Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.538
Cevap
222
Favori
1.544.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
79. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    selam,
    tostit'in bağlantı kolları sağlam değil kenwood kadar bile dayanmaz, korkmaz a-329-05 şık makine ama seramik plakalar kolay çiziliyor ...
    size önerim homend 1304 veya korkmaz a-328 arasında seçim yapmanız olacaktır ...
  • internet üzerinden sipariş ettiğim king p633 model tost makinesi dün geldi. bunun bi de abisi var p633g diye. o değil.

pahalı bi şey almak yerine fiyat-performans ürünlerine odaklandım ve tercihim bu oldu. malzeme kalitesine önem veren biri olarak tavsiye ederim kesinlikle. mağazalarda incelediğim pek çok cihazın malzeme kalitesi yerlerdeydi king 625 ve bir kaç korkmaz modeli dışında. kenwood hg400 ve homend 1304ü görmedim zaten bu cihazları da düşünmüyodum.

malzeme kalitesi vasatın çok üzerinde. kolu sağlam. oturaklı bir cihaz. plakalar çok ağır değil ama hafif de değil. üst plaka tam otururken alt plakada biraz oynama var. çıkarılabilir plakalarda bu çok normal. ısınma süresi iyi. yaptığım tostlar da gayet leziz oldu. listenizde olsun derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayberty emegine saglik tost makinasi bakiyordum yorumlarini gordum muthis bir konu olmus. Bir tavsiyede ben istiyorum. Yardim ederseniz sevinirim. Fiyat sınırım yok. Plakalari temizlik icin ayrilabilen ızgara ve tost yapabilecegim iyi bir cihaz tavsiye edebilirmisiniz. Aoylediginiz cihazı gidip alacagim. Simdiden teşekkürler.

• esprehusso E kullanıcısına yanıt
    king p633 hayırlı olsun ...
  • captain_yavuz C kullanıcısına yanıt
    size ilk önerim breville olur, her ne kadar plakaları sabit olsa da temizlik bakımından sorun çıkaracaklarını sanmıyorum çünkü alt plakaları düz ...
    önereceğim ilk model breville 800-gr, hayli pahalı ama benim favori makinem ...
    diğer model breville 250-ex onun küçük ve daha uygun fiyatlı versiyonu ...

ancak çıkarılabilir plakalı olmasında ısrarlıysanız;
    homend 1304
    delonghi cgh-900
    korkmaz a-328
    hotpoint-ariston cg-200-axo
    modellerini mağazalarda inceleyip birine karar vermenizi öneririm ...
  • Üstad cok teşekkürler. Breville icin evde ufak capli bir savas basladi bile esim mutlaka plakalari cikan bir cihaz istiyor bundan onceki 3 cihazi elden cikarmamizin sebebi olan temizlik sorunundan dolayi 800gr gercekten cok pahaliymis bir tost makinasi icin 1300tl vermek pek mantikli hareket olmaz galiba. Ama 250-ex ideal bir cihaz. Evdeki savaşı kaybedersem soylediginiz alternatiflere bakicam tekrar tesekkurler

• Hocam merhabalar, homend 1305 toastbuster önerir misiniz? Uygun bir fiyata denk getirdim. Amacım sadece tost yapmak, ızgara yapmayı düşünmüyorum. Hızlıca ince şekilde tost yapayım yeter düşüncesindeyim. Bu kritere göre bu alet bana uygun mudur? Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FakirHerif

... Hızlıca ince şekilde tost yapayım yeter düşüncesindeyim. Bu kritere göre bu alet bana uygun mudur?..

selam,
    ince tost yapmaya kesinlikle uygun değil ... homend'in tavsiyeye değer tek modeli 1304, onun dışındakiler pişmanlık olur ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

quote:

Orijinalden alıntı: FakirHerif

... Hızlıca ince şekilde tost yapayım yeter düşüncesindeyim. Bu kritere göre bu alet bana uygun mudur?..

selam,
    ince tost yapmaya kesinlikle uygun değil ... homend'in tavsiyeye değer tek modeli 1304, onun dışındakiler pişmanlık olur ...

Uygun fiyatlı bir cihaz arıyordum, benim için küçük olsun, üstten bastırayım ince yapsın yeterli tarzda. Buna benzer hertarafı sallanan gacır gucur eden bir makina ile üstten bastırarak ince tost elde edebiliyordum, markasını inanın hatırlamıyorum ama kaliteli birşey değildi. Bunuda 76tl ye alma imkanım var o yüzden size sormak istedim. Fiyat iyi, üstten bastırıp tost yapmak için idare eder derseniz alacağım. Fazla bir bütçe ayırmak istemiyorum. Saygılar. Ayrıca değerli bilgileriniz için teşekkür ediyorum.

• FakirHerif kullanıcısına yanıt
    ince tost için çok uğraştırır, ben kendim için almam ama 76 liralık fiyat gerçekten iyiymiş, uğraşırım derseniz alabilirsiniz ...
    daha önce ucuz model olarak en çok kenwood hg-400 tavsiye ediyordum ancak son zamanlarda ne olduysa fiyatı 200'ü aştı ...
    mağazalarda incelediklerim arasında ucuz ve iyi diyebileceklerim şunlar olabilir :
    king P-626 Vita
    arnica tostika 4000
    arzum ar-279 tostino lux
    arzum ar-271
    arzum ar-213 prego
    arzum ar-227
    arnica ayvalık 3000
    arçelik k-2380-tg
    arçelik k-2367
    arçelik k-8030
    arçelik k-2375-tg
    goldmaster 7415 viva
    vestel v brunch 2000 gri veya kırmızı
    aksu t-32 gross grill
    ...

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum aslında gözü karartıp delonghi cgh900 alacaktım ama düşündüm ki tost haricindeki diğer fonksiyonları hiç kullanmayacağım o yüzden bu kadar para vermek gereksiz. Biraz daha düşünüp bir karara varayım. Saygılar.
  • Arkadaşlar breville bgr 200 ex aldım 1 hafta denemelerim sonucu kesinlikle aldığıma değdiğini düşünüyorum plakalar ağır ve incecik tost yapıyor kollarda milim oynama yok oldukça sağlam ve tank gibi önceki tost makinem kenwood 400 olanı kullanıyordum arada dağlar kadar fark var alacak olanlara tavsiye ederim

• baktığınız model olan remta r-71 çok iyi tost yapmak için ideal ve sağlam bir makine ... ... ancak büyük ve ağır ... ...
    evde kullanacaksanız ilk zamanlar tuhaf gelebilir ...
    180 lira gayet uygun ...
    ona benzer olarak simton 8 dilim veya remta r-72 var, daha küçük ...
  • Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla homend 1304 tavsiyeleri yofun ve fp urunu gözüküyor. Izgara performansı nasıl ürünün. Et tavuk ve fileto balık iyi pişiriyor mu. Kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi

• Merhaba. Ben de bir tost makinesi bakıyorum. Yorumların çoğunu okudum. 250 liraya kadar bütçemiz var. Almışken uzun ömürlü olsun diyoruz. Genelde korkmaz a328 önerilmiş ama teflon kaplama olması sağlık açısından sık kullanımda sıkıntı yaratmaz mı? Seramik 329 gibi modellerini de inceledim ama alt kısmı bayağı oynuyormuş sanırım korkmazların.
    Çıkarılabilir plakalı, bağlantı kolları sağlam, çabuk ısınan, ızgarada başarılı, sağlıklı bir kaplama kullanan hangi model oluyor şimdi
    Sitesinde indirim varken homend 1304 de ilgimizi çekiyor.
  • selam,
    ikinize de tavsiyem homend 1304 veya korkmaz a-328 olur ...
    homend'in bağlantı kolları daha sağlam, timer ve üst kapak kademe ayarı var, korkmaz'ın ise plakaları daha dolgun ...
    @raziel82 @Dracarys
  • selam,
    HOMEND 1304
    KORKMAZ A-328
    KİNG P-625
    KARACA BİOGRANİT TOST
    ARZUM AR-254 (sabit plakalı)
    ARÇELİK K-2369TG
    BEKO BKK-2118
    yerli malı olarak bu modellerden birine karar verebilirsiniz ...
  • ilk sayfadaki 4. mesajda modeller hakkında açıklamalar yaptım, oradan tümüne bakabilirsiniz ...
    homend 1304 öne çıkar ...
  • Konu süper. Teşekkürler.
    Bende korkmaz a328 ve homend 1304 arasında kararsız kaldım. Fiyatlar aynı hemen hemen. Hangisini almalıyım sizce?

• haduuu H kullanıcısına yanıt
    selam,
    homend'in bağlantı kolları daha sağlam, timer var ve üst kapak kademe ayarı bulunuyor; kısacası daha fonksiyonel ...
    korkmaz'ın ise plakaları daha dolgun, a-328 aldıktan sonra plakaları eskidiğinde servisten seramik yedek plaka alıp kullanmaya devam edebilirsiniz, seramik ve granit plakalar da a-328 ile uyumlu; kısacası servis yaygınlığı ve yedek plaka avantajı var ...
    bu kriterlere göre seçim size kalıyor ...
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.