Şimdi Ara

Total Benzin Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
6.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Total teb bonus kampanyasıyla 100 Tl benzin 95 e geliyor . Benzin kalitesi hakkında bilgisi olan var mı?

• totalden değil ,100 liranın kalitesinden şüphe ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

totalden değil ,100 liranın kalitesinden şüphe ederim

ula ne cisn adamsın
  • Totalden benzin alan yok heralde ..
  • Totalin bkm kampanyasından baya bi benzin aldım.Bir sıkıntı görmedim menzili çekişi güzeldi
  • bana yakın 2 total var.birinden yakıt alınca çok çabuk bitiyor.diğeri ise çok iyi opet kalitesinde diyebilirim.bazı total istasyonlarını şahıslar değil total işletiyor,onları tercih edebilirsin.istasyonlar arası kalite farkı oluyor.lpg side iyidir.

son zamanlarda opetin kredi kartı kampanyaları daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

bana yakın 2 total var.birinden yakıt alınca çok çabuk bitiyor.diğeri ise çok iyi opet kalitesinde diyebilirim.bazı total istasyonlarını şahıslar değil total işletiyor,onları tercih edebilirsin.istasyonlar arası kalite farkı oluyor.lpg side iyidir.

son zamanlarda opetin kredi kartı kampanyaları daha iyi.

böyle açıkla işte ufuk
  • Totalden aldığımda aracım daha sessiz çalışıyor shell'e göre ama bu istasyondan istasyona değişebilir tabi
  • Opet ten daha kaliteli.
  • Benzinde dizeldeki gibi katkı olayı çok fazla olmuyor. Ben bunca zaman türlü çeşitli istasyonlardan aldım. Sadece işlek ve şehir merkezinde olmasına dikkat ederek. Hiçbirinde bir fark görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stasi -- 11 Eylül 2017; 19:21:14 >
  • Opette world karta 100 tl ye 5 tl opet puan vardı bitmedi galiba kampanya. %5 indirimli aldığınızı düşünün. Tatilde 20 tl puanım birikmişti güzel oldu
  • Turbo araclarda benzin de dizel kadar onemli hatta benzinin kotu yakit toleransı daha düşük.

Total Oil Türkiye işletmesinde olan DOCO ismindeki akaryakıt istasyonlarından sıklıkla akaryakıt aliyorum. Demirören öncesi de sonrası da kalitede bir fark göremedim.
  • demırorene gecınce artık ugramıyorum. SAdece shelle guvenırım onlar artık tum ıstasyonlara el koydu turkıyedekı. Burdakı markalar hep su katıyor hıle yapıyordu bıtek shell sıkı tuttu bu işi
  • Daha önce hiç totalden benzin kullanmamıştım. Son 4 depoyu sadece farklı farklı total benzinliklerden doldurdum. Araçta çekiş olsun, motor sesi olsun diğer firmalara göre fark oluştu. Bundan sonra total benzin kalitesini bozmazsa totalden almaya devam edeceğim.
  • Fransızar işletirken iyiydi.Motor canliydi sessizdi su Son aldigim cidden kötüydü menzilli çabuk bitti.

Shell daha ekonomik ama motor pek canlı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SwpnX -- 12 Eylül 2017; 4:47:35 >
  • Ben 2-3 defa denedim.sanki motor performansında düşme oldu.arabanın gaza basınca tepkisi zayıfladı.yakıt tüketimi daha fazla oldu. mecbur kalmadıkça totalden benzin almam
  • Demirören
  • Bazı benzinler ince kalın diye ayrılıyormuş .

Bp ilk çalışmada daha iyi diyorlar ne dersiniz
  • Anladığım kadarıyla 5 tl için totale gerek yok opete devam ...
  • Totalden sürekli mazot alıyorum.çok memnunum.benzinini hiç kullanmadım.adamlar ıslak mendil + koku veriyor.diğer istasyonlar peçete bile vermekten aciz.o yüzden totalden yardırmaya devam.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.