Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU] (145. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.077
Cevap
48
Favori
135.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler hocam cevap için. Bu tarz uzun süredir oyun oynamadım öyle görünce sorayım dedim. Denemeyi indirdim bir bakayım zaman ayırabilirsem oynarım artık. Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU] 

• birol özsoy kullanıcısına yanıt

Apperance slot ve dye slot bu ikisi de sadece görsellik değil mi yani?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlış anlamışım, Apperance slot ve dye slot görsellik amaçlı.

• the division 1'i oynamıştım ve beğenmiştim. ancak ps platformunda oynamıştım ve orada arkadaşlar ile oynamıştım belki bunun etkisi vardır. eğer bu oyunu oynarsam çevremde oynayan veya oynamayı düşünen olmadığı için tek oynayacağım. tek oynanır mı oyun ve şu an bu oyunu oynamak çok mu geç olur? birde pvp contenti neler ve ilgi var mı acaba? teşekkürler

• first9 kullanıcısına yanıt

Oyunun tamamına yakınını solo oynadım bu nedenle tek olarak oynarsınız sadece raidlerde (discovery modunda eşleşme var normal modda ise kendi arkadaşlarınızla oynamanız gerekiyor)ve yeni eklenen Countdown modunda bir ekiple oynamanız gerekiyor çünkü ekip oyununa odaklı tasarlanmışlar. Bunlar dışında oyunun tüm içeriklerini tek olarak oynayabilirsiniz fakat oyuncu sayısı son güncellemeyle yeterli duruma ulaştı bu nedenle eşleşme sistemi ile diğer oyunculara katılabilirsiniz. Ana oyun görevleri oyuncu sayısına göre ölçeklendiği için tek oynarsanız ona göre daha az düşmanla karşılaşıyorsunuz.

PvP tarafında ise Dark Zone ve Conflict modları var. Dark Zone ilk oyundaki gibi değil 3 farklı bölgeye ayrılmış daha küçük alanlardan oluşuyor. Her gün iki bölgede normalizasyon varken birinde ise Occupied DZ olarak isimlendirilen normalizasyon bulunmuyor. Conflict modu ise 4 vs 4 oynanan daha taktiksel bir mod, bunlar dışında başka PvP içeriği yok. Division 2 PvP den daha çok PvE içerikleri barındırıyor.

• birol özsoy kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme icin tesekkur ederim.

• Bir ara 10 liraya almıştım oyunu sırf online diye el sürmedim. Şimdi de elde sistem yok, kütüphane oynamadığım oyunlarla çöplüğe döndü resmen.

• TheEndBeqins kullanıcısına yanıt

Aslında tam olarak online değil. Tek kişi de oynayabiliyorsun. Hatta senaryosu da var. Ben de oynamadan önce online oyun sanıyordum. Değilmiş.

• MARCO kullanıcısına yanıt

Dünkü bakımdan sonra Cooldown daki loot item kaltesi ciddi manada düştü nerflendi sanırım hayırlısı olsun Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU] 

• bu gün experise sisteminde değişiklik yapacaklar kill ile alınan ranklarda düzeltme yapılacak.

• karakter 30 level oldu ilk ana görevleri yaptım şimdi genişleme paketini açsam 40 level olurmuyum yoksa boost mu yapmış olurum karaktere

• newyork paketini satın aldıysanız direk newyorka gitmeniz gerekiyor ordaki görevleri yapıp saati almalısınız, newyork paketiniz yoksa 30 lv den yukarı çıkamazsınız,

yeni bir karakterden bahsediyorsanız direk newyork paketinden başlayın 30 lv den başlar.

• Biraz daha açıklayıcı yazarsan sevnirim

• daha ayrıntılı ne öğrenmek istiyorsun?

• Akşam gelen 3,5gb güncellemeden sonra özür mahiyetinde mi ne stash deki mailbox a baya bi materyal cache gelmiş.Tam bakamadım nedir ne değildir felan ama baya işime yaradı :)

• Ne ekleniyor ya da güncelleniyor hocam bu kadar ben bayadır oynamıyorum da. Son güncelleme ile bir kaç defa oynadım bıraktım.

• FallenDemon kullanıcısına yanıt

Yeni eklenen bir şey yok hocam normal standart lig var onu eklediler bide sorunları fixlemişler.

Bu arada meta olan heartbrekar set nerf yemiş bu güncelleme ile.

Yeni eklenen 5 adet kıyafet baya hoş olmuş beğendim.

https://www.youtube.com/watch?v=Hnwb6WIWJj4&feature=youtu.be

• MARCO kullanıcısına yanıt

Anladım hocam teşekkürler cevabınız için. Şöyle bir sorunum var uyarı gözüküyor Season 9 için ne yapmam gerekiyor acaba bu konuda ?

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU]
  • FallenDemon kullanıcısına yanıt

Downtown west bölgesindeki 2 control point 1 tane bounties 1 tane de public execution yapmanızı istiyor.

Haritada o bölgeyi açın zaten sarı olarak gösterecek o görevleri.

Bunları yaptıktan sonra boss sergeant danilels için görev verecek onu yapınca boss un üstüne çarpı atacak.

Oyunu aktif oynuyorsanız ekleyin uplay den denk gelirsek oynarız.

Uplay id: oner1907

• Arkadaşlar bu sesli iletişimi nasıl çözebiliriz? Arkadaşla bir türlü sesli iletişim kuramıyoruz oyunun içinde. Ses sorunu arkadaş çözüyor, benim sesim ona gitmiyor. Ben ses sorunu çözüyorum bu sefer onun sesi gelmiyor bana kafayı yedirdi. Nasıl çözeriz bu sorunu

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.