Yüzbaşı
13 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
acil olarak çamaşır makinesi almam lazım (kullandığım makine bozuldu yaptırmak istemiyorum) 2 seçenek arasında kaldım, markalar hakkında bilginiz varsa lütfen yardımcı olurmusunuz?

http://www.teknosa.com/urunler/115020411/indesit-iwc-91082-eco-eu-9-kg-camasir-makinesi

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SAMSUNG-WF0700NCW-7-kg-1000-Devir-A--Enerji-S%C4%B1n%C4%B1f%C4%B1-%C3%87ama%C5%9F%C4%B1r-Makinesi,103452,465713,830663.html?langId=-14

bunlar haricinde bu fiyatlarda alacağım ürünler varsa onlarda olabilir.

Saygılar..
saygı değer arkadaşlar, üstadlar yardımınıza ihtiyacım var..

yaklaşık 1 aya kadar bir led tv alacağım allah kısmet ederse, genelde tv izlemek için kullanılacak nadirende olsa dvd film için. az çok bildiğim kadarıyla samsung ve LG markalarının fiyat-kalite açısından iyi olduklarını duydum. aklımdan geçen ekran boyutu 102 cm. bide ses kalitesi benim için önemli.
bu iş için 1500tl-2000tl arası bir bütçe ayırdım.k.kartı veya taksit olayına girmeden peşin alacam netten mi yoksa mağazalardanmı almalıyım.
ledmi yoksa lcd mi almalıyım?
hangi marka, kaç ekran, kaç Hz ve ne tür bir tv (led-lcd) almalıyım arkadaşlar.

birde kullanan arkadaşlar estetik ve kullanış açısından tv ünitesimi daha iyi yoksa duvar askısı ile sehba mı daha iyidir?

tavisiyeleriniz benim için kıymetlidir, vereceğiniz bilgiler ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar..

Saygılar...

edit: ekleme.
konuyla ilgili ve konunun hakimi üstadlar;

en kısa sürede yaklaşık 10-15 gün içinde uydu almayı düşünüyorum. ama uydu cihazları hakkında en ufak bir fikrim bile yok. tek istediğim kanal geçişleri hızlı olsun ve kanalları net göstersin. binada münferit olarak kullanacağım ve tek çanak düşünüyorum.

düşündüğüm cihazlar aşağıdaki gibi bir tanıdıktan alacağım. o nedenle sunny eğer sunny iyi deilse kesinlikle almada diye bilirsiniz.

sunny AT-10057 (125 tl)
sunny AT-14030 (100 tl)

saygılarımla...

arkadaşlar canon pıxma mp190 yazıcı aldım.
fakat kafamda bir kaç soru var sizin yardımınızla bu soruları çözebilirmiyiz.

1) yazıcının kartuşu bittiğinde herhangi bir kartuş dolumu yapan esnaftan doldurabilirmiyim.
2) kartuş resetleme olayı nedir?
3) canon pıxma mp190 yazıcısını kullanan arkadaşlar varsa eğer nasıl bir yazıcıdır?

verceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

arkadaşlar bilgisayarım sık sık mavi ekran hatası veriyor. artık dayanılmaz bir hal aldı, oyun oynarken felan windows kapanıyor. ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

aşağıdaki fotoğraflar yardımcı olur umarım.
şimdiden yardımlarınız için sonsuz teşekkürler, saygılar.

Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
DH SEAT KLÜBÜ

INTEL E7200 2.53GHz C2DUO ^INTEL P35DPM P35 DDR2 16x GLan,SATA2,Raid ^22'' ASUS VW222S Wide 2 ms ^KINGSTON 2 GB DDR2/800 MHz PC6400 RAM ^512 MB x1650 SAPPHIRE ATI ^Samsung SATA2 1TB 7200 ^Microsoft B2L Set ^Creative Audigy Value ^LOGITECH X540 5.1
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 319
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 5.990 (Bu ay: 11)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.