Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU] (114. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.076
Cevap
48
Favori
135.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selam oyunu 30 level yapıp bırakmıstım geçen gun yenıden başladım, expansıon paketlerden hangısını almalıyız kafam karıstı ?
    Hangisi gerekli ? hangıısnı almasakta olur ?

Oyunun şu anki durumu itibariyle harcama yapmaya deger mı ?
    Yoksa DZ de harcarlar mı uğrasımıyım mı boşuna :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerMeister_ -- 21 Temmuz 2020; 14:20:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DerMeister_

Selam oyunu 30 level yapıp bırakmıstım geçen gun yenıden başladım, expansıon paketlerden hangısını almalıyız kafam karıstı ?
    Hangisi gerekli ? hangıısnı almasakta olur ?

Oyunun şu anki durumu itibariyle harcama yapmaya deger mı ?
    Yoksa DZ de harcarlar mı uğrasımıyım mı boşuna :D
    almanız gereken tek şey warlords of new york
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    teşekkurler
  • raid yapmanın sonucunda ne gibi faydalar var?
  • gurkank35 G kullanıcısına yanıt
    Oyunda 8 kişilik ikişer grup olarak girilebilecek iki adet raid bulunuyor. İlki Operation Dark Hours, ikincisi Operation Iron Horse.

Her iki raidde de 4 ana boss bulunuyor ve her bir bossun karşılaşmasında farklı taktikler bulunuyor.

Eğer şanslıysanız, raid içerisinde temin ettiğiniz keyler ile raid sonunda açacağınız sandıklardan ve/veya bossları indirdiğinizde üzerinden düşürdüğünüz oyun içerisinde size avantaj sağlayabilecek iki adet silahı kazanabiliyorsunuz.

Dark Hours sonunda Eagle Bearer olarak adlandırılan assault rifle
    Iron Horse sonunda Ravenous olarak adlandırılan rifle

Bu silahların kendilerine has özellikleri olup, oyun içerisinde oyuncuya güzel avantajlar sağlıyor.
  • Arkadaşlar, oyuna uzun süredir bakmıyorum. Warlords of New York eklentisini alıp tekrar geri dönmeme değer mi ? Nasıl gidiyor oyun.
  • borealatis kullanıcısına yanıt
    sezondaki hediyelerden tam faydalanmak için, 50 TL ücret istemesi dışında, 2. sezon eğlenceli gibi.
  • borealatis kullanıcısına yanıt
    Aslında bu expansion güzel. Ek görevler, exoticler, yeni ve çılgın 5 boss, yeni harita, yakarak temizleyici düşmanlar 40 lvl olma ona göre daha sağlam dmg vs. var. Eğer dv2 seviyorum diyorsan mutlaka al. Ama meh işte bazen oynarım dersen biş diyemem. Epic kuponun duruyorsa uygun fiyata geliyor sanırım 61 tl falan. Oyun ile birlikte alındığında.
  • Arkadaşlar division 2 de yeni başlangıç yapmak isteyen herkesi bekleriz. Oyunda çoğunlukla pvp ağırlıklı oynayan bir grubuz discord adresimiz aşağıda iyi oyunlar

https://discord.com/invite/nRgGBzJ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar. 30 lvl olup sınıf seçip bırakmıştım.

1. Oyunda Dz yaparak en son seti alıyorduk. Burada bu mümkün mü? Yoksa illa raid mi yapmak lazım.

2. Tek başıma takılabilir miyim, sırf Dz de millete itlik yapmak için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese Merhaba,

İlk oyunu hatmetmiş biri olarak ikinci oyuna daha henüz başladım. İkinci oyun ile ilgili olarak bir rehber bulunuyor ise bir göz atmak çok iyi olacaktır benim adıma. Bu tip detaylı bir rehber var ise paylaşmanızı rica ederim.
  • Kryptoxnite kullanıcısına yanıt
    İlk oyunu oynadıysan end game yapana kadar herşeyi çözersin. Şuan bu sayfa dışında detaylı rehber bende bulamadım. Yorumlarda yakalıyorsun güzel bilgileri. Bende 1 i baya oynadım zamanında. Burda çok değişen veya kafanı karıştıracak birşey olmaz yeni güncellemeler ile dahada basitleşti. Recalibrasyon u gözden geçir, name setleri gözden geçir exoticleri incele gerisini halledersin.
    Ek olarak oyunu seviyorsan WONY expansion ı öneririm.
  • PuSaT28 P kullanıcısına yanıt
    Bazı exoticleri almak için raid şart onun dışında her alanda heroic yada legendary oynarsan godroll gear düşüyor. Tek başına takılırsın ama anında örselerler. Daha dün 2 e 1 adamı alamadık. Sonra bir olup takıldık 3 kişi :) Dark zone kalabalık zevkli. Tek başına baskın çabuk yiyorum. NPC ler bile bazen Landmark da sıkıştırıp avlıyor adamı.
  • PuSaT28 P kullanıcısına yanıt
    30 lvl halinle tek başına girdiğin DZ'da millete itlik değil de, olsa olsa hedef tahtalığı yaparsın :)
  • Aslında Terminator T-800 arkadaş ilgi ve detaylı bilgiye sahip, bu konuya bir rehber yazabilir. Exoticlerden gearlara, DZ den expansionlara, blueprintlerden attirbuteslere .Bir rehber konusu açabilir veya konuya ekleyebilir. Bende grafiksel veya exel olan kısımlarda yardımcı olabilirim. 30 sn bilgi için kaç tane yerli yabancı video izledim bugüne kadar :)
  • Ne iğrenç bir oyun arkadaş bu habire görevler kendini tekrar ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu gerçekten çok faydalı olur
  • Teşekkürler 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    İşte nasıl item kasarım sorusunu bu yüzden sordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi sürümünü önerirsiniz? Standardı Uplay'de 44,55 TL.
    Warlords of New York Edition 121 TL, Warlords of New York Edition Ultimate Edition ise 161 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 31 Temmuz 2020; 21:3:22 >
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.