Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.533
Cevap
222
Favori
1.543.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam,acaba 328 ile 329'ın parçaları yani seramik ve granit olan ızgaraları tamamen birbirine uyumlu mu?Şu an korkmaz mağazalarında 329 için güzel kampanya var ben bunu alıp granit ızgara alıp kullanmak istiyorum.Yedek parça olarak yetkili servisi 2 granit ızgara için 50 lira fiyat verdi..Teşekkürler
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    plakalar modeller arasında uyumlu, bunu mağazada deneyebilirsiniz ... yedek plaka için 50 lira fiyat uygun ...
    ben a-328 modelini daha çok tavsiye ediyorum gövde malzemesi daha iyi, a-328 alıp yanına seramik yada granit yedek plaka ekleyerek uzun yıllar kullanmak mümkün ...
  • az önce tv'de (kanal a / a plus ekonomi programı) tesadüfen rastgeldim, demir-döküm tost makinesi olarak tavsiye ettiğim DÖKÜMİX modelini üreten FAYRİNOKS firması tanıtılıyordu ... tost makinelerinin üretim görüntüleri ve DÖKÜMİX modeli de ekrana geldi arasıra ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yarın mağazada deneyeceğim,bakalım...
  • F/p ürünü olarak Homend 1304 almaya karar vermistim hatta sitesine üye oldum ama dün uyuşukluk yaptım almak zor geldi yarın alırım dedim. Bugün şans eseri bakırköy Mc. Yanında köşede T.desing mağzası var oraya ugradım ve kenwood hg400 modelini kırmızı rengini 99TL Artı tüm ürünlerde yuzde 20 indirim kampanyası ile 80Tl ye aldım. Almak isteyen olur diye stok sordum sonuncusunu ben almışım , isteyen diger mağzalarına telefon acıp stok sorup alsın kaçırmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maTeryaL. M kullanıcısına yanıt
    80 liraya kenwood hg-400 almak herhalde yüzyılın fırsatı olsa gerek, hayırlı olsun ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maTeryaL.

F/p ürünü olarak Homend 1304 almaya karar vermistim hatta sitesine üye oldum ama dün uyuşukluk yaptım almak zor geldi yarın alırım dedim. Bugün şans eseri bakırköy Mc. Yanında köşede T.desing mağzası var oraya ugradım ve kenwood hg400 modelini kırmızı rengini 99TL Artı tüm ürünlerde yuzde 20 indirim kampanyası ile 80Tl ye aldım. Almak isteyen olur diye stok sordum sonuncusunu ben almışım , isteyen diger mağzalarına telefon acıp stok sorup alsın kaçırmayın.

T Design sitesine girdim. Sadece boynerlerde var gozukuyor satis noktasi.

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    vallahi kuş gibi hafifledim hocam fiyatta bomba olunca , yanlız tüm ürünlerim kenwood ve kırmızı renk denk gelmeye başladı , kmix serisinden ekmek kızartma ve kettle almıştım kırmızı , blendır aldım kırmızı buda kırmızı denk geldi . makine tavsiyeleriniz için sağolun
  • mecidiyeköy Trump da mağzamız var demişti eleman , aynı zamandada Esse mağzası ile kardeş mağzalarmış belki aynı fiyat o mağzalarda da vardır bakmak lazım.
  • 4 masalık genelde ev yemekleri hamurisleri anne mutfagi agırlıklı bir yer aciyoruz oraya tost makinesi aroyorum ufak bir yer oldugu icin cok yogunluk olmaz sanirim cok da fiyatli olsun istemiyorum ama tabi kaliteli olsun 😁 tavsiyeleriniz ne olur hocam

• ayca6872 A kullanıcısına yanıt
    fayrinoks elk-12
    remta r-71
    simton 8 dilim
    ...
  • Merhaba,
    300 - 400 tl yi geçmeyecek alabileceğim en kaliteli tost makinesi tavsiyesi nedir hocam?
    Korkmaz da en üst a329-16 mıdır? Hepsi burada da gördüm ama kalitesi hakkında çok fazla bilgim yok. Önerilerinizi bekliyorum.
  • alkan83 A kullanıcısına yanıt
    400 liraya breville 200-ex veya 450 liraya 250-ex ...
  • hayırlı olsun ...
  • ARZUM AR2005 ECO PANİNİ IZGARA VE TOST MAKİNESİ nasıldır hocam? Mağazada gördüm baya sağlam gözüküyor. 120tl civarına geliyor, önerir misiniz?
  • FakirHerif kullanıcısına yanıt
    mağazada incelemiştim dediğiniz kadar sağlam yapılı değil, kapak hareketi ve plakaları da eski tip ama 120 lira fena değil alınabilir ...
  • güle güle kullanın ...
    ona benzer bir makine daha var, avantajı ise plakaları çıkarılabiliyor; fayrinoks elk-12 ... ikinciyi sipariş vermeden önce hatırlatayım dedim, belki ilginizi çeker ...
  • Bayberty hocam, acil tarafından tost makinesi lazım.

Kızım ilkokul 1. sınıfa gidiyor, tostu çok seviyor ve sabahları kendisine tost yapmak istiyoruz.

150-250 TL arasında tost makinesi bakıyorum, hangisini tavsiye edersiniz?

1-Homend 1304

2-Dökümix

ve Korkmazın hangi modeli ? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahonifirarda -- 28 Eylül 2016; 0:38:46 >
  • Sayın Baberty bey
    çok işe yarar paylaşımlarda bulunmuşunz,öncelikle tşk.ler. ben yaklaşık 2 aydır tost makinası bakıyorum istediğim gibi bişey bulamadım. sinir olmuş durumdayım:( önerdiğiniz tefal xl dan aldım,plakaları oynadığı için iade ettim. homen 1304 şimdi geldi onunda alt plakası oynuyor. korkmazlar zaten tıkır tıkır oynuyo... breville alsam da rahat mı etsem diyorum ama plakalar çıkmadığı için temizlikte sıkıntı yaşamaktan korkuyorum. ve br 250 mi 200 mü alınmalı onada karar veremiyorum. 400-450 verip sabit plakalı bi makine almaya gerek varmı onada karar vermiş değilim. aklımı kaçırcam yaa bana yardım edin lütfen... şimdiden tşk.ler
  • mahonifirarda kullanıcısına yanıt
    homend 1304 f/p olarak en fonksiyonel makinedir ...
    dökümix daha iyi tost yapar ancak ısınması homend kadar hızlı değildir ...
    korkmaz a-328 de iyidir ancak homend önde ...
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.