyorlar çok ! oyundaki bugları düzelticekler sanırım çok büyük ses bugları var inşallah düzeltmiştirler
  • İlk oynadığım total war olmasına rağmen aşırı derecede hoşuma gitti diyebilirim.Hem sıra tabanlı hemde askerlerimizi yönetebildiğimiz bir oyun olması hoşuma gitti. Sabırsızlıkla bekliyorum oyunu.
  • Çok güzel olmuş gerçekten sonunda adam gibi okçu zevki yaşayabiliriz.Diğer serilerde 5-6 adam giderse 1 partide seviniyorduk...
  • bende indirdim ama oynamak daha nasib olmadı aksam oynamak için sabırsızlanıyorum :)
  • Demoyu oynadım ve hemen ön sipariş Çok iyi olmuş gerçekten demoyada patch geldi geçen gün.
  • demoya patch he
  • Ya arkadaşlar oyun güzel hoşda baya bi birim var gibi duruyor total war serisine bu oyunla başlamayı düşünüyorum oyun icindeki ansiklopediden mızrakcılara bir giriyorum 5-6 ceşit mızrakcı var bunların detaylı türkce anlatımı var mı acaba*???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElektronicWolf

Ya arkadaşlar oyun güzel hoşda baya bi birim var gibi duruyor total war serisine bu oyunla başlamayı düşünüyorum oyun icindeki ansiklopediden mızrakcılara bir giriyorum 5-6 ceşit mızrakcı var bunların detaylı türkce anlatımı var mı acaba*???

detaylı bir şekilde daha sonra internetten Türkçe olarak bulabiliyorsunuz ayrıca oyunun orjinal kutusundan Türkçe açıklama içieren kitapçıkta çıkmakta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bögüalp

quote:

Teknolojiye müteakiben gelişen grafikleri bir kenara koyarsak;görüyoruzki gerçek zamanlı savaşlarda gıdım yenilik sunulmamış.İlk shogundan beri söylüyorum dilimde tüy bitti seri çok daha radikal gelişimlere ihtiyaç duyuyor.NE zaman bunu söylesem bi kaç cengaver çıkıp baltayıda tepeme indirdi gerçi ama neyse.

Ne gibi radikal gelişimler sunulmalı sizce ?

Al bitane daha.

Ha bu arada bakınız Mount & Blade....

Baltayı tepenize indirme gibi bir niyetim yok. Ama siz düşüncenizi açıklamadan "Radikal gelişim lazım." derseniz, bunu sormamdan doğal birşey olamaz. Mount & Blade oynamadım pek. Sanırım oyundaki rpg ögelerden bahsediyorsunuz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Teknolojiye müteakiben gelişen grafikleri bir kenara koyarsak;görüyoruzki gerçek zamanlı savaşlarda gıdım yenilik sunulmamış.İlk shogundan beri söylüyorum dilimde tüy bitti seri çok daha radikal gelişimlere ihtiyaç duyuyor.NE zaman bunu söylesem bi kaç cengaver çıkıp baltayıda tepeme indirdi gerçi ama neyse.

Al bitane daha.

Baltayı tepenize indirme gibi bir niyetim yok. Ama siz düşüncenizi açıklamadan "Radikal gelişim lazım." derseniz, bunu sormamdan doğal birşey olamaz. Mount & Blade oynamadım pek. Sanırım oyundaki rpg ögelerden bahsediyorsunuz.

yok seninle dalga geçmeye çalışmış kendince
    çünkü kendisi hardcore oyuncu
    adam gibi soru sorarsın tepene çıkarlar, bu forumda az da olsa var böyle üyeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wrocław -- 25 Şubat 2011; 23:19:59 >

• arkadaşlar indiremiyorrum demosunu tıklıyorum bir sürü oyun çıkıyor shougun 2 ye tıklıyorum tamam sağ tarafta demo yazıyor tıklıyorum 2 seçenek geliyor hangisine tıklamalıyım bi yardımcı olursanız pm den flaan
  • ilk önce steam programını yükleyeceksin sonra steam hesabı açacaksın sonra yüklediğin programa bu hesapla gireceksin sonra demo lara tıklıyacaksın shogun u seçip sağdaki download demo yu tıklayacaksın ve gerekli işlemlerin hepsini yaptığına emin olup haydeee BİDE BAKACAKSIN Kİ 6 GB LIK DOSYAYI 120 KBYTE SANİYE İLE İNDİRDİĞİNİ GÖRECEKSİN . ARTIK KAÇ SAATTE BİTER BEN BİLMEM . BEN VAZGEÇTİM SENDE VAZGEÇ İSTERSEN .
  • abo steama üye olmakmı bende denedim dteam falan diyo cık oyun çıksın alırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorseven

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Al bitane daha.

Kimin dalga geçme çabasıyla mesaj yazdığı belli oluyor arkadaşım.Ayrıca HArdcore oyuncu ne len?Pron..mu çeviriyor sanıyorsun biraz oyundan anlayan birilerini görünce.
    Birisi profesyonel anlamda oyuncu olmanın ne olduğunu bilmez birisi,M&B i oynamamış..
    98 den beri tepeden baktığımız; grafikten başka birşey sunmayan bir oyun şu karşınızdaki.İster RPG öğesi eklesin isterse FPS..STrateji unsurunu bozmadan oyuncuyu daha içene çekebilmiş ne oyunlar var..GÖrdük oynadık.
    Ben Total var serisinin taşıdığı potansiyel için herseferinde bu muhabbetlere razı oluyorum.Çok daha iyi olabilirdi bu seri...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zorseven

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Al bitane daha.

Kimin dalga geçme çabasıyla mesaj yazdığı belli oluyor arkadaşım.Ayrıca HArdcore oyuncu ne len?Pron..mu çeviriyor sanıyorsun biraz oyundan anlayan birilerini görünce.
    Birisi profesyonel anlamda oyuncu olmanın ne olduğunu bilmez birisi,M&B i oynamamış..
    98 den beri tepeden baktığımız; grafikten başka birşey sunmayan bir oyun şu karşınızdaki.İster RPG öğesi eklesin isterse FPS..STrateji unsurunu bozmadan oyuncuyu daha içene çekebilmiş ne oyunlar var..GÖrdük oynadık.
    Ben Total var serisinin taşıdığı potansiyel için herseferinde bu muhabbetlere razı oluyorum.Çok daha iyi olabilirdi bu seri...

birader evet olabilirdi ? ama gelip burda bu kadar şiddetli savunman biraz ağır kaçıo neden dicen total war serisi her zaman en kaliteli stratejilerden olmuştur(Turn sisteminde belkide en iyi oyun) ancak hardcore oyunculuğun ne olduğunu bilmeyip burda garip garip şeyler yazıp konuyu kilitlemeye çalışmayın lütfen ! ayrıca 98 den beri bu oyunda neler geliştiğini söylettirmeyin bana bu türde başka bir oyun olmayıp total war herşeyi kendi elinde tekel olarak tutması yavaş bir gelişim sağlamasına sebep oluyor.

biz burda total war konuşmak istiyoruz lütfen başka oyunların yorumlarını buralara taşımayınız !!!

• Neyin şiddetli savunması arkadaşım.Ben oyun daha iyi olabilirdi diyen tarafım.NAsıl daha iyi olabilirdi diye soranada bak şu oyun gibi olabilirdi diyorum oda suç!.NE yani sadece oyunu övenlermi yorum yapabilecek?..
    Napolyon modelindede ne konu aldığı yılları nede değişmeyen savaş sistemi hakkında yorum yapabildim.
    Oyun halen grupladığımız birimleri adam akıllı formasyona sokamadığımız bir hata ile yıllardır süslenip PC lere geliyor görmüyormusunuz.Kaldıki oyuna kötüde demiyorum,daha iyi olabilirdi diyorum.Turnbase st de,realtime battle da da bu oyuna örmek teşkil edebilecek güzel oyunlar var..Böyle bir ekip böyle bir bütçe ile bu örnekler harmanlanıp bu oyun muhteşem hale gelebilirdi.HEr yeni Total var haberinde bunu umut ederek bakıyorum ama değişen bişe yok.
    Tekel olması konusunda haklısında,iş fanatizme gelincede tekeli bile savunacak boyutta yorumlarınız.Son olarak konu ben oyunu eleştiriyorum diye kilitlenmez..Oyunun şurası olmamış diyemeyeceğim konuyu napayım al
    hayrını gör..

• hayır tabikide oyunun orası kötü burası kötü denilebilir benimde diyebileceğim çok şey var ancak atışmalarınız başka yönlere kayınca konular kilitleniyor onu demeye çalışıyorum istediğiniz yorumu elbette yapabilirsiniz
  • bende total war serisinin bütün oyunlarını oynadım burda kimse ben total war kralıyım demesin en az sizin kadar biliyorum bu seriyi
    biri der radikal değişiklik olsun öbürü çıkar sen hardcore oyunculuk ne onu bilmiyosun der
    kendi işinize bakın ve bir mesaj atmadan önce dönüp bir kez daha okuyun ne yazmışım diye
    bu da konu dışındaki son mesajım umarım bundan sonra oyun hakkında konuşuruz
  • quote:

Neyin şiddetli savunması arkadaşım.Ben oyun daha iyi olabilirdi diyen tarafım.NAsıl daha iyi olabilirdi diye soranada bak şu oyun gibi olabilirdi diyorum oda suç!.NE yani sadece oyunu övenlermi yorum yapabilecek?..
    Napolyon modelindede ne konu aldığı yılları nede değişmeyen savaş sistemi hakkında yorum yapabildim.
    Oyun halen grupladığımız birimleri adam akıllı formasyona sokamadığımız bir hata ile yıllardır süslenip PC lere geliyor görmüyormusunuz.Kaldıki oyuna kötüde demiyorum,daha iyi olabilirdi diyorum.Turnbase st de,realtime battle da da bu oyuna örmek teşkil edebilecek güzel oyunlar var..Böyle bir ekip böyle bir bütçe ile bu örnekler harmanlanıp bu oyun muhteşem hale gelebilirdi.HEr yeni Total var haberinde bunu umut ederek bakıyorum ama değişen bişe yok.
    Tekel olması konusunda haklısında,iş fanatizme gelincede tekeli bile savunacak boyutta yorumlarınız.Son olarak konu ben oyunu eleştiriyorum diye kilitlenmez..Oyunun şurası olmamış diyemeyeceğim konuyu napayım al
    hayrını gör..

Burada "Oyun hakkında sadece olumlu yorum yapılabilir." diyen biri olmadı. Böyle hırçın tavırlara hiç gerek yok, zaten mantığı da yok. "Radikal gelişimler lazım." dediniz, ben de fikrinizi öğrenmek istedim. Burada yanlış birşey yok. Dalga geçen kişi olarak beni kastettiyseniz, böyle bir niyetim yok. "98'den beri" derken ne kastettiniz? Shogun: Total War 13 Haziran 2000'de çıkmış. Ve üzgünüm, Mount & Blade'i bir saatten fazla oynayamadım.

• M&B ayrı güzel TW ayrı güzel, karıştırmanın anlamı yok bence zira ayrı dalların oyunları
    TWye laf söylemek ise haksızlık olur, her daim ilerliyor adamlar ve tüm firmalar konsollara yatırım yaparken pcde direnen yegane firmalardan birisi CA. bence haksızlık etmemek gerekli kendilerine
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.