Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.569
Cevap
222
Favori
1.544.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 700 tl ye kadar, dokumix disinda, ayarlanabilir yuksekligi olan ve 6 dilim kapasiteli urun onerisi olan var mi?

Bir de quantech plaka nedir? Iyi midir kotu mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcdaly kullanıcısına yanıt
    ARZUM AR-2023 ...
  • Dökümix sipariş verdik. Tabakalar da siyah lık oluyormuş o nasıl gideriliyor. Gelmeden bari sorayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colsart -- 27 Ağustos 2020; 8:54:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • colsart kullanıcısına yanıt
    Al bi kağıt havlu ayçiçek yağına batır batır sil bi 10 dk her yerini
    siyahlığı geçesiye bidaha 2 ay bişey olmaz hatta kolay kolay olmaz
    yağsız kalırsa yapar kararmayı demir 1 yılda 1 kere yaptı sudan uzak tut plakaları ki kararma olmasın kullandıkça makinaya aşık olacan.
    Zaten ilk kullanımda da yağla güzelce sileceksin plakalar yağa doysun doyunca köfte yap yapışmıyor.

• ATABABA 8 DİLİM mi Dökümix mi alsam karar veremedim. Boyuta takılmıyorum. Tostları incecik hangisi yapar? Çocukluğumda hatırlıyorum okulun karşısındaki tostçudan alırdık incecik kağıt gibi tostlar.
  • digiogi kullanıcısına yanıt
    atababa göm geç bende mutfakta yer olsa atababa alırdım hatta remta bak daha iyi bence. dökümix normal tost makinası ebatında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumerna

atababa göm geç bende mutfakta yer olsa atababa alırdım hatta remta bak daha iyi bence. dökümix normal tost makinası ebatında.
    Tamam hocam
  • arkadaşlar merhaba,

yeni evli çifte 1000 lira limit için en uygun tost makinesi tavsiyeniz nedir acaba ? 2 kişiyiz çok misafirimiz olmuyor açıkçası xl ürünlere pek gerek yok.
    Sağlıklı beslenmeye çalışan bir çiftiz o yüzden et ve tavuk ızgara kısmı da önemli bir faktör ürün için.

teşekkürler
  • Bir tost makinasına bin lira verilir mi deyip fiyatlara bakınca,
    liramızın yerlerde olduğunu hatırladım. Basit bir mutfak aletine bin kağıt, yazık.
    Bu gidişle bir kaç sene içinde, liradan bir sıfır daha atabilir haldeyiz.

Takriben 30 x 25 cm olursa, iki tost aynı anda pişer, derece ayarları, teknoloji vs çok da önemli değil,
    şık olmasına önem verirseniz, mutfakta fiziksel ve görsel rahatsızlık vermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limbesh -- 4 Kasım 2020; 3:7:27 >
  • Hangi marka alırsan al döküm makina öneririm teflon meflon granit uzak dur sağlığına önem veriyorsan. Zaten arayan adam yorumları okur ne alacağını bulur

• Arkadaşlar ızgara olarak da kullanabileceğim bir tost makinesi arıyorum, ama kesinlikle ızgara performansının iyi olmasını istiyorum, tavuk ızgara vs. yapmak istiyorum,öneriniz nedir ? tabiki fiyat ne kadar uygun o kadar iyi diye düşünüyorum teşekkür ederim.
  • Bana fiyat performans ürünü lazım bekar evinde yalnız yaşıyorum 😂 önerilerinize açığım acilen 🥳

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • selamlar
    ocak üstü tost makinelerinin çerçeveleri biraz kalın olduğu için arasında boşluk oluyor ve tost kalın oluyor.
    acaba iki kapak arasındaki boşluk olmayan veya en az olan tost makinesi var mıdır? (ocak üstü olacak)
  • Bu konuyu görünce ıskartaya çıkan Homend 1321 makinem aklıma geldi, bir elin parmakları kadar bile kullanmadım. Gidim çöpe atayım bari üşenmezsem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 8 Eylül 2020; 23:41:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Bu konuyu görünce ıskartaya çıkan Homend 1321 makinem aklıma geldi, bir elin parmakları kadar bile kullanmadım. Gidim çöpe atayım bari üşenmezsem.
    Bu cihaz uzun süredir piyasada yoktu ve Delonghi grill gibi sökülüp yıkanabilen rezistansları plakaya gömülü (en iyi ısı transferi ve enerji tasarrufu sağlama amaçlı) ve alt üst tabanı ayrı ısıtma seviye düğmeleri olduğu için benim epeydir aradığım bir cihazdı. Zaten hem HB hem Trendyoldaki müşteriler yorumlarında (birkaç kişi hariç) açık ara çok çok memnun ve herkese tavsiye etmişler.

Homend ürünü yeniden üretip piyasaya vermiş ve bugün satışta görünce aldım. Öğlen HB stoğunda 999 TL'den 8 ad, Trendyolda ise 899 TL'den 4 ad cihaz vardı. 3 saat içinde 12 makine de satıldı ve tüm stoklar bitti.

Sizin üründen ne şikayetiniz oldu ve neden ıskartaya çıktı? Acaba sizin makinede fabrikasyon bir sorun mu mevcuttu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dasarum -- 9 Eylül 2020; 20:43:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dasarum

Bu cihaz uzun süredir piyasada yoktu ve Delonghi grill gibi sökülüp yıkanabilen rezistansları plakaya gömülü (en iyi ısı transferi ve enerji tasarrufu sağlama amaçlı) ve alt üst tabanı ayrı ısıtma seviye düğmeleri olduğu için benim epeydir aradığım bir cihazdı. Zaten hem HB hem Trendyoldaki müşteriler yorumlarında (birkaç kişi hariç) açık ara çok çok memnun ve herkese tavsiye etmişler.

Homend ürünü yeniden üretip piyasaya vermiş ve bugün satışta görünce aldım. Öğlen HB stoğunda 999 TL'den 8 ad, Trendyolda ise 899 TL'den 4 ad cihaz vardı. 3 saat içinde 12 makine de satıldı ve tüm stoklar bitti.

Sizin üründen ne şikayetiniz oldu ve neden ıskartaya çıktı? Acaba sizin makinede fabrikasyon bir sorun mu mevcuttu?

Alıntıları Göster
    Ben kendi sitesinden aldım 3 sene önce ilk çıktığı zaman. Plakalarını çıkarıp tıkayıp taktıktan sonra plakalar hiçbir şekilde ısınmıyordu. Ben mi yalamıyordum, kronik arıza mı vardı bilmiyorum. Ancak servise gittiğinde bilmem ne arızası vardı yapıp göndereceğiz diyip gönderiyorlardı. Böyle toplamda 3 kere gitti geldi. İki senedir evin bir köşesinde duruyor. Kutusunu bulsam servise versem yine aynı şey olacak, plakayı yıkayınca yine çalışmayacak.

Kısacası az sövmedim bu makine yüzünden adamlara, internet ortamındaki yorumlara da güvenemiyorum çünkü kötü yorumlar yayınlanmıyor kolay kolay.

• Cihazın özelliklerini bir inceleme videosunda görmüş ve sadece Delonghi'nin üst düzey modelinde bulunan gömülü rezistanslı plakalar ilgimi çekmişti. Genelde piyasaya çıkan ilk ürünlerde bazı hatalar oluyor ve sonraki üretimlerde bu sorunlar gideriliyor. Talihsizlik belki sizin makine de ilk üretilenlerdendi. Yalnız servisin bu sorunu çözememesi garip. Ayrıca tüketici kanunun gereği ayıplı mal sayılıp garantiden değişimini talep etmediniz mi?
  • Şu dümdüz olanlar hem krep yaparken de işe yarıyo onlar daha kullanışlı bence

• Ajan Pena kullanıcısına yanıt
    Bizde bundan var gayet kullanışlı tavsiye ederim
    ***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

• 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.