Teğmen
04 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar uzun zamandır Philips'in şu cihazını kullanıyordum:

Ta ki bu güne kadar bugün aleti banyoda kullanırken düşürdüm

Edit: parçanın bütün hali:

Aletin en önemli parçası dağıldı bütün edevat buna takılıyor ve o kadar yeteneksiz bir adamım ki bir türlü birleştiremedim, biraz daha zorlarsam kırmaktan korkuyorum, forumumuzun yetenekli insanlarını ve aynı tip traş makinesine sahip olan arkadaşları yardıma çağırıyorum Aletin modeli: philips qg3340 imiş..
Eksik parça yoktur inşallah, buyrun dağılan parçaların resmi:

Arkadaşlar uzun zamandır Philips'in şu cihazını kullanıyordum:

Ta ki bu güne kadar bugün aleti banyoda kullanırken düşürdüm

Edit: parçanın bütün hali:

Aletin en önemli parçası dağıldı bütün edevat buna takılıyor ve o kadar yeteneksiz bir adamım ki bir türlü birleştiremedim, biraz daha zorlarsam kırmaktan korkuyorum, forumumuzun yetenekli insanlarını ve aynı tip traş makinesine sahip olan arkadaşları yardıma çağırıyorum Aletin modeli: philips qg3340 imiş..
Eksik parça yoktur inşallah, buyrun dağılan parçaların resmi:

arkadaşlar tv'de dolaşırken karşıma çıktı harika silahlar adlı belgesel var dc'de işin tuhafı 7-8 bölüm var yani sabaha kadar aynı belgesel var birkaç bölümünü izlemiştim güzeldi belki sizinde hoşunuza gider.Bi bakın derim
aynı tas aynı hamam
Beyler ben 2 temmuz 1994 doğumluyum şu anda ben 18 yaşındamıyım yoksa 17 yaşındamıyım annem 18'sin diyor bilgisayar 17'sin diyor bir şey anlamadım valla bi yardım edin
oda bana şu pozu verdi..

Beyler aslında hobi bölümüne açacaktım ama ilgi olmaz diye buraya açtım.
neyse konuya geçeyim bundan yaklaşık 60 gün önce babam vefat etti ve kendimi çok hırpaladım.
Kafayı bir şeylerle dağıtmak istiyorum yakın çevrem kitap vb. şeyler diyorlar fakat el işlerine meraklı birisi olarak maket ile, mümkünse plastik replikalarla uğraşmak istiyorum...
Bu Konuyla alakalı bir site: Mümkünse kapıda ödemeli seçenek dahil olan herhangi bir site biliyormusunuz.
Eminim bu forumda bu konuyla ilgilenen arkadaşlar vardır..
Bi el atın...
Beyler 17 yaşındayım boyum bana göre kısa(1.72).Sürekli barfiks çekiyor hareketimi yapıyor basket oynuyorum son 3 haftadır bu danino'dan yiyorum kemiklerimde bir dinçlik hissetmeye başladım hatta tırnak yiyen biri olarak şunu diyebilirim ki tırnaklarımı koparamıyorum kalsiyumdan.
Acaba bu ürünün boyuma bir katkısı olurmu bu yaştan sonra ? veya siz denediniz mi?
Arkadaşlar son günlerde saçım uzamasıyla birlikte bu problemi yaşıyorum sürekli her sabah saçlarımın kulak üstleri ve tepeleri kalkmış veya bozulmuş oluyor bir tuhaf oluyor sabah LİSEYE giderkende başımı yıkayamıyorum bunun bir çözümü varmı beyler sizin kendi formülünüz filan varmı?
Hakkında
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 677
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 16.689 (Bu ay: 127)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.