Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU] (243. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.761
Cevap
56
Favori
158.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski gorrvleri hardda yap haci,istersen beni ekle beraber oynayalim.

Uplay:armendar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Inalough kullanıcısına yanıt
    30dan sonra pvp kısmı basliyor zannedersem.

• Newresim kullanıcısına yanıt
    kadaşlık isteği gönderdim. oynayacağın zaman yaz beraber girelim
  • Oyun yuklu degil sildim simdilik ozleyince artik tekrar kurariz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 lvl %90 scavenging ile kasıyorum akşamları.5-6 tane set düşürdüm.Score 191 statlar 105k-100k-20k şeklinde gidiyoruz bakalım.Eksik çok ama tamamlıyoruz yavaştan
  • 22 mb güncelleme geldi steam de .
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamerxir

22 mb güncelleme geldi steam de .

buyuk gun 25i yaklasik 5.5 gb gelecek 1.4

• Signature skill i nasıl seçiyoruz? Gamepaddan oynuyorum lb+rb tuşlarıyla beraber kullanıyormuş ama skill i seçemedim. Sürekli ekranda bir skill atanmamış diye uyarı duruyor.
  • 3.8 GB güncelleme gelmiş, var mı tekrar oynamamızı sağlayacak bir gelişme.

EDIT: Yeni görev geldi mi bu güncelleme ile?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 25 Ekim 2016; 23:28:50 >
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Bu güncelleme yüzünden ertelediler yeni içerikleri.

Güncelleme notları burada var:
    http://tomclancy-thedivision.ubi.com/game/en-US/news/152-271342-16/update-14-patch-notes

Çok büyük bir güncelleme.
    Oyundaki birçok sorun, dengeleme, bug vb. şeylere için yapılmış bir güncelleme bu.

Düzenleme: Advanced weapon vendorda credit ile alabileceğiniz güzel bir assault rifle var, LVOC.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catastrop -- 26 Ekim 2016; 0:41:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catastrop

Bu güncelleme yüzünden ertelediler yeni içerikleri.

Güncelleme notları burada var:
    http://tomclancy-thedivision.ubi.com/game/en-US/news/152-271342-16/update-14-patch-notes

Çok büyük bir güncelleme.
    Oyundaki birçok sorun, dengeleme, bug vb. şeylere için yapılmış bir güncelleme bu.

Düzenleme: Advanced weapon vendorda credit ile alabileceğiniz güzel bir assault rifle var, LVOC.

Yalnız hala bazı sıkıntılar yok değil inventoryde silah arası geçişlerde takılma, atılan healingin iyileştirmemesi veya yok olması gibi gerçi bunlar ufak sıkıntılar. Ben beğendim yeni güncellemeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

3.8 GB güncelleme gelmiş, var mı tekrar oynamamızı sağlayacak bir gelişme.

EDIT: Yeni görev geldi mi bu güncelleme ile?

Her görevi yeni görevmiş gibi oynayacaksın
  • Buyuk soze ne denir ki...

Birde Tr yapsalar hic olmassa... iyi olucak.. silahlar filan yapamiyoeum yaaa

• Güncelleme güzel olmuş.Tek başına oynayanlar için iyi duruma geldi oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

Güncelleme güzel olmuş.Tek başına oynayanlar için iyi duruma geldi oyun.

Oynanabilir durumdamı hocam.Gold almıştık bırakalı 6 ay oldu.Dönmeye değermi ?

• Tayff kullanıcısına yanıt
    Oyunda yeni sayılırım 3 hafta filan oldu başlayalı.Ama 1.3 e göre daha iyi olmuş.
    DZ ye bağımlı olmadan set item high end düşürebiliyoruz.
    Güncelleme notlarına bakabilirsiniz.Herkes çok beğenmiş redditte.
  • Dün bende biraz takıldım güncelleme çok güzel olmuş kıyafet setleri çok spesifik ve dengeli olmuş ama oynayacak adam pek bulamadın her yer bom boş, biraz çaylaklarla takıldım onlara set düşürdüm. DZ çok az girdim düşmanlar sanki daha çabuk ölüyorlar gibi geldi bana uygun bir zamanda bir MG5 için kasacağım genel olarak hoşuma gitti
  • Oyuna bir çok kişi pve gözünden bakmış ama oyunun pvp kısmı resmen ölmüş, bütün setler kırpılmış, oyunun demirbaşlarından olan striker setinin %50 crit.damage i kalkmış, deadeye, sentry ve diğer pekçok set pvp için hiçbir şey vermiyor, DZ de oyuncuların nerdeyse hepsinde alphabridge var, biri skill i yüksek tutar ona göre bir oyun şekli geliştirirdi, biri tactician olur, yada biri deadeye olur M1 kullanırdı.

Şimdi oyun MP5 ve alpha setin üzerine kurulmuş, adeta çeşitlilik ölmüş, pvp takılanların çoğu 1.2 ve öncesinde combatların kısa olmasından şikayetciydi, 1.3 de bu düzelmişdi, şimdi tekrar toughness lar 250-280 arasına düştü, 2 kişi 4 kişilik bir manhunt grubuna saldırabiliyordunuz, şimdi kullandığınız heal size tek seferlik etki ediyor, medkit deseniz 5 adet alabiliyorsunuz, kullanma aralığı çok yüksek hemde yeterli heal vermiyor, pvp de karşınıza kalabalık bir grup çıktığında büyük ihtimal kaçmanınz gerekecek.

Oysa yapmaları gereken npc leri ayarlayıp güçlerini düşürmek, hile koruması getirmek ve bosslardan düşen itemleri biraz daha çeşitlendirmekti, her gelen yükseltmeyle insanların günlerce uğraşıp yaptıkları setleri değiştirdiler, oysa son 2-3 aydır serverlarda korkunç hile var, oyuncu sayısı düştüğü için artık bunlarıda banlamıyorlar, autoaim, teleport, rpm ne ararsanız var, 4 lü bir grubum vardı genelde rouge taklırdık, geçenlerde hile yüzünden 6 kere server değiştirmek zorunda kaldık, birde hile kullananlar yanınıza gelip sizinle dala geçiyor, benim grup o gece direk sildi oyunu, bende updateden sonra bir iki kere girip bakındım o kadar, aynı şekilde pekçok eski oyuncuda artık girmiyor oyuna, serverler bomboş.

Şu an battlefield 1 e başladık çokda memnunuz, hile koruması mükemmel çalışan bir oyun, özellikle fairfight banned sistemi çok başarılı.

• Sonunda göz gezdirebildim

oyunda item yağar olmuş son tierde önceleri fellik fellik dolanırken bazı itemlere artık burun kıvırırıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 27 Ekim 2016; 22:17:38 >
  • 240 ve 268 gs itemlerim hepsi kırpıgs zırhlar 229 mu? yoksa daha yükseklerini tekrar mı düşürmeye çalışacağım?
    zırhlara performance gear takılabiliyor artık dneilmiş..e zaten takamıyor muyduk?_ ben bişey göremedim öyle..
    armorum yüzde 70 tavandı..35 e düşmüş...en fazla kaça çıkarabiliyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesemre -- 27 Ekim 2016; 22:38:18 >
  • 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.