Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU] (113. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.077
Cevap
48
Favori
135.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dedim ki bi maske takıyım oyunda. fakat hunter tek atıyor bana. gear score 500. alt etmemin bir yolu var mı?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybrtrk -- 10 Temmuz 2020; 19:8:20 >
  • oynamak isteyen varsa diskordda paslaşalım:https://discord.com/invite/JDWMTnR
  • Arkadaşlar merhaba. Division 2 + Season Pass'i ( Gold Edition olarak galiba ) epic yaz veya bahar indirimleri zamanında almıştım. Oyuna yeni başlayabildim. Season pass'im olmasına rağmen warlords of new york dlc'sini almam mı gerekiyor? Eğer öyleyse season passin ne mantığı kaldı ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cangk

Arkadaşlar merhaba. Division 2 + Season Pass'i ( Gold Edition olarak galiba ) epic yaz veya bahar indirimleri zamanında almıştım. Oyuna yeni başlayabildim. Season pass'im olmasına rağmen warlords of new york dlc'sini almam mı gerekiyor? Eğer öyleyse season passin ne mantığı kaldı ki...
    Hoş geldin aramıza malesef ubi oyunları

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cangk kullanıcısına yanıt
    Herkes ubisofta küfür etti inan, çok kişi bıraktı gitti ve çok kişide para verip new yorku almak zorunda kaldı. sezon passın mantığı zaten gelecek olan içeriklerin bedava olmasıdır. ama bunlar aşağılık bir firma olduğu için kimse bir şey yapamıyor diye insanlara geçiriyor.
  • Sesi atmos yaptıktan sonra oyunun hue rgb sini tüm odaya yaydım efsane oldu

• quote:

Arkadaşlar merhaba. Division 2 + Season Pass'i ( Gold Edition olarak galiba ) epic yaz veya bahar indirimleri zamanında almıştım. Oyuna yeni başlayabildim. Season pass'im olmasına rağmen warlords of new york dlc'sini almam mı gerekiyor? Eğer öyleyse season passin ne mantığı kaldı ki...
    Season pass değil Year 1 Pass diye geçiyor bu da 1 yıl içinde çıkacak tüm içerikleri dahil eden bir pass. Ubisoft bunu oyunu duyurduğunda zaten belirtmişti sonradan süreyi kısaltmadı. New York da 2.yılda gelen bir paket olduğu için Year 1 Pass içine dahil olmadı. New York dışında başka bir şey planlansaydı Year 2 Pass de gelirdi hatta satın almayaları yeterli bulurlarsa 3.yılda başka bir şehir de ekleyebilirler. Online oyuna season pass koyup da 1 yıldan fazla destek veren bir oyun görmedim hatta single player oyunlarda bile season pass desteği 1 yıl sürmüyor.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Hocam, uplay'de owned DLC kısmında, season pass olarak görünmesi sıkıntı. Orada year 1 pass dese tamam derdim.
  • quote:

Hocam, uplay'de owned DLC kısmında, season pass olarak görünmesi sıkıntı. Orada year 1 pass dese tamam derdim.
    Hocam owned demesi için satın almış olmanız lazım satın aldıktan sonra zaten değişen bir şey yok ama tüm mağaza sayfalarında year 1 pass diye geçen hiç season pass ifadesi göremedim. Gelen dlcnin ilk zamanlarındaki ana oyuna etkisinin hayranı değilim hatta bayadır buraya bakmadım bile ama bu konuda haklarını da veririm.
  • Oyuna yeni başladım Arkadaşın ısrarı ile aldım. Birlikte takılıyoruz, açıkçası hoşuma gitti oyun ama bişeyi fark ettim. Düşmanların hepsi siyahi oyunda bir ırkçılık var gibi geldi bana. Bir de oyunda bug var galiba bazı yerlere giderken görüntü kayboluyor gidip geliyor bunun gibi Size de oluyor mu?
    Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 16 Temmuz 2020; 10:33:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt
    düşmanlarda siyahi de var beyaz da var, o rosun bende olmadı sadece ara sıra oyundan atıyor. directX-12 ve 11 i dene dx12 de baze nsorunlar olabiliyor
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    yanlış bilgiler. new york dcl olarak değil expansion olarak getirildi. yani ubisoft hile yaptı sezon passlılar faydalanmasın herkes para versin diye. ayrıca year 2 passlılarda ayrı para verip alması gerekiyor. bir de division bir deki sezon pass ömürlük sezon passtı year 1 year 2 şeklinde değildi. öyle oyunlar da var yani.
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Division 1 değil mi
  • Tunyukuk kullanıcısına yanıt
    Örnek olması açısından attım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anaconda_Kenan

yanlış bilgiler. new york dcl olarak değil expansion olarak getirildi. yani ubisoft hile yaptı sezon passlılar faydalanmasın herkes para versin diye. ayrıca year 2 passlılarda ayrı para verip alması gerekiyor. bir de division bir deki sezon pass ömürlük sezon passtı year 1 year 2 şeklinde değildi. öyle oyunlar da var yani.
    Division 1 dlc desteği 1 sene sürdüğü için olabilir mi?

Division 2 için season pass diye bir şey çıkmadı Year 1 pass çıktı o da açık şekilde 1 sene boyunca gelecek güncellemeler ücretsiz olacak dedi. Expansion ve DLC arasındaki tek fark boyutlarıdır genişleme paketi adı üzerinde ciddi genişleme sağlar. Ubisoft açıkça belirtmiş Year 1 Pass alırsan 1 sene boyunca gelecek güncellemeleri ücretsiz alırsın sonrakiler buna dahil değil demiş. Yok dlc değil bunun adı başka diyerek olayıp işinize göre çevirmeye gerek yok ben gerçeği yorumumu katmadan söylüyorum hangi doğruya inandığınız sizin bileceğiniz bir şey.

• Tunyukuk kullanıcısına yanıt
    discord linkini bulamadım maalesef
  • cybrtrk kullanıcısına yanıt
    Linki kaldırdım evet, ben ayrıldım klandan epey oluyor. Şu an ne durumdadır pek bir bilgim yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam ikisinde de aynı. Haritanın bazı yerlerinde yapıyor, sürücüyü kaldırdım tekrar kurdum yine aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 17 Temmuz 2020; 23:52:25 >
  • yeterli oyuncu sayısına ulaşırsak klan kurulacaktır. herkesi discordumuza beklerizhttps://discord.com/invite/QSEFYhz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybrtrk -- 18 Temmuz 2020; 7:12:55 >
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.